ЖонДуан• 30 октября в 09:21

Проктолог Пугач В., где?

Нужен проктолог, читала о Пугаче хорошие отзывы, где он сейчас принимает?
автор ЖонДуан • 30 октября в 09:29
И может ли от свечи анузол подняться температура, кровит при дефекации
Скорая помощь• 30 октября в 09:58
Я була на Печерську в якійсь маловідомий клініці в нього. Але він мені не вірно визначив діагноз
Дама-мадама• 30 октября в 10:13
Була в 2019, приймав в оліклініці ДУСІ на дружби. Мені сподобався тим, що не лякав і не посилав на операцію ( до нього було два лікаря і до нього я вже їхала як до майбутнього хірурга), обійшлося без ножа. Плюс до того він як оперуючий онколог, робить тяжкі випадки. Тоді він приймав в миколаєві і в києві, як зараз хз.
Фоточки нема• 30 октября в 10:45
Була в нього, в поліклініці на дружби народів
Як лікар хороший, з позитивом.
Але не сподобався момент оплати, тому що я оплатила прийом в реєстратурі, а потім ще лікар сам мені сказав суму заплатити йому