Я так смотрю посравнению с 2022-2023 годом когда русня обстреливали энергетику кое-что изменилось.
Теперь это они начали очень сильно "пиарить", анонсировать, смаковать, рассказывать и так далее
Короче уделять этому много внимания.
Это называется когнтивная война.
Работать с настроением нашего общество - сеять постоянно негатив и неизбежность всего плохого.
Получается? Да нет, вроде.
ПВОшники красавцы - работают парни.
Вот это позитивный момент.
Ещё один момент - Украина никогда не встанет на колени.
Это русне ещё нужно было понять в 2022.
Не важно что куда они запустят - это не приведет их к капитуляции Украины.
Этого не будет НИКОГДА.
Ещё Зеленский в 2022 выдал ГЕНИАЛЬНЫЙ пост.
Без света или Без вас? Без вас.
Без газа или Без вас? Без вас.
Без тепла или Без вас? Без вас.
Ну это не дословно, кто хочет может поискать.
В принципе ничего не изменилось.
Так что как то так.
Короче уделять этому много внимания.
Это называется когнтивная война.
Получается? Да нет, вроде.
ПВОшники красавцы - работают парни.
Вот это позитивный момент.
Это русне ещё нужно было понять в 2022.
Этого не будет НИКОГДА.
Без света или Без вас? Без вас.
Без газа или Без вас? Без вас.
Без тепла или Без вас? Без вас.
В принципе ничего не изменилось.
Так что как то так.
Нашла - это легендарно.
Даже статья в Вики есть.
Ви досі думаєте, що ми «один народ»?
Ви досі думаєте, що зможете нас налякати, зламати, схилити до поступок?
Ви справді так нічого й не зрозуміли? Не зрозуміли, хто ми? За що ми? Про що ми?
Читайте по губах: Без газу чи без вас? — Без вас.
Без світла чи без вас? — Без вас.
Без води чи без вас? — Без вас.
Без їжі чи без вас? — Без вас.
Холод, голод, темрява й спрага — для нас не так страшно й смертельно, як ваші «дружба й братерство». Але історія все розставить по місцях.
І ми будемо з газом, світлом, водою та їжею… і без вас!
Даже статья в Вики есть.
Ви досі думаєте, що ми «один народ»?
Без світла чи без вас? — Без вас.
Без води чи без вас? — Без вас.
Без їжі чи без вас? — Без вас.
Виступ «Без вас» став одним із символів рішучості українського спротиву російській окупації[джерело не вказане 1136 днів][11]. Одразу після публікації серед українців розпочався онлайн-флешмоб: публікації дописів із гештегом #БезВас[12][13].
Аналітик Атлантичної ради США Пітер Дікенсон порівняв риторику Зеленського у цьому виступі із риторикою Вінстона Черчилля[14], а аналітик сайту Обозреватель Сергій Звиглянич провів аналогії з тезами Україна — не Росія Леоніда Кучми та Геть від Москви! Миколи Хвильового[13].
17 листопада 2022 року вислів «Без вас» використала амбасадорка Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс, коли після чергової атаки Київ було знеструмлено. На опублікованій нею світлині є гілочка бавовни — ще один символ цієї війни[15].
Фраза «Без вас» також стали вживати журналісти у матеріалах із порадами, як успішно пережити зиму в умовах частих відключень електрики та перебоїв з іншими муніципальними послугами[16][17]. Принцип «Без вас» був медійно застосований до виходу Росії із зернової угоди[18], а «найкращим втіленням» принципу назвали життя у визволеному Херсоні[19].