Хропочка з гривкою• 30 октября в 21:18
Шукаю нормального ріелтора Київ
Потрібна людина, яка допоможе продати квартиру і зразу купити іншу.
Я сама не можу цим займатись, так як повний нуль в цих питаннях, я боюсь що при продажі чи покупці мене кинуть на гроші, шахрайства крізь повно, особливо при покупці. То ж потрібно щоб ця людина провела мене від початку до кінця
Рожайтретьего• 03 ноября в 15:10
Добрий день. Якщо Київ чи область свого часу особисто звертались по рекомендації і нашим кумам теж все допомогла оформити юрист з нерухомості. Ось її номер +380961512649 Яна Ігорівна. Не пожалкували ні секунди. Повністю все можна зробити від А до Я не хвилюючись ні про що. Рекомендую