Сама вумна тутички• 31 октября в 09:13

У меня такой же вопрос, люди, когда вы перестали быть людьми?

ржете в темах с болезнями и плохими самочувствием? вообще в шоке, когла болеют ваши близкие тоже ржете?
БезникаЯ• 31 октября в 09:14
Поэтому и война когда совесть у большинства уже не та(
Петриківна• 31 октября в 09:15
Эмпатию надо прркачивать.
Все нормально с людьми.
автор Сама вумна тутички • 31 октября в 09:15
Удалено администрацией...
Петриківна• 31 октября в 09:15
Ответ дляБезникаЯ
Дашу сьела совесть. Заерывайте букварь
Свекруховна• 31 октября в 09:15
Ответ дляСама вумна тутички
Удалено администрацией...
З яких хвороб?
Петриківна• 31 октября в 09:16
Человек произошел от обезьяны.
автор Сама вумна тутички • 31 октября в 09:16
Ответ дляПетриківна
Эмпатию надо прркачивать.
Все нормально с людьми.
Норм тролить и ржать с болезней у людей?
Не прокачать эмпатию, это врожденное, лимбическая система такая, но хоть бы молчали.
Ответ дляСвекруховна
З яких хвороб?
з різних
Свекруховна• 31 октября в 09:17
Ответ дляБезникаЯ
А у кацапів совість чиста, їм не шкода своїх синачків навіть, виправдовувати таким чином вбивства українців може тільки кацапська фашистка
Ума Палата• 31 октября в 09:17
А чим ви допомогли тій, яка по десятку тем на день пише одне й те саме, КАК ВАШЕ САМОЧУВСТВИЕ СЕГОДНЯ?
Їй швидку викликати, чи ви дійсно вважаєте, що вона хочете почитати історю про чийсь геморой і гайморит?
автор Сама вумна тутички • 31 октября в 09:18
о, уже лепят теток фиолетовых, они же
Удальонка• 31 октября в 09:18
В чем суть вашего вопроса? Вы вообще не можете удар держать? Или к чему все это?
Грабля• 31 октября в 09:18
Я б не ржала, звичайно.
Це точно не адекват.
Але будемо чесними, що не всі раціонально оцінюють стан речей.
Моя минула свекруха літала по всьому ЄС і лікувалася.
Ніхто нічого не міг у неї найти і вона була незадоволена.
Не працювала все життя.
Витрачала гроші чоловіка на цю дурню.
У чоловіка, звісно, була коханка.
І що саме цікаве, що коли всі ходили в ліс або танцювали на весіллі, то вона одна в 60+ мала скажену кількість енергії і могла 3 години не присідати.
Мені було 29 і була дохла на фоні неї.
Постійно працювала і вчилася.
Тому ще є люди, які просто придумають собі болячки для більш яскравого проведення часу.
І говорила 90% часу свекруня лише про це- яка вона хвора і нещасна
Ответ дляУдальонка
Причем тут держать удар?
Штора с кисточкой• 31 октября в 09:18
Ответ дляСама вумна тутички
Удалено администрацией...
Для сочувствия и лечения есть врачи
Петриківна• 31 октября в 09:19
Ответ дляСама вумна тутички
Мускулатура тоже врожденная, но качать ее надо.

Люди как люди. Пишут честно ну и школоты тут много с озабочкнными темами.
Просто ращные соц слои.
Natalia505• 31 октября в 09:19
Ответ дляСама вумна тутички
Автор, тут так завжди було і є. Жінки пишуть про онко, про дітей інвалідів, про смерть батьків, але комусь завжди смішно. Очевидно, що це проблеми по психіатрії, та й рашистів вистачає. Ви нічого своїм посилом не зміните. Бережіть себе і свою нервову систему. А жінкам з серйозними проблемами, я б радила нічого тут не писати.
Мой_ужин• 31 октября в 09:19
Ответ дляСама вумна тутички
з різних
Ніколи не читала такого
фрау Гітта• 31 октября в 09:20
Ответ дляБезникаЯ
А нас за що? А за то
автор Сама вумна тутички • 31 октября в 09:20
Ответ дляNatalia505
так, я у шоці, то їх рідні мабуть не хворіли
Білка в колесі• 31 октября в 09:20
Ответ дляСама вумна тутички
з різних
Наприклад?
З Аліни з кролем і з різноманітним тиском кожні 10 хвилин ?
Бо більше не бачила щоб тут з чиїхсь хвороб насміхалися?
Жерица ночи• 31 октября в 09:20
Ответ дляСама вумна тутички
о, уже лепят теток фиолетовых, они же
Не создавайте темы утром,утром собираются на советчица одни неадекваты.
Петриківна• 31 октября в 09:21
Ответ дляСама вумна тутички
о, уже лепят теток фиолетовых, они же
Сохраняйте
Удальонка• 31 октября в 09:21
Ответ дляСама вумна тутички
Причем тут держать удар?
Тут два варианта. Или человек нежный как цветочек и начинает обижаться что мир не такой как ей бы хотелось, или это банальная манипуляция и после фразы ’как вам не стыдно’ будет ’вы мне все должны’
Соображалочка• 31 октября в 09:22
Ответ дляСама вумна тутички
з різних
Це Ви про ’дуже низкий тиск 114/75’, Чи про що? Дайте посилання. Тролять зазвичай якщо хвороби надумані.
Уравнобешенная• 31 октября в 09:24
Ответ дляСама вумна тутички
Удалено администрацией...
Что случилось? Вас в какой-то теме с очередной мнимой болезнью обидели, не посочувствовавши?
Ума Палата• 31 октября в 09:24
Ответ дляСама вумна тутички
Всі інколи хворіли і хворіють.
Вчорашній приклад однієї пані: де знайти дешевого ендокринолога і здати швидко аналізи не за всі гроші світу, але у мене декларації нема, часу на її підписання нема, грошей нема і т.д.
Їй дещо з цього дійсно порадили, але їй все не так.
Як вважаєте, нам їй грошей підкинути, чи за може за неї декларацію піти підписати?
Петриківна• 31 октября в 09:25
Ответ дляNatalia505
Просто фильтровать ответы.
Обычно 1-2 треш, потом норм люди заходят.
Мне этот сайт помог показать ребенку реальное поведение и мнение взросл людей.
Это полезно
Цибулька зла• 31 октября в 09:25
Ответ дляЖерица ночи
А вечерами здесь вылазит озабоченный спермо-тролль 🧌 , который засырает ленту своми темами🤢
Хоть вообще не заходи на Советчицу
Байрактарна• 31 октября в 09:26
Может перестанешь спамить одинаковыми темами? Это нарушение правил форума. В курсе?