Ленне-Рейма• 31 октября 2025

Вірю в знання порадниць, підкажіть якийсь пристрій

шоб встановити на двері міжкімнатні шоб не гепали. Якщо протяг, двері самі закриваються і гепають, двері дзеркальні, треба шоб не тріснули і не розбилися. Шо придумати, щоб якось помʼякшити. Дома діти, можуть гепнуть ті двері.
Пліткарка• 31 октября 2025
Автодоводчик
Неправдиша• 31 октября 2025
Я всунула мочалку для миття посуду в двері, щоб вони повністю не закривались))

Саме дешеве рішення питання
Кофр для ноги• 31 октября 2025
Может стопер на магнитах? Чтоб в открытом стостоянии держалось.
автор Ленне-Рейма • 31 октября 2025
Ответ дляПліткарка
Автодоводчик
треба шоб нічого не сверлити
Форточка• 31 октября 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
треба шоб нічого не сверлити
Ви кумедна. То мочалка як вище писали ваш варіант
Мerida• 31 октября 2025
Песочный стопер, чтоб двери не двигались
автор Ленне-Рейма • 31 октября 2025
Ответ дляФорточка
ну чого? може бути на скотчі чи на присосках якихось
Диви яка я пава!• 31 октября 2025
Есть такие стопперы, не знаю как называются, в офисах, ставятся в полу, чтобы двери при открывании не царапали ручкой стены. Вы ставите такой, чтоб предотвратить открывание.