Почемучечка• 31 октября в 14:32

Може хтось купував не так давно витяжку

звичайну пласку витяжку на кухню,але з отвором ззаду,а не зверху?
витяжка стара,в стіні зроблений отвір.купить би нову,але під той отвір! а бачу,лише,з отвором вгорі(((.
Сегодня я не я• 31 октября в 15:51
У вас труба ззаду йде в приватному будинку?
https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/viytyazhki-shiv...[regular]-[FOX]-[PMax]-[MDA]-[%D0%92%D0%B8%D1%82%D1%8F%D0%B6%D0%BA%D0%B8]&utm_term=&utm_content=cid|23168584544&gad_source=1&gad_campaignid=23163404871&gbraid=0AAAAADMQBcpitR5e3lI-ADfk2ayB0vRJZ&gclid=Cj0KCQjwvJHIBhCgARIsAEQnWlBTVmYOa6tnbEKKt0KDvusKAPghrdEIXtnWYI3eSSCpJ_ku_TynS7oaApSOEALw_wcB не така?
автор Почемучечка • 31 октября в 16:42
ні,не у приватному будинку,на 8 поверсі(),отвір у стіні з кухні надвір().
а чому Ви вирішили,що у вказаній витяжці вихід ззаду? я бачу,що вгору. і таких витяжок повно у продажу.