КапитанльнаЯ• 31 октября 2025
Военный дал пакет сладостей возле кофейни, их можно есть?
Или отравленно?( там шоколадки, такое всякое
Прокачую сідниці• 31 октября 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Насправді це може бути частиною ритуалу поминок. Дав цукерки, щоб помʼянути побратима. От і все.
Не было никаких конфет, автор пишет не с территории Украины
Водійка хімарса• 31 октября 2025
Не хочете не їжте дайте іншим людям. Вас пригостили від щирого серця
КапитанльнаЯ
• 31 октября 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Можно кушать?
Водійка хімарса• 31 октября 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Можно кушать?
Мою доньку і її подругу теж військовий пригостив в магазині дав їм по одній цукерці, зʼїли
Кашпо• 31 октября 2025
Я так помянула свою бабушку после похорон, угостила пару соседских старух, те взяли конфеты, в глаза поулыбались, а на след день увидела эти конфеты разбросаными по подьезду(
С тех пор тех старыз мразей ничем ни угощала, ни помогала
Живчик-счастливчик• 31 октября 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Капець. Ви хоч провели бесіду з донькою?
100%• 31 октября 2025
Меня угостили соседи на кладбище дорогими конфетами - помянуть их родича - помянула и сьела. Жива
Купи слона• 31 октября 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3778540
там со 2й стр. ее разоблачили. но и потерли комментов много уже:(
Спасибо)
Водійка хімарса• 31 октября 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Яку бесіду?
Метелики на душі• 31 октября 2025
Бляха, а мені завжди хочеться військових пригостити солоденьким. Один тільки раз хлопчина відмовився, сказав в нас всього повно, хочете, вам принесу. А зазвичай брали з вдячністю
Водійка хімарса• 31 октября 2025
Ответ дляМетелики на душі
Ті, хто ставить фіолетових тьоток - кончені.
Не звертайте уваги, тут кишить кацапоголовими, ще маскуються пишуть українською
Метелики на душі• 31 октября 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Позаземний розум• 31 октября 2025
Ответ дляАгатаХристя
Я бы от нашего народу вообще ничего не ела, вне зависимости военный или нет. Люди какие-то эбанутые стали.
Они и были такими
Живчик-счастливчик• 31 октября 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Яку бесіду?
Що не можна їсти те, що дають незнайомі люди. І військова форма не гарантія безпеки, форму у нас може купити хто завгодно. Добре, що то була нормальна людина, яка просто пригостила. Але і неадекватів вистачає
Водійка хімарса• 31 октября 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Всі зустрілися в магазині в черзі, військовий був після поранення, дівчата привіталися, він щось говорив з дівчатами продавцями потім зважив ті дві цукерки і пригостив мою і її подружку.