Сонячний день• 01 ноября в 10:31
Ціна спортлайф Київ
Дівчатка,скільки зараз показує ціну на річний мережевий абонемент без басейна? Прислали рекламу типу хелоувін 2 дні знижка -50% . Як завжди зі спортлайфом виявилося, що тільки на 1 вид карт. Ціну без знижки назвали 35тис і це навіть без басейну. Якось дофіга
Сонячний день
• 01 ноября в 10:32
Маю на увазі ціну у додатку, моя картка закінчилася, додаток більше недоступний
Сонячний день
• 01 ноября в 10:42
Ответ дляvinika
В какой клуб посмотреть вам?
Мережевий без басейну
Сонячний день
• 01 ноября в 10:43
Ответ дляSnowMaiden
У меня абонемент закончился, а приложении все цены отображаются
У меня нет вообще входа в приложение. Предлагает ввести номер телефона,чтобы менеджер позвонил
мистерЛяпсус• 01 ноября в 10:44
Ответ дляСонячний день
Немає стандартної вартості, вона залежить від міста і від клубу. Від того, купуєте ви мережевий чи локальний.
35 повна ціна, в по акції 17500 без басейну? Мені здається, забагато. Зараз передпродаж карток з басейном в Ретровіль, так там 24900 картка преміум басейн+спа.
Чекайте чорну п´ятницю або Новий рік.
Або зателефонуйте у відділ продажу та спробуйте продавити їх на меншу ціну.
Навіть, якщо не вдасться, ви потрапите в базу і вам почнуть час від часу приходити пуш сповіщення про особливі умови придбання абонементів.
Ми так свої купили під -40%.
Чекайте чорну п´ятницю або Новий рік.
Ми так свої купили під -40%.
Ms. Анонимная• 01 ноября в 10:44
Так і є.
Локальний близько 22 тис, мережевий 35 тис.
У мене теж закінчився, дає додаток ціни дивитися.
Дрім дивилася
SnowMaiden• 01 ноября в 10:44
Ответ дляСонячний день
Мне показывает.
Моя приятельница в среду ездила узнать о продлении, ей предложили -40% локальный за 16000. Вот сетевой сейчас -50% столько же
Сонячний день
• 01 ноября в 10:46
Ответ дляSnowMaiden
Мне показывает.
Мда, цены подняли прилично
Сонячний день
• 01 ноября в 10:46
Ответ длямистерЛяпсус
Чекайте чорну п´ятницю або Новий рік.
Ми так свої купили під -40%.
Чекайте чорну п´ятницю або Новий рік.
Ми так свої купили під -40%.
Я ж одразу написала тип картки МЕРЕЖЕВА не локальна
Так, 17 без басейну, мені теж здається це овердофіга
Анчо Ус• 01 ноября в 10:50
У мене преміум з басейном, правда, без рушників 1 клуб минулого року коштував 34.000 на 2 роки. Дзвоніть їм, кажіть , що дорого, зрештою запропонують якусь знижку. Тут як в Туреччині на базарі, крутять цінами.
SnowMaiden• 01 ноября в 10:50
Ответ дляСонячний день
Мда, цены подняли прилично
Не то слово, охренели в край. У нас в Днепре один клуб остался, качество и сервис ниже плинтуса, зато ценник как люкс и спа .
Мне нужно покупать уже карту, только премиум полный день, так никак с ними не договорюсь
Вітаміни косметика• 01 ноября в 10:51
Ответ дляSnowMaiden
они смотрят еще как часто вы ходите и сколько времени там проводите- наверное вы завсегдатай- таким они скидку не предлагают в основном(
SnowMaiden• 01 ноября в 10:53
Ответ дляВітаміни косметика
Это я знаю, самый выгодный клиент это тот, который купил и не ходит вообще.
Я, если в стране, хожу 5-6 раз в неделю
Не вмію заміряти• 01 ноября в 10:53
Ответ дляАнчо Ус
Ні,такої ціни вже нема.Я ходжу вже 3-й рік,преміум без рушника і то торгуюся довго.Перший рік 18,другий 19,а 3-й 20 і крапка.Не влаштовує ,то твої питання.І то це було півроку потому.Зараз вже мінімально 21-22.Не хочеш-йди в інше місце.
Вітаміни косметика• 01 ноября в 10:56
Ответ дляSnowMaiden
Криво Рог басейн + зал (без саун) 17 тис брала в сентябре 3 абонемента + детский (басейн) 6 тис.Ито сто раз проныл админ что цена такая поскольку на 4х. Ходим тоже не часто. А премиум с полотенцами у нас такого в городе даже нет
не тот уровень жизни у людей
Сонячний день
• 01 ноября в 10:57
Я локальний минулого року брала за 5, цього вже 8 , хоча клуб старий, маленький, обшарпаний вкрай, просто через дорогу від дому, не треба нікуди їхати
На групові людей набивається, що ступити нема куди. Килимки були настільки старі,що обсипалися і вся підлога у тому смітті. Короче, отаке, а ціна росте
Тантрический кекс• 01 ноября в 10:59
Ответ дляВітаміни косметика
Это не так, у меня дочь админом там работает. Просто для новичков больше скидок.
Не вмію заміряти• 01 ноября в 10:59
Ответ дляСонячний день
Ну то можете змінювати.Мені для здоровʼя треба басейн і я люблю спа,в вихідні там відпочиваю.Робота розумово дуже важка,то мій релакс.Ходжу по 4-6 р в тиждень після роботи і вихідні.Плаваю з тренером і сама і відвідую пілатес груповий.А як вам тільки зал,то є варіанти і інші.
Сонячний день
• 01 ноября в 11:01
Ответ дляНе вмію заміряти
Я не люблю плавати і витрачати час на дорогу теж не хочу. До інших клубів їхати 30+ хв
Поліцейський патруль• 01 ноября в 11:01
20 тыс с бассейном на след год
но я все равно не буду брать
Не вмію заміряти• 01 ноября в 11:03
Ответ дляСонячний день
То йдіть через дорогу і питайте ціни на свої потреби.То ж поряд
SnowMaiden• 01 ноября в 11:03
Ответ дляСонячний день
Именно. А представьте, что я купила премиум абонемент за 25 , а премиум тренировок практически нет, или в рабочее время или в субботу уже с ещё доплатой 300 грн. На все возражения и заявления коллективные сервис отбрехивается, мол у вас бани и ящик большой. Места нет для всех желающих
Поліцейський патруль• 01 ноября в 11:03
Ответ дляНе вмію заміряти
вопрос, когда вы работаете так тяжело ))
4-6 раз в неделю ))) ходить в зал
у меня 4 дня работы удалнки в неделю, и я еле еле успеваю вписать два, три заняти в неделю
после работы вообще не понимаю - зал до 9-10 работает, а ты до 8
4-6 раз в неделю ))) ходить в зал
Поліцейський патруль• 01 ноября в 11:04
Ответ дляSnowMaiden
отож
именно так и мне продали
в итоге, могу только на пару тренировок ходить, чтобы и по времени совпасть и не за дополн деньги
именно так и мне продали
Не вмію заміряти• 01 ноября в 11:04
Ответ дляПоліцейський патруль
4-6 раз в неделю ))) ходить в зал
Я працюю 7-19,накачана,спортивна,титан.З 19.30 басейн,зал.
Поліцейський патруль• 01 ноября в 11:04
Ответ дляНе вмію заміряти
вы прям в зале работаете, что за 30 мин успеваете и доехать, и в купальник прыгнуть, и душ принять?
Не вмію заміряти• 01 ноября в 11:06
Ответ дляПоліцейський патруль
Ні,5 хв від роботи авто
Забризкана водою• 01 ноября в 11:08
спортлайф оху*в з цінами.. Пропонували продовження за 13,5тис без басіку, мені це дорого. Була клієнтом більше 5 років, але восени купила вже абонемент в Аполло (Київ) - і дешевше, і до дому ближче. І атмосфера в Аполло приємніша, можна було б і раніше перейти, але не люблю шось міняти....