Вимагаю спілкування• 02 ноября в 09:05
Як ввічливо сказати?
Прибираю приватні будинки. В одному домі завжди застаю гору білизни на сушарках і гору брудного посуду. Не можу то оминути і складаю речі ,мию посуд.
Якось зустріла господиню і сказала їй. У відповідь залишай то,я потім помию і т.д.
Але те моє прибирання якесь незакінчене і приходиться то робити.
Як їй сказати ввічливо щоб не образити?
Смайлик• 02 ноября в 09:07
Не прибираєте,то не ваша ділянка роботи.Для чого щось говорити.Обговорений обʼєм роботи і ціна,все інше вас не стосується.
Уходя дверю не хлопать• 02 ноября в 09:08
все мои помощницы мыли посуду. ну как мыли, в посудомойку складывали. вещи тоже можно сложить. я не представляю как это вам дали задание, но это выкинули.
Смайлик• 02 ноября в 09:09
Ответ дляУходя дверю не хлопать
То ж сказала господиня вже раз.
Уходя дверю не хлопать• 02 ноября в 09:10
Ответ дляСмайлик
То ж сказала господиня вже раз.
та я прочитала. я не пойму, зачем звать человека и половину не убирать. идея ж в том, если ты занят, то платишь и тебе помогают красоту сделать.
БоВжеВільна• 02 ноября в 09:13
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Може, у господині є здоров´я помити посуд і розкласти речі , але нема здоров´я пилососити і мити сантехніку. А грошей негусто
Вимагаю спілкування
• 02 ноября в 09:13
Ответ дляоксюморон
А оплата почасово?
Так, але лише 5 годин і потім сімя повертається.
БоВжеВільна• 02 ноября в 09:14
Ответ дляВимагаю спілкування
Ого, вам ще будинок звільняють для прибирання:))
По ходу запропонуйте ціну за розкладання сушки і миття посуду.
Вимагаю спілкування
• 02 ноября в 09:14
Ответ дляСмайлик
Обговорений об’єм просто прибирання будинку. Але таке враження,що залишають коли я прийду спеціально
Вимагаю спілкування
• 02 ноября в 09:15
Ответ дляУходя дверю не хлопать
В мене 5 годин роботи. Речей завжди 3 сушки і більше дитячих. Займає до години
Уходя дверю не хлопать• 02 ноября в 09:16
Ответ дляВимагаю спілкування
ну вот как ’ просто прибирання’. я выше писала. у меня в ’ просто прибирання’ входила посуда. может и у вас? или у вас перечень: пыль везде, полы на кухне, холодилтник, печка, ванная
Смайлик• 02 ноября в 09:16
Ответ дляВимагаю спілкування
В вас є 5 год,що не вспіли,то залишили.Прибираєте рівно 5 годин-все.Вони можуть хоч все перевернути догори дригом,що не зробиш і за тиждень.
Вимагаю спілкування
• 02 ноября в 09:16
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я говорила, що мені потрібно більше часу. Але і час обмежено і роботи багато
Вимагаю спілкування
• 02 ноября в 09:17
Ответ дляБоВжеВільна
Так,вдома нікого немає. Ключі і гроші залишають
Единая страна!• 02 ноября в 09:17
**Якось зустріла господиню і сказала їй. У відповідь залишай то,я потім помию і т.д.**
Никак не говорить.
Если изначально это не входит в ваши обязанности.
Вы раз спросили - вам ответили не трогать.
Всё остальное это ваши ’заскоки’.
Либо делайте и помалкивайте если не можете пройти мимо.
Никак не говорить.
Всё остальное это ваши ’заскоки’.
Калинові вуста• 02 ноября в 09:17
Ответ дляВимагаю спілкування
ну вы обговаривали, что именно входить в уборку или просто уборка без подробностей
Мию чакри щоденно• 02 ноября в 09:17
То залиште хоч раз і подивіться на реакцію.
Чи ви не можете відмовитись від цього клієнта?
Смайлик• 02 ноября в 09:18
Ответ дляВимагаю спілкування
Вони за більше не хочуть чи не можуть платити.Що вспіли,то зробили за свій оплачений час.
Вимагаю спілкування
• 02 ноября в 09:18
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Не було перечня. Просто прибирання і миття вікон по необхідності
Тоска в носках• 02 ноября в 09:18
Вы как свекруха, только за деньги, у меня вещи на сушилке могут очень долго висеть, пока не понадобится место для следующей стирки. С посудой такая же история, собирается, пока у меня или у дочки будет время ее сложить в машину. Вот мне бы тоже приходил, кто - то полы помыть и сантехнику, остальное не надо.
Уходя дверю не хлопать• 02 ноября в 09:19
Ответ дляВимагаю спілкування
вы б уточнили. в каждой семье есть жизненный уклад. у них вон дети. поэтому сушки всегда полно.
если вы сами решили, что сушку не складываете, так как в 5 часов остальное не успеваете- это одно. надо уточнить. или больше времени и денег, или что то выкинуть . и пусть хозяйка сама скажет, что с ее точки зрения не важно.
или уменьшить обьем
Вимагаю спілкування
• 02 ноября в 09:19
Ответ дляКалинові вуста
Просто уборка
Смайлик• 02 ноября в 09:20
Ответ дляВимагаю спілкування
Просто уборка
То в чому проблеми?Все ж ясно
Калинові вуста• 02 ноября в 09:20
Ответ дляВимагаю спілкування
Просто уборка
в ’просто уборка’ подразумевается просто сложить вещи и просто убрать посуду
Вимагаю спілкування
• 02 ноября в 09:22
Ответ дляМию чакри щоденно
Тут якби трохи проблема,що я їх майже не бачу. Один раз речі просто на ліжко зложила, але не купою, щоб мялись, а акуратно. То була смс, що речі помсті залишились. Але в кімнаті три сушки і я там навіть пропилососити не можу
Вимагаю спілкування
• 02 ноября в 09:22
Ответ дляСмайлик
Мабуть не хочуть
ШобВам_КакНам• 02 ноября в 09:22
Ответ дляТоска в носках
Ну королевишна ваша и может помыть пол сама)
Тоска в носках• 02 ноября в 09:24
Ответ дляШобВам_КакНам
У нее, как и у меня, 1 выходной в неделю. И мы предпочитаем провести его за совместным досугом, убирает робот, но иногда надо конечно генералить.
Мию чакри щоденно• 02 ноября в 09:24
Ответ дляВимагаю спілкування
Ставте питання про включення цієї роботи в перелік та відповідну оплату.
Ще раз, враховуючи що можете втратити клієнта