Маю рацію• 02 ноября 2025
Цікаво, як визначають, які саме елементи є на інших планетах
якщо ніхто їх не бачив зблизька?
СамавиховуюКота• 02 ноября 2025
Це програма загальної фізики в технічних вузах. Спектр радіаційного випромінюання.
Ацетилсалициловая кислота• 02 ноября 2025
Автор, телескопи бувають не тільки оптичні, а рентгенівські, радіотелескопи, гамма-телескопи. Кожен хімічний елемент випромінює хвилі на своїй частоті. Телескопи фіксують випромінення.