Моя улюблена страшко• 02 ноября 2025

Ситуація у садочку

Дитину не привітали з днем народження. У дитини був день народження. Ми принесли солодощі для діток. Вихователі порозкладали їх по дитячим шафкам і на тому все. Сказали, що не було коли. Було багато занять і підготовка на свято осені. Хоча день народження у тих, у кого було раніше відзначали хороводами, привітаннями, знімали це на фото і відео і викладали для батьків у групу. Я це пов´язую з тим, що деякі батьки не схотіли здавати гроші на день вихователя - і я також. Я б здала, щоб привітати своїх, але мали вітати усіх - завідуючу, методиста, музкерівника і т.д.. 600-800 грн я вважаю занадто. Дитина дуже засмучена, а вихователі кажуть, що не повинні таке організовувати. Якщо у них є час і бажання, то будуть це робити, якщо ні, то вибачайте. Це дійсно так? Мене ця ситуація теж дуже зачепила. Бо після моєї дитини був день народження у дитини голови батьківського комітету, на неї час знайшовся, скинули фото і відео привітання дитину у батьківську групу.
Забагаловка• 03 ноября 2025
Ответ дляБабулька
Я могу за минуту доказать, что я заграницей сейчас, если вы после этого принесёте свои извинения. Согласны??
Мне плевать )
Бабулька• 03 ноября 2025
Ответ дляЗабагаловка
Мне плевать )
Ну и иди нахуй тогда, прилипла как пиявка
Забагаловка• 03 ноября 2025
Ответ дляБабулька
Лечись, дура)
Бабулька• 03 ноября 2025
Ответ дляЗабагаловка
Лечись, дура)
Удалено администрацией...
Забагаловка• 03 ноября 2025
Ответ дляБабулька
Удалено администрацией...
автор Моя улюблена страшко • 03 ноября 2025
Ответ дляЗабагаловка
Якісні продукти, сушені фрукти у вигляді пастили, якісний зефір, якісний шоколад. Солодощів не багато. Докладаю дівчаткам браслетики. Хлопцям минулого разу маленькі блокноти з наліпками для хлопців. Та інші дрібниці. А не барні та желейки, а до них найдешевші вафлі. З вихователями домовляюсь заздалегідь, прошу зробити свято і це може бути не день в день. Вихователям дарувала коротку еклерів. Пригощала теж як від іменника. Маю з ними контакт. Ніяких дорогих подарунків не дарую, але виказую повагу, спілкуюсь, на свята дару щось від себе, квіти або гель для душу. І ніколи не вважала що вони мені щось винні
Гель для душу як на мене образливий подарунок. Це як натяг для людини на проблеми з гігієною. Наші б вихователі точно б образились. І навіть няня)))
Забагаловка• 03 ноября 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Це ви чимось своїм включились 🤷‍♀️
Ответ дляЗабагаловка
Це ви чимось своїм включились 🤷‍♀️
А вам сподобається будь-який аромат? Ви впевнені що немає алергії на компоненти? Це навіть якщо опустити ’доречно/недоречно’.
Забагаловка• 03 ноября 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Мені такі подарунки подобаються. Вони практичні і завжди в пригоді звичайним людям. Аромат дарую нейтральний.
І ви дуже сильно заморочуєтесь. Тут йдеться про увагу, правда є краще, час від часу виказувати увагу (гель для душу, чай, кава, рушничок або щось ще такого типу) замість того щоб тільки вимагати і говорити - а ви зарплату отримуєте, то маєте тут розважати наших дітей.
Ответ дляЗабагаловка
Я не вимагала. Коли перед 1 вересня треба було прибрати групу перед якоюсь комісією, я 2 вихідні прибирала. Бо за 1 не встигала. Була тільки я і один тато, який меблі передавав. Мені навіть дякую ніхто не сказав - ні з батьків, ні з вихователів. Тому я гроші не здала. Але мені теж буде наука - ні я, ні мій чоловік теж нічого садку не винні.
Забагаловка• 03 ноября 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Їм все одно. Але думають за дитину батьки. Шукайте садок де знайдете спільну мову 🤷‍♀️
Пожарник• 03 ноября 2025
Ответ дляВероятненько
Вы странная
Чего? Мне нужно было выяснять отношения с учителем? Кому от этого лучше стало бы? Я всегда за своего ребенка горой, но в этом случае я не могу привить учителю любовь ко всем детям, если у нее с этим проблемы. Как учитель, она была прекрасной, но, видимо, какие-то человеческие качества пострадали.
Борець за гаманець• 12 ноября 2025
У нас точно такая же ситуация вот буквально несколько дней назад была . Сказали что не успели , то света не было ,то тревога
автор Моя улюблена страшко • 12 ноября 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Як дитина? Дуже переживає?
Борець за гаманець• 12 ноября 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Як дитина? Дуже переживає?
Первый день пришел и прям очень расстроился , на второй день из-за тревоги не пошел в садик . А сегодня вот было ДР у другого мальчика и им раздали тоже подарочки. Поэтому одно событие сменилось другим и он забыл
Сама собі лікар• 16 ноября 2025
Ответ дляМарс атакует
Почему вы так думаете?
У нас когда 1/3 так же отмораживались, тройка писали список от кого поздравления
Я теж знаю такі приклади. Там прямо підходили і зачитували з листка, від кого привітання.