Моя улюблена страшко• 02 ноября в 19:12
Ситуація у садочку
Дитину не привітали з днем народження. У дитини був день народження. Ми принесли солодощі для діток. Вихователі порозкладали їх по дитячим шафкам і на тому все. Сказали, що не було коли. Було багато занять і підготовка на свято осені. Хоча день народження у тих, у кого було раніше відзначали хороводами, привітаннями, знімали це на фото і відео і викладали для батьків у групу. Я це пов´язую з тим, що деякі батьки не схотіли здавати гроші на день вихователя - і я також. Я б здала, щоб привітати своїх, але мали вітати усіх - завідуючу, методиста, музкерівника і т.д.. 600-800 грн я вважаю занадто. Дитина дуже засмучена, а вихователі кажуть, що не повинні таке організовувати. Якщо у них є час і бажання, то будуть це робити, якщо ні, то вибачайте. Це дійсно так? Мене ця ситуація теж дуже зачепила. Бо після моєї дитини був день народження у дитини голови батьківського комітету, на неї час знайшовся, скинули фото і відео привітання дитину у батьківську групу.
Моя улюблена страшко
• 02 ноября в 20:09
Ответ длякураГАЛЯ
Они поступили не этично и не справедливо по отношению к ребенку! А ваша задача это компенсировать. .подарить ему яркий день, много эмоций, поводить хороводы дома, придумать концерт (нарисовать билеты) раздать и чтобы ребенок побыл в центре внимания, нарядиться в кого-то и поиграть что бы он много смеялся, чтобы почувствовал себя по особенному. зажечь свечку и загадать желание.... можно еще рассказать сказку о том как он пришел в этот мир.. (придумать!) это гипер эффективно..
А в наступному році як порадите поступити? Не вести на день народження в садок і не нести пригощань? Вже прочитала вашу пораду вище)
ХвостПистолетом• 02 ноября в 20:09
Ответ длякураГАЛЯ
Поверьте, дети эти мелочи помнят всю жизнь.. Я в саду не работаю уже много лет.. очень много! Иду по улице, я уже забыла тех родителей и тут крик ’здравствуйте! (машут руками и прыгают) посмотрите как вырос ваш ребенок! а мы вас помним.. и ребенок помнит’ и они эти годы вспоминают кто обижал, а кто нет их ребенка. ТА что уж там. я о себе помню с яслей как ко мне относилась нянька и воспитатели..
- помню как мне поставили горячий борщ и я обпекла палец в 3 года
- как новая воспитательница не пускала в туалет в 4 года
- помню как нянька украла мои новые босоножки и мне надела старые (тогда было такое персонал цупил вещи у детей!) мне было тоже 3 года
- утренники помню! роли свои в них тоже
- помню когда плакала и почему..
- помню что ела и чем травилась в саду и как болела после этого
Ого! Дети помнят все.. только у одних это осознанно и прожито, а у других закопано и есть травмы...
- утренники помню! роли свои в них тоже
- помню когда плакала и почему..
Вихователів і нянечку пам ятає, а оці привітання ні. Тільки що перепитала.
кураГАЛЯ• 02 ноября в 20:09
Ответ дляМоя улюблена страшко
См мой пост 89.. спланируйте выходной и проведите с ребенком! Ну их!
Оля_с_киркою• 02 ноября в 20:16
Такие моменты обязана контролировать МАТЬ. Это эмоции ЕЕ ребенка. Воспитателям пофиг.
Когда малые ходили в сад, то я сама все организовывала и от воспитателей требовалось только разрешить провести праздник. И да, и медицинские книжки я проверяла, хотя это глупость, и заведующей откат за собственный праздник давала. Раз аниматоры зарабатывают в саду, то заведующая раскрывает свой клюв на 10%. И воспитательница мне это сообщила , как сейчас помню, с извинениями и что ей стыдно, но иначе никак. И я платила. А что поделать 🤷♀️
Кидстаффовна• 02 ноября в 20:17
Ответ дляoksi-71
грош цена таким воспитателям, которые решили наказать мать через ребенка. Тем более, матери это стоило денег, а воспитателям - 15 минут времени.
Не вижу в ситуации никакого наказания. Это проблемы мамы, если она ожидала особого отношения, но сама не хочет его проявлять. Странно
Моя улюблена страшко
• 02 ноября в 20:20
Ответ дляКидстаффовна
Про традицію вітати іменинників нам розказували на перших батьківських зборах при прийнятті в садок. Тоді ніхто не казав, що це за бажанням вихователів.
Безсовісна кума• 02 ноября в 20:22
Ответ дляМарічка
У вас очень странная тройка, душевнобольные какие-то
Ви подивіться, скільки таких самих під тим постом тицьнути свої задерті віхтики
Оля_с_киркою• 02 ноября в 20:24
Ответ дляДесь так, але...
Да все они знают. И если заведующую не поздравить или методист, то выгребать будут именно воспитатели
Конечно знают. Я была в отличных отношениях с воспитателем своих детей. Детям уже 20, мы до сих пор встречаемся иногда в магазине или на улице и болтаем. Так вот, если родители не скинулись на заведующую, методиста и т.д., то воспитатели потрошат свои конвертики. Иначе гнев , молнии и репрессии.
Пацаааааааан• 02 ноября в 20:25
Ответ дляХвостПистолетом
А моя дуже любила вітання. Просила давай обманемо, що в мене день народження, щоб роздавати цукерки і водили хоровод.
Десь так, але...• 02 ноября в 20:27
Ответ дляМоя улюблена страшко
Так традиция поздравлять воспитателей и заву там рядом пробежала. Вам же не сказали , что это по желанию
Безсовісна кума• 02 ноября в 20:28
Ответ дляЗабагаловка
Ну так они и занимаются на зарплату чем положено. Остальное не входит в обязанности.
Так і подарлчки не входить рлзкладати, але жаба задушила відмовитись?
Кидстаффовна• 02 ноября в 20:29
Автор абсолютно непробиваемая яжемамка, которой все должны. Яснопонятно.
Безсовісна кума• 02 ноября в 20:29
Ответ дляКидстаффовна
Никто ничего никому не обязан. Автор, какие претензии?))))))) Вы не считаете нужным поздравлять, а в ответ ожидаете особого отношения? Странные двойные стандарты. В следующий раз проявите внимание и вашей дитяти проявят.
Мда... ця країна приречена.... і війна не вилікувала від лизоблюдства
Безсовісна кума• 02 ноября в 20:32
Ответ дляА шо сталося?
Ребенка поздравить язык не отвалился бы, просто испанский стыд.
Головне, що рука не висохла у бидлоти забрати подарунки, і час знайшовся
Моя улюблена страшко
• 02 ноября в 20:34
Ответ дляБезсовісна кума
Ой, ви знаєте, якби вони мені ці подаруночки назад віддали, мені б було ще гірше....
сладкий_ноябрь• 02 ноября в 20:38
Ответ дляПомаранчова душа
Я взагалі не розумію за що саме їх так надто вітають? Царі великі чи що?
Така ж професія як і пекар, водій... Але вітають вчителів. У всіх людей день роботи є повною ставкою, в учителів півдня роботи є повною ставкою. На пенсію виходять набагато раніше інших. Літом відпочивають, відпустка оплачувана. Квартири в півціни. Ну не бляя?
Повне знецінення такої складної професії як вчитель в вихователь. А це одна з найтяжчих професій де руйнується нервова система, психіка і настає вигорання.
сладкий_ноябрь• 02 ноября в 20:39
Ответ дляДівчина Гілмор
А потім ми ще дивуємося як вчителі не хочуть без взятки виконувати свої обов´язки. Всі оці носіння торб ще з садочку починається
Так не потрібно носити торби. Хіба ви не розумієте?
Привітати можна вихователя не конвертом
Дівчина Гілмор• 02 ноября в 20:40
Ответ длясладкий_ноябрь
Привітати можна вихователя не конвертом
Їм до сраки ті поробки і випічки, ви не розумієте?
ИграйМойГормон• 02 ноября в 20:42
Ответ дляА шо сталося?
О чем Вы? Они зарплату получают. Автор не просила насколько я поняла подарить подарок ее ребенку.
так в их обяз-ти не входят поздравления Пети с ДР, они не за это зарплату получают. Они не обязаны, как и автор не обязана сдавать
ИграйМойГормон• 02 ноября в 20:42
Ответ дляМоя улюблена страшко
Мені цікаво, це дійсно так, що вони можуть так відкрито по-різному ставитися до дітей?
вам сколько лет ? )))
сладкий_ноябрь• 02 ноября в 20:46
Ответ дляДівчина Гілмор
Ні, не розумію. Мої дітям щастило скрізь з пед колективом.
Моєму старшому сину 18 років. Коли був в садочку, то подарував вихователю поробку свою. Коли йому було 18 років вихователь записала відео повідомлення, привітала його, на відео показала цю поробку. Це я про те, що мабуть люди притягують до себе собі ж подібних. Я в гарних відносинах залишилася з кожною людиною, яка була частиною життя моїх дітей і я їм дуже вдячна за їх роботу, терпіння і вклад в майбутнє.
Моя улюблена страшко
• 02 ноября в 20:48
Ответ дляИграйМойГормон
вам сколько лет ? )))
Я просто ще пам´ятаю себе у садочку. Так ось, вже ставши дорослою, я дізналася, що папа Колі працював в прокуратурі, а мама Олі була заваптекою. Але я взагалі не згадаю жодного випадку, щоб до одних дітей ставилися краще, ніж до інших. Всіх однаково сварили і хвалили.
Вероятненько• 02 ноября в 20:53
Ответ дляПожарник
У мого сина була схожа ситуація в школі. Ми занесли вчительці пакет з солодощами для дітей та соками, а вона навіть забула їх роздати. Я питаю сина, як все пройшло, а він каже, що нічого не роздавали. На наступний день вже роздали солодощі, але дитину не привітали в класі і книгу не подарували (всім дарували на День народження). Пам´ятаю, що син засмутився. Я просто повела його в магазин та купила йому гарну книгу з додатковим подарунком. Чому так відбулось, я не знаю, гроші всі здавала завжди, син вчився на відмінно. Тобто, прискіпуватись до нього не було за що. Ми просто забили, з тією вчителькою були відносини нормальними.
Вы странная
Вероятненько• 02 ноября в 20:56
Ответ дляВерочка 100%
А вихователі вирішили не напрягатися зі святкуванням дн вашої дитини.
І так, вони не зобов´язані це робити.
Тільки гроші не здали ви, а постраждала ваша дитина.
І так, вони не зобов´язані це робити.
Это называется буллинг и на месте автора я бы,уже разговаривала с директрисой.
Вероятненько• 02 ноября в 20:58
Ответ дляКидстаффовна
Яке тупе
Моя улюблена страшко
• 02 ноября в 20:58
Ответ дляВероятненько
Але ж бачите, більшість в темі вважають, що вихователі праві, і можуть не робити того, за що їм не платять. Гроші, які я не здала на день вихователя були проплатою за вітання дитини з днем народження. Це тільки я зараз з теми зрозуміла ...
Вероятненько• 02 ноября в 20:59
Ответ длясладкий_ноябрь
Удалено администрацией...
Вероятненько• 02 ноября в 21:00
Ответ дляИграйМойГормон
Они не имеют права выделять кого то из детей. Если поздравляют то всех.
Автор, я вам серьезно говорю, они ОБЯЗАНЫ исправить ситуацию Идите к заведующей.
Дівчина Гілмор• 02 ноября в 21:01
Ответ длясладкий_ноябрь
Ніхто і не говорить, що поголовно всі вихователі і вчителі ставляться до дітей прискіпливо та зневажливо. Якби так було то і контролюючі органи перевіряли садочки більш прискіпливо. Але є і такі як у автора, які виміщають зло на дітях і таке запамятовується більше ніж пробка однієї дитини для однієї виховательки. Нещодавно була тема, де дитину не допустили до святкування свята осені бо мама не платила за заняття танців. Дитина просто сиділа на лавці. Це абсурд! Ви зараз знову почнете їх захищати, але, я стою на своєму, садочок це не ’перетримка’ дітей на час відсутності батьків, це заклад для розвитку дітей. І що отримає дитина, який доствід, без грошей ти ніхто? Тебе будуть ігнорити кругом