Сірничок• 02 ноября в 20:41

Аэрогриль с большой чашей

Хочу купить. Только норм фирму. Рассматриваю Тефаль, ninja...
Посоветуйте модель. Семья большая 2+2. Нужно чтоб подросток или муж готовили легко и с удовольствием. Пока только я готовлю и из-за того, что много работы иногда ну нет времени. Для этих целей и нужен агрегат..так то я на два дня закидываю в духовку. Но временами больше съели и не хватило( нужен помощник.
культУра• 02 ноября в 20:43
Нельзя сейчас, электричество дорожает
Мотористка• 02 ноября в 20:43
Автор, ,чаша любого аэрогриля, меньше чем любая духовка. Смысла в этом девайсе нет
автор Сірничок • 02 ноября в 20:45
Ответ дляМотористка
Я понимаю. Младшая любит фри сильно. И надо что то купить, чтоб облегчить мне работу. Не следить. Ребенку и мужу будет интересно
Я супер-пупер• 02 ноября в 20:52
Филипс
Ms. Скромность• 02 ноября в 20:53
Щоб ви розуміли, у моєму великому аерогрилі вміщується всього 8 котлеток. Це на 4 навіть на день мало. А подвійні грилі взагалі не мають сенс. Там маленька чаша+міні відділ.
Рекомендую дивитися тільки велики одномісні моделі.
У мене такий:
PHILIPS Ovi Connected XXL HD9285/90
Ms. Скромность• 02 ноября в 20:56
Rantka• 02 ноября в 20:59
Раджу свою. Єдина, яка має три режими. Гриль , гриль-пар і пар. Вона бомба. Навіть заморожені пельмені, вареники без проблем. Чаша одна велика, друга трішки менша. Жодного разу не пожалкувала, що купила.
Несу добро людям• 02 ноября в 20:59
Большая чаша на 7,5 литров
Светка-пипетка• 02 ноября в 21:08
Ответ дляСірничок
Такой Ninja Foodi MAX Pro Health Grill, Flat Plate & Air Fryer
И.О. человека• 02 ноября в 21:16
Ответ дляСірничок
Как владелица маленького и большого аэрогриля напишу.
Большой намного хуже. Фри не получается. Прикол в том, что чаша больше, и горячий воздух крутится по большему объему. Это замедляет процесс.
Если сравнить - в маленьком готовится быстро (бедрышки к примеру 20 мин). Фри быстрее. И это реально фри.
Овощи гриль это овощи гриль.
В большом - картошка просто печёная, и минут 40. Мясо тоже минут 40. Если свинина - дольше. Оно не такое как в маленькой (когда внутри мягкое а сверху корочка) - скорее как в обычной духовке. Овощи гриль - печёные овощи обычные.
И за электрику счета выше чем с духовкой.
У меня на 4 л с верхним теном и на 10л с двумя тенами.

Сейчас я бы брала не больше 6-7 л с двумя тенами.
Аноним_Русалка• 02 ноября в 21:19
Я замовила Ninja 🥷 з однією чашкою на 6,2 літри і двома тенами, завтра приїде
автор Сірничок • 02 ноября в 21:21
Ответ дляАноним_Русалка
Яка модель? Напишіть пліз відгук
автор Сірничок • 02 ноября в 21:22
Ответ дляИ.О. человека
Овощи гриль это овощи гриль.

Что такое большой? Я смотрю с одной чашей на 6.2 л.
Перед этим хотела купить ниндзя с двумя чашами одна под другой вроде по 4.5. но сейчас думаю, нет смысла переплачивать..кроме того, многое и от фирмы зависит
Жена брата Админа• 02 ноября в 21:30
Ответ дляНесу добро людям
Большая чаша на 7,5 литров
А насправді там не багато вміщає. Мені в духовці більше влазить і швидше
Ishoy• 02 ноября в 21:31
У меня такая - https://bt.rozetka.com.ua/ua/ninja-af500eu/p416828...
До этого тоже была Ниндзя, но с 1 чашей. Нам не хватало места. Эта же просто отличная. На семью 2+2 с головой хватает
Аноним_Русалка• 02 ноября в 21:35
Ответ дляСірничок
Яка модель? Напишіть пліз відгук
Модель AF180EU , я мабуть місяць читала відгуки і дивилась обзори. Із вимог компактна, потужна, щоб був вмісткий кошик в якому можна приготувати одразу дві страви в два поверхи, енергозберігаюча, швидке приготування їжі. Розглядала ще модель з двома окремими ящиками які розташовані вертикально, але не сподобалось що вони по 4, 7 літра.
автор Сірничок • 02 ноября в 21:42
Ответ дляЖена брата Админа
Це сто відсотків. Я б в не брала це. Бо в мене вже валяється мультиварка. Але вже вирішили, що треба.
И.О. человека• 03 ноября в 00:37
Ответ дляСірничок
Доречі від фірми не дуже залежить.
Малі однаково працюють що Філіпс що китайська. Китайська мені зручніша по меню (одна вдома, одна на дачі)

В великий це 10л
6 думаю нормально буде, але не набагато більше. І ще дивіться розмір чаші - щоб була широка в не глибока. Бо в деяких об´єм за рахунок глибини.

І беріть з двома тенами - однозначно краще.
ЛісАпетная• 03 ноября в 19:19
У меня кенвуд на две чаши
Аноним_Русалка• 03 ноября в 19:58
Ответ дляСірничок
Яка модель? Напишіть пліз відгук
Спробувала я свій новий гаджет, ну що можу сказати сирний коржик з грушею та гарганзолою не погано виходить, картошка теж, а от м´ясо не пропеклося, але в мене були рулети з м´яса кролика , зверху піждарились а всередені сирі, прийшлось дотушити на сковорідці. Вцілому готувати можна, але їжа не буде соковитою бо гаряче повітря все сушить швидко.
Аноним_Русалка• 03 ноября в 19:59
автор Сірничок • 03 ноября в 21:35
Ответ дляАноним_Русалка
Треба ще погратися, може завелике не пропікає?
автор Сірничок • 03 ноября в 21:35
Ответ дляЛісАпетная
У меня кенвуд на две чаши
І як вам?
ЛісАпетная• 03 ноября в 21:51
Ответ дляСірничок
І як вам?
Шикарно,и дочка сама все может приготовить
Он у меня с февраля,у подруги раньше
Аноним_Русалка• 03 ноября в 22:18
Ответ дляСірничок
Думаю що крила , гомілки, всіляки полуфабрика по типу рибних палочок будуть гарно виходити. Точно можна сказати що по часу набагато швидше ніж духовка, але курку ціляком в аерогрилі точно не зготувати.
автор Сірничок • 03 ноября в 22:22
Ответ дляАноним_Русалка
А брешуть шо модна курку. За годину+-, день читала
Аноним_Русалка• 03 ноября в 22:28
Ответ дляСірничок
Нєа не пропечеться, в мене рулети не пропеклись всередині хоча зверху були добре рум´яні. Овочі теж не рекомендують накладати багатошарово, як на мене картоплі з 6, 2 літрової чаші вистачає на одну людину , син підліток всю сам з´їв за раз.