ПоЗиТиВнАя• 02 ноября 2025
Як заробляють ваші підлітки?
Школяр, 15 років, англійська вільна. Хоче щось заробляти, а де?
Жінка з перцем• 02 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Удалено администрацией...
Зачем вы поставили знак вопроса?)
сладкий_ноябрь• 02 ноября 2025
Ответ дляКиця-бриця
Ага , прямо всі діти і їх батьки прагнуть займатися у підлітків
Цілі групи
Прикиньте.
Береш групу дітей 4-5 років і в формі гри вчиш їх англійському.
В мене так молодший ходив до доньки подруги, був в захваті від занять.
сладкий_ноябрь• 02 ноября 2025
Ответ дляКиця-бриця
Автор , деякі підлітки собак вигулюють наприклад
Навіщо вигулювати собак, якщо по словам автора, дитини вільна англ :₽
Киця-бриця• 02 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Прикиньте.
Донька подруги і цим все сказано
Де сину автора набрати стільки цікавих дітей подруг мами ?
Не буду вступати далі в дебати - бо якщо і оплачують заняття мовні то точно не групами у першого зустрічного підлітка
Киця-бриця• 02 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Написала автор що вміє і що з того - одне другому не заважає
ПоЗиТиВнАя
• 02 ноября 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Автор, по теме - в 15 лет нереально трудоустроиться. Пусть учится. Это то, на что ребенок должен направить свои силы в этом возрасте
Вчиться. Але хоче власні кошти ще заробити…
Киця-бриця• 02 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Про собак написала
Ще деякі тестять ігри або гаджети
Ну і специфічні знання навики згідно хобі
Ще деякі тестять ігри або гаджети
Баба на горошині• 02 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Удалено администрацией...
Знак вопроса лишний
Сусідка зверху• 02 ноября 2025
Співає пісеньку, і отримує гроші.Менше 1000 не отримує. Зазвичай 2000.Я б теж так хотіла, але не вмію.
ПоЗиТиВнАя
• 02 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Прикиньте.
Скільки платили доньці подруги?
Жінка з перцем• 02 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Мак берет с 16, насколько я знаю. Это все
сладкий_ноябрь• 02 ноября 2025
Ответ дляКиця-бриця
Донька подруги і цим все сказано
Так інші діти були з вулиці. І так, мені хотілось підтримати дитину, тому почала теж водити, а потім вже водила, бо дитині подобалося.
Киця-бриця• 02 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
То це ж не мовні знання як заняття , а донати доньці подруги щоб підтримати
Не факт що у автора такі ж щедрі знайомі
сладкий_ноябрь• 02 ноября 2025
Ответ дляКиця-бриця
Ну коли дитина пішла до садка в Польщі, де були уроки англ, то його відправляли на заняття до старшої групи, так як рівень в нього був набагато вищим.
Киця-бриця• 02 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
То у вас дитина в садочок ходить , а ви розбираєтеся в заробітках підлітків ?
сладкий_ноябрь• 02 ноября 2025
Ответ дляКиця-бриця
Молодша вже ходить до школи, а старшому 18, свій власний дохід має вже багато років.
ПоЗиТиВнАя
• 02 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
150 за годину
Ну, знати мову і вміти донести- то різні речі. Моя дитина вчить самостійно, вільно розмовляє, але це не означає, що він вже педагог. Йому всього 15. Він старається. А такі, як ви, навіть в простому запитанні про підробіток нівелюєте старання невідомої вам дитини. Ідіть в сраку, - так зрозуміло?)) Чи сказати англійською?
Трусиковед• 02 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Пробні, бо сертифікат дійсний два роки, а він ще школяр. До вступу ближче поїде і здасть. Так зрозуміло?
Пробні внутрішні - це не повноцінний IELTS, кожна мовна школа завищує оцінки і дає підготовлений матеріал. Але батькам приємно звісно
ПоЗиТиВнАя
• 02 ноября 2025
Ответ дляТрусиковед
В різних чотирьох проектах. Платних. Ніде не вчились, просто проходили
Трусиковед• 02 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
на вул. Ярославів Вал 13/2-Б здавали?
ПоЗиТиВнАя
• 02 ноября 2025
Ответ дляТрусиковед
на вул. Ярославів Вал 13/2-Б здавали?
На Осокорках здавали
Трусиковед• 02 ноября 2025
Study Academy - завищують, EnglishPrime - теж, Grade теж дуже лояльно, теми для обговорення дають значно легші, бо в цьому році багато знайомих дітей здавали IELTS в інших країнах, то очікували кращі бали, це при тому, що дехто мав по 3 репетитора: звичайна англ, підготовка до IELTS та носій мови, англійська щодня, тому на пробники не дуже орієнтуюся.
ПоЗиТиВнАя
• 02 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Багато- це скільки? І що він робить?
ПоЗиТиВнАя
• 02 ноября 2025
Ответ дляТрусиковед
А який сенс завищувати?
Пилосмок працює• 02 ноября 2025
Якщо йому подобається викладати і він може навчати, то можна на олх розмістити оголошення, де написати, що сертифікату немає, але рівень такий-то, можу брати на навчання початковий рівень онлайн. Перше наняття пробне, де ви зможете оцінити чи підходять вам заняття зі мною.
Або допомогати з домашнім завданням.
ціну ставити адекватну, бажаючі знайдуться
Або допомогати з домашнім завданням.
Трусиковед• 02 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А який сенс завищувати?
Рівень екзаменаторів у нас не завжди високий. Щороку сертифікати не поновлюють. Та ще й бажано перевіряти, чи вони є. Паралельно з платними пробними для інших з вулиці, основна категорія - це власні учні зі своїх курсів, яким важливо знати, що вони платять гроші і мають високий рівень. Тести готують одні для всіх. Раніше British Council був на рівні, зараз не знаю, бо в них лише онлайн здача від 18р. Безкоштовний ознайомчий в них точно є на сайті, але ж без розмовного.
ПоЗиТиВнАя
• 02 ноября 2025
Ответ дляТрусиковед
Здавали в різних, вже писала. Мій- з вулиці, просто платили за екзамен.