ПоЗиТиВнАя• 02 ноября 2025
Як заробляють ваші підлітки?
Школяр, 15 років, англійська вільна. Хоче щось заробляти, а де?
Гербарія сушу• 02 ноября 2025
Листовки, вынос строительного мусора, помощь в сборке мебели, уборки, доставка глово, болт (но нужен аккаунт взрослого)
Жінка з перцем• 02 ноября 2025
Ответ дляГербарія сушу
А сколько он стоит?
Он стоит поездку в любое ближнее зарубежье. У детей онлайн не принимают
Гербарія сушу• 02 ноября 2025
Есть группа в ТГ с подработками для подростков. Выставляют вакансии (раздать листовки, собрать мебель, уборка после строителей, вынос мусора, занос мебели и т.п., пишут необходимое количество человек, оплату и сколько часов работать) и там можно выбирать. Но работа физическая
сладкий_ноябрь• 02 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну, знати мову і вміти донести- то різні речі. Моя дитина вчить самостійно, вільно розмовляє, але це не означає, що він вже педагог. Йому всього 15. Він старається. А такі, як ви, навіть в простому запитанні про підробіток нівелюєте старання невідомої вам дитини. Ідіть в сраку, - так зрозуміло?)) Чи сказати англійською?
Старання мами знайти дорослій дитині підробіток? Ну серйозно… це теж саме що одяг купувати її без її ж відома. Тому мені ваш підхід взагалі не зрозумілий.
А вільне виловлені мовою доводять сертифікатами, яких в дитини не має. Але вам же ж правда так піде, що ви тепер ходите і посилаєте тих, хто задає незручні питання і не допомагає вашій дитині шукати підробіток
Трусиковед• 02 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Здавали в різних, вже писала. Мій- з вулиці, просто платили за екзамен.
Мала на увазі Academic, не уточнила, бо IELTS General значно простіший, не знаю, який Ваш син здавав. І постійна практика, бо як викладачі жартують, щоб отримати С1/В2 - це рік без практики, маючи С2
Гербарія сушу• 02 ноября 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Есть подруга семьи, у нее сын, говорит, что у него есть сертификат с подтвержденным уровнем и он бессрочный, но сдавал еще лет 7 назад, вот и стало интересно сколько он стоит. Но 7 лет назад наверное и в Украине сдать можно было, потому что он никуда не ездил. Либо он врет
сладкий_ноябрь• 02 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Багато- це скільки? І що він робить?
Зараз іноді і до 1,5 євро щомісяця може заробляти. Але в нього завжди була ця «комерційна жилка», ще будучи в молодшій школі він перепродавав однокласникам продукцію, яка була куплена в магазині зі знижкою. Також продавав друковані гроші від монополії. Я не знаю навіщо хтось це купував, але купував і він на цьому теж заробляв. В років 10-11 продав аккаунт свій в роблоксі і всі гроші вклали з другом в друк якихось записів однокласника, який займався футболом, все це теж розкупили в школі, вони на цьому заробили дуже багато, потім мене ще в школу викликали, бо він з цими ж самими друзями скупили весь буфет шкільний і святкували подію з однокласниками. За літо минулого року заробив майже 4 тис євро, більшу половину вклав в закупівлю товару. Ніша така, яка швидко окуповується і набирає клієнтів. Паралельно ще займається продажами з секонда, проводить тренування в залі та займається дропшипінгом. Був період де він теж займався репетиторством та за гроші робив контрольні дітям з оптими чи закривав їм на відмінно семестри з таких предметів як математика, фізика, хімія, географія.
І повірте діти, які дійсно хочуть заробити, заводи знаходять таку можливість.
Кавуся• 03 ноября 2025
Сину 15, він баристою підробляє, із однокласників хто танці в садочку викладає, хто англійську, одна дівчинка нігті робить, хлопець у ветклініці цілодобовій адміністратором, є ще один, щось програмує з батьком, про перепродажу секонда чула. У подруги донька квартиру прибирає раз на тиждень , погодинна оплата.