Ніколи не збрешу• 03 ноября в 07:42

Як швидко прибрати набряки з очей після сліз?

Вчора проплакала весь вечір. Сьогодні мені страшно на себе глянути. Повіки такі набряклі, ніби мене бджоли покусали. А потрібно виходити з дому. Треба привести себе до ладу. Огірки і патчі вже робила. Безрезультатно.
Борщичок• 03 ноября в 07:44
Холодную банку с холодиоьника приложить.
Или долго умываться хододной водой
Заздрість то погано• 03 ноября в 07:44
Чая пакетики на глаза или ложки столовые в морозилку на некоторое время, потом на глаза
автор Ніколи не збрешу • 03 ноября в 07:45
Ответ дляЗаздрість то погано
В сенсі використані пакетики чаю? Чи як?
Почемучечка• 03 ноября в 07:45
Как у меня, то, никак( Само проходит только в течении дня. На этот случай есть очки с простыми стеклами( у меня хорошее зрение), хоть, как-то закрывают.
Попельшка• 03 ноября в 07:49
Ніяк. Я така навіть якщо і не плакала
Галя із Дарниці• 03 ноября в 07:51
Меня только патчи спасают. Держать не меньше 20 минут.
автор Ніколи не збрешу • 03 ноября в 07:52
Ответ дляПопельшка
Ніяк. Я така навіть якщо і не плакала
Доведеться вислуховувати питання ’що з тобою’. А я взагалі не хочу спілкуватися на цю тему.
Від холодних огірків результат нуль взагалі. Піду чай варити)))
Гарнюнька• 03 ноября в 07:52
я иду в хорошо теплый душ и жестко массирую шею и тело
Попельшка• 03 ноября в 07:53
Ответ дляНіколи не збрешу
Мене ніхто не питає.
автор Ніколи не збрешу • 03 ноября в 07:53
Ответ дляГаля із Дарниці
А що з верхньою повікою? Там найбільші набряки. Туди також патч ліпите?
Просто звязда• 03 ноября в 07:55
У меня до вечера сходило. Отправляла сына за границу, на следующий день до самого вечера ’красавицей’ ходила.
Вареничніца• 03 ноября в 07:55
Ответ дляНіколи не збрешу
Слить лимфу , в ютубе куча
Мне асахи скорая я помощь
Галя із Дарниці• 03 ноября в 07:57
Ответ дляНіколи не збрешу
Верхня у мене так сильно не набрякає. Мабуть я б і там приліпила патч.
ПампушОК• 03 ноября в 07:57
Душ принять горячий, он разгонет и кровь и лимфу, поприседать
Байрактара• 03 ноября в 07:57
Вмитися холодню водою. Холодні патчі під очі.
автор Ніколи не збрешу • 03 ноября в 07:59
Ответ дляБайрактара
Під очима більш-менш. А от над повний треш, верхня повіка роздута, як ото невдало накачані губи.
Коко Шанель• 03 ноября в 08:09
Ответ дляНіколи не збрешу
Алергія, універсальна відповідь ))
Електрохарчування• 03 ноября в 08:10
Ніяк. само пройде через деякий час
Я матуся, мені можно• 03 ноября в 08:28
Ответ дляПочемучечка
И у меня так же. Ничего не поможет. Само пройдет слегка в течение дня, аж под вечер. И то не полностью. Всегда жду следующего дня. Желательно не выходить на люди, но не получается так. А видок ещё тот, это просто жесть.
Мочалкин блюз• 03 ноября в 08:34
Окуляри
Заздрість то погано• 03 ноября в 08:36
Ответ дляНіколи не збрешу
якщо чай у пакетиках, так, а якщо ні, то у заварку ватні діски, трохи охолоджені
автор Ніколи не збрешу • 03 ноября в 08:36
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Отож. Не виходити не варіант. А мені самій страшно на себе дивитися.
Я матуся, мені можно• 03 ноября в 08:37
Ответ дляНіколи не збрешу
Понимаю
Заздрість то погано• 03 ноября в 08:37
Ответ дляНіколи не збрешу
Та пройде, у всіх буває.. Добре що дали емоціям вийти на зовнє
Заздрість то погано• 03 ноября в 08:39
Ответ дляНіколи не збрешу
Скажіть алергія на новий крем під очі, так в нас люди вєздєсущі, все їм цікаво, а коли насправді потребуєш якоїсь уваги, то ніхто не питає
автор Ніколи не збрешу • 03 ноября в 08:43
Ответ дляЗаздрість то погано
Дякую.
Миззери• 03 ноября в 08:52
Сырая картошка , можно и охлажденная кружками нарезать и на закрытые веки
И мочегонное
Пи Пи Пилюля• 03 ноября в 10:15
Ответ дляГаля із Дарниці
Да, и держать их в холодильнике, то есть холодными прикладывать
КоролеВешна• 03 ноября в 11:19
Ответ дляКоко Шанель
Алергія, універсальна відповідь ))
до речі, як варіант спробувати прийняти антигістамінне, воно ж симптоматично теж діє
Мейк-ап форева• 03 ноября в 11:29
Быстро никак. Вечером можно было принять мочегонное.