Ряженка• 03 ноября в 17:51
Общаетесь с бывшем мужем?
МУСЯкомарова• 03 ноября в 18:15
Ответ дляХвилювАллочка
Нет. И не буду с ним никогда общаться.
Предательство не прощается.
Если повадился Козёл в огород лазить будет лазить постоянно.
Предательство не прощается.
В какой огород?
ніколи такого не було• 03 ноября в 18:35
Ответ дляРяженка
Не были вместе 1,5 и потом сошлись ? У меня мужчина общается с бывшей женой мне это очень не нравится все.
Діти є? Якщо так , то без варіантів . Якщо немає , то наполягайте на тому , щоб цього не було . Мій спілкувався . Допомагав , як міг . Бо не було кому .цитата , а я неадекватна , бо не розуміла , що це норм . А потім оказалась , що вони ще й спали . А ще трохи згодом , що вона робила все , щоб вони назад зійшлись .
ХвилювАллочка• 03 ноября в 18:42
Ответ дляМУСЯкомарова
В какой огород?
Это образно. Есть такая поговорка
Христя в тiстi• 03 ноября в 19:30
Дівчата, а хтось зходився з колишнім чоловіком після його зради? Типу прийшов, покаявся- пробачила і живете разом класно?
Ряженка
• 03 ноября в 19:33
Ответ дляніколи такого не було
И что сошлись ?
60 метрів сметани• 03 ноября в 19:58
Общаемся,работаем вместе,ребёнка воспитываем.Что там теперешней не нравится мне пофиг.
Незламна• 03 ноября в 19:59
Ой ні, він вважає що якщо з ним адекватно поводишся - то можна на шію сідати.
Розуміє виключно мат та претензії, а я так спілкуватися не хочу.
Тому просто заблокувала і нарешті живу спокійно.
ніколи такого не було• 04 ноября в 09:06
Ответ дляРяженка
И что сошлись ?
Якщо коротко то ні .
Але така Санта барбара була .
Тому будьте обережні . І якщо є можливість обмежте ці спілкування
Але така Санта барбара була .