Чеширская кошечка• 03 ноября в 19:01
Порадьте будь ласка ортодонта дл дитини у Бучі
Сину 12 років, носить пластинки. Зараз переїхали, шукаю ортодонта.
Чеширская кошечка
• 03 ноября в 19:10
Ответ дляАсобеннАя
Дмитренко Андрій, клініка Демидов і ко чи якось так.
Дякую
АсобеннАя• 03 ноября в 19:11
Ответ дляЧеширская кошечка
Дякую
Може це і Ірпінь, але він толковий ортодонт. Працює в Порцеляні і ще декількох клініках. Я його знаю з професійної сторони, бо сама стоматолог.
Сама купляю квіти• 03 ноября в 19:21
Нам радили у державній на Хмельницького, були тільки на консультації, вона направила до логопеда, щоб перевірити положення язика. Але пластинку ще не робили, бо трохи зарано.