Эта_Шикарна)• 04 ноября в 13:39
Цікаво де то аномальне тепло про яке всі тринділи
Вдома так і не дали тепло.15 градусів вдома.
Стіни в грибку, мокрі від стелі до підлоги.
Эта_Шикарна)
• 04 ноября в 13:58
Ответ дляКоролева краси
И грибок уйдет? А плесень отпадет?😂
Девочки стена мокрая как будто соседи топят меня
Это мрак.
Сначала было чуть чуть , я ждала отопление.
За последние дни мокрый потолок и вся стена до низу
Это мрак.
Мушля з Криму• 04 ноября в 13:58
Ответ дляПушап Мі мі
2 дні точно було. Всі ознаки бабиного літа, тепло, сонячно і павутина клубами довгимим повсюду) Я жінка з села, то в нас це бабине літо таке)
Не знаю где было, я не в Киеве, если что)
Королева краси• 04 ноября в 13:59
Ответ дляМушля з Криму
А кто трындел? Я еще в начале сентября сказала, что бабьего лета не будет. Так и есть. Сначала дожди зарядили, теперь ни то, ни се. Так и дальше будет +- 10-13 град. и сиркать дождь или тучно, дальше уже до 10.. Потом как всегда ни раздеться, ни одеться. В пуховике жарко, в куртке холодно.
А мне отлично, сижу в кофейне сейчас за столиком на улице. Красота
Гуляю босоніж• 04 ноября в 13:59
Я як чую чи бачу,що буде знов дощ-мене тіпать починає
Скільки можна цих дощів((((
Мушля з Криму• 04 ноября в 13:59
Ответ дляКоролева краси
Рада за вас)
Эта_Шикарна)
• 04 ноября в 13:59
Ответ дляКрию матом страшно
В мене 19,опалення немає. Вмикаю обігрівач, все ок 22 градуси.
В дитинстві в листопаді вже був такий дубарь що ого.Іноді і сніг.
Де ті часи, коли отоплення вмикали 15 жовтня і вимикали у квітні
Эта_Шикарна)
• 04 ноября в 14:00
Ответ дляГуляю босоніж
Скільки можна цих дощів((((
Ну так отож
А прати як ? Воно ж не сохне
Мушля з Криму• 04 ноября в 14:00
Ответ дляЭта_Шикарна)
Это мрак.
Ну, так не с потолка придумали когда должен отопительный сезон начинаться.. Конденсат.
Кавуся• 04 ноября в 14:00
На вулиці звичайна погода для листопада, вологість через дощі. А от в квартирі вже не дуже комфортно, але і не так щоб прям холодно. Зранку прокидаюсь, то у кухні-вітальні +19, вмикаю кондиціонер. Дитяча кімната тепліша, там не менше +20+21. Сама холодна спальня у нас з чоловіком, але нам нормально спати при +18
Кавуся• 04 ноября в 14:01
Ответ дляГуляю босоніж
Скільки можна цих дощів((((
Для природи потрібно, для аграрного сектору
Гуляю босоніж• 04 ноября в 14:02
В листопаді вже повинен бути мороз,а не оця дурня-дощ,перепади температур та вологість постійна
Эта_Шикарна)
• 04 ноября в 14:02
Ответ дляКавуся
Ніби добре
Але в нас і +14-+15
Бувало і +12
Але в нас і +14-+15
Бувало і +12
Гуляю босоніж• 04 ноября в 14:02
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ну так отож
А прати як ? Воно ж не сохне
Дуйчик народ ставить
У мене осушувач працює,все сохне
Королева краси• 04 ноября в 14:03
Ответ дляКрию матом страшно
То вам повезло. У нас отопление 21, без отопления было 16, а ночью 15 и влажность в квартире до 85%
Королева краси• 04 ноября в 14:04
Ответ дляМушля з Криму
Рада за вас)
И совсем не холодно
Вчера ветер был, а сейчас и ветра нет
Королева краси• 04 ноября в 14:04
Ответ дляЭта_Шикарна)
Остались в том времени, где не было войны и обстрелов
Гуляю босоніж• 04 ноября в 14:04
Ответ дляКавуся
З весни до осені ллють дощі-це ненормально
І мені пофігу,що там потрібно для аграріїв
У мене в квартирі цього року грибок пішов із-за цієї мокроти вічної
АБВГДэшница• 04 ноября в 14:05
У нас 14 градусов на улице
Скандинавия. Это да, теплая осень
Отопление не включаю, так как новый дом и утеплен
В квартире сейчас 20
Грибка нет. Вентиляция работает
Скандинавия. Это да, теплая осень
В квартире сейчас 20
Грибка нет. Вентиляция работает
Пушап Мі мі• 04 ноября в 14:05
Ответ дляКавуся
В моєї бабусі ще в жовтні було в квартирі +14+15, вона вже майже місяць мерзне. Я за годину гостювання замерзла , це знущання над людьми.
Королева краси• 04 ноября в 14:06
Ответ дляГуляю босоніж
А где вы живете, что у вас постоянно дожди?
АБВГДэшница• 04 ноября в 14:06
Ответ дляЭта_Шикарна)
Это мрак.
Значит ваши соседи включили обогреватель рядом с этой стеной
И вся влажность пошла к вам.
Эта_Шикарна)
• 04 ноября в 14:07
Ответ дляАБВГДэшница
И вся влажность пошла к вам.
Была я у соседки
Баба сама сидит смерзнет там
Гуляю босоніж• 04 ноября в 14:08
Ответ дляКоролева краси
Київська область
ФрекенБок• 04 ноября в 14:08
Ответ дляЭта_Шикарна)
Это мрак.
Кирпичный дом?
Крию матом страшно• 04 ноября в 14:09
Ответ дляКоролева краси
В мене навпаки зволожувач не вимикається в опалювальний сезон))
50 ніколи не буває.Максимум 35-40 можу нагнати.З чого будували наш будинок,я не знаю.В батьків такого немає.В нас без зволожувача 27 вологість,все пересихає,і з очами проблеми починаються.
Королева краси• 04 ноября в 14:11
Ответ дляКрию матом страшно
У нас сейчас есть отопление, то влажность 55-65%
Королева краси• 04 ноября в 14:12
Ответ дляГуляю босоніж
Київська область
Я в Киеве, то дожди у нас редко
В танке• 04 ноября в 15:05
Для листопада це дуже тепло, в ті роки вже в зимових куртках ходили, а зараз я в короткій куртці і кросівках, притому що працюю на вулиці, але це дуже добре, я за те, щоб вся зима така була
В танке• 04 ноября в 15:06
Ответ дляЭта_Шикарна)
Это мрак.
А чого ніякі обігрівачі не ставите? Звістно в квартирах сирість без опалення буде