Крихітка на всі• 03 ноября в 11:07
Конденсат на вікнах і підлозі.
Вітаю дівчата. Вперше з таким стикаюсь заїхали в квартиру з ремонтом, наче все було ок, автономне опалення, квартира утеплена. Зараз похолоднішало, на вікнах все частіше зʼявляється конденсат і в одній кімнаті зʼявилась чорна пліснява. Підлога там зранку холодна і трохи волога. Під нами там балкон без скла і ніхто не живе. Думаю коли були б сусіди, то такого треша не сталось.
Але що робити зараз? До кого звертатись? Мабуть краще було б зняти лінолеум і зробити теплу підлогу, але про це навіть думати страшно.
Ждун с Нибиру• 03 ноября в 11:09
У нас в новострое окна потеют уже четвертый год, вот такие вот окна, нужно менять, но это очень дорого, панорамные на кухне лоджии
Крихітка на всі
• 03 ноября в 11:10
Ответ дляЖдун с Нибиру
У вас вікна від забудовника? Плісняви немає?
Міс Всесвіт• 03 ноября в 11:11
Купите механический гигрометр и следите за влажностью.
Проветривать нужно и топить хорошо.
Если уже совсем сырость, купить нормальный осушитель.
Проветривать нужно и топить хорошо.
Крихітка на всі
• 03 ноября в 11:13
Ответ дляМіс Всесвіт
Проветривать нужно и топить хорошо.
Батарею викрутила на максимум. Сьогодні прибирала під ліжком теж знайшла плісняву. Дивилась на осушувачі. Вони допомагають в таких випадках?
Міс Всесвіт• 03 ноября в 11:17
Ответ дляКрихітка на всі
Да и очень.
У меня угловая, первый этаж. Спасаюсь только им. Купер хантер
Сейчас устройте сквозное проветривание.
Плесень смойте крутым мыльным раствором хоз.мыла. Химию не обязательно брать.
Появляется она в самых холодных и непроветриваемых местах.
Сейчас устройте сквозное проветривание.
Чарівне зіллячко• 03 ноября в 11:17
Как это балкон под жилой комнатой? Что за дебилизм?
Чаще проветривайте, купите осушитель воздуха, проверьте вентиляцию. Окна менять смысла нет, проблема не в них
Кнопкотиць• 03 ноября в 11:22
Купите нормальный осушитель . Он решит проблему. Или меняйте квартиру
Крихітка на всі
• 03 ноября в 11:23
Ответ дляЧарівне зіллячко
Про балкон навіть не питайте(. Квартира двокімнатна в одній кімнаті краще вікно в іншій гірше, пліснява лише в тій де однокамерне вікно від забудовника. Може з часом і в іншій все почорніє, не знаю.
Горня капучіно• 03 ноября в 11:23
Потому что все эти новые дома, особенно эконом сегмента строятся как для скота. Всё дешёвое, некачественное. Знакомая снимает квартиры давно, и сколько не переезжала (а это 4квартиры), везде плесень и потеют окна.
Ответ дляКрихітка на всі
Допомагають але беріть потужний. У нас у ванній, поки немає опалення, така проблема з вікном. Купила наче середній по ціні (0,350 мл. за добу) але одне вікно в ванній він осушує десь за години 4. Вимикаєш і ввечері таж проблема.
Крихітка на всі
• 03 ноября в 11:27
Ответ дляГорня капучіно
О таааак як же я з вами згодна. Будують «человейники». І ремонти роблять через с….ку. Все про гороші.
Крихітка на всі
• 03 ноября в 11:27
Ответ дляAribeth
Дякую
Чарівне зіллячко• 03 ноября в 11:28
Ответ дляКрихітка на всі
Окна вообще ни при чем. А вот балкон под комнатой очень даже
Проверяйте вентиляцию, осушивайте воздух, проветривайте, следите за температурой в помещении
Бабця в мештах• 03 ноября в 11:34
Ответ дляЖдун с Нибиру
До чого тут вікна? Відсутня система вентиляції повітря, це раз. Друге: новобудови ще в процесі будівництва зашивають зовні утеплювачем, куди повинна дітись волога зі стін? Правильно, виходить всередину, по шляху найменшого опору з врахуванням різниці в питомий вазі холодного і теплого повітря.
Крихітка на всі
• 03 ноября в 11:38
Ответ дляБабця в мештах
Так, але як організувати правильну вентиляцію? Я можу безкінечно провітрювати влітку, але взимку вікна півдня відкритими не протримаєш. Плюс я так розумію у мене пів підлоги в кімнаті це ламінат, така-сяка підложка, плита і вулиця. Якщо чесно я близька до відчаю…
Бабця в мештах• 03 ноября в 11:38
Ответ дляКрихітка на всі
Можете порадити осушувач?
Будь який, принцип роботи однаковий. На підвіконниках розставте мішечки з наповнювачем для лотків, він теж добре вбирає вологу, тільки беріть максимально беззапаховий. Перевірте, який виставлено режим закривання вікон. Ще можна купити спеціальні вкладки вентиляційні на вікна
Бабця в мештах• 03 ноября в 11:41
Ответ дляГорня капучіно
Тому-то не дають висохнути стінами, гонять квадрати, зверху мокре заліплюють утеплення. Краща ситуація там, де застосовують систему утеплення ’вентильовані фасади’, але тоді добряче зростає вартість кв.м, це вже не буде економ клас
Міс Всесвіт• 03 ноября в 11:41
Ответ дляAribeth
А у нас с производительностью 12 л в сутки, и бак на 3,5 литра я выпиваю каждый день, иногда дважды))
Бабця в мештах• 03 ноября в 11:44
Ответ дляКрихітка на всі
Перевіряйте чи не засмічені вентканали в першу чергу. Пів дня вікна не треба тримати відкриті, досить хвилин 10, для кращого протягу можна і вхідні двері відкрити.
Поставте на вікна системи провітрювання.
З підлогою гірше, поки нормально не утеплите - толку не буде
Крихітка на всі
• 03 ноября в 11:46
Ответ дляБабця в мештах
Так, з підлогою важче, щойно відсунула ліжко, а там пліснява….
Люблю Украину• 03 ноября в 11:46
Крихітка на всі
• 03 ноября в 11:47
Ответ дляБабця в мештах
Маєте на увазі якісь додаткові системи провітрювання? Вибачте не зовсім зрозуміла
Бабця в мештах• 03 ноября в 11:55
Ответ дляКрихітка на всі
Тому що утворюється точка роси
Бабця в мештах• 03 ноября в 11:56
Ответ дляКрихітка на всі
Отакі
Вони є різної вартості, принцип роботи ідентичний