Мамаша в бигудях• 04 ноября в 23:16

Як покарати непорядного орендодавця?

Виселили достроково, не повернули оплату за місяць, вели себе дуже непорядно, тиснули, щоб виїхали, хоча мали жити ще місяць, розповсюджували неправдиви чутки. Договору, нажаль, не було лише розписка. Подавати в суд - юрист каже що справа не дуже перспективна і не квапиться щось робити, але дуже хочеться це так не лишати, прямо чешуться руки якось напакостити. Є якісь ідеї, окрім натравити налогову, чи просто забити на неї і не псувати собі карму? Але ж воно «зудить» що людині то все з рук зійде
Незламна Україна• 04 ноября в 23:18
Сколько платили за аренду, какие расписки, расскажите подробнее
Цибулька зла• 04 ноября в 23:19
Треба було їм шафу на кухні зламати і дзеркало у ванній розбити, але всьо піздно
Ms. Похвала• 04 ноября в 23:21
Вы думаете они не смогут опозорить вас в ответ?
рукиЖимолости• 04 ноября в 23:24
Приглашайте ее в тему, услышим второе мнение.
автор Мамаша в бигудях • 04 ноября в 23:25
Ответ дляЦибулька зла
Я розраховувала на повернення оплати за місяць, звісно я нічого не псувала
Помилуйте мадам• 04 ноября в 23:25
Зачем? У вас так много свободного времени, чтоб заниматься такой ерундой?
автор Мамаша в бигудях • 04 ноября в 23:26
Ответ дляMs. Похвала
Ну, треба щось таке придумати, щоб не змогли)
Цибулька зла• 04 ноября в 23:27
Ответ дляМамаша в бигудях
В тиху)
А взагалі можете звернутися до поліції написати заяву, що вам не повернули гроші по розписці. Але то пусте. Ну або в під´їзді на стіні написати😂 Але там від сусідів огрестили сильно можна)
Ms. Похвала• 04 ноября в 23:27
Ответ дляМамаша в бигудях
Если бы хозяин имел возможность писать в этой теме, история бы заиграла совершенно по другому.
автор Мамаша в бигудях • 04 ноября в 23:28
Ответ дляПомилуйте мадам
На це багато часу треба? Тут питання не в цьому, я дуже ясно наче написала все
ніколи такого не було• 04 ноября в 23:29
Ну насрите ему на коврик под дверью, что ещё посоветовать.
Не понимаю зачем Вы отдали ключи если Вас не возвращают оплату за месяц?
автор Мамаша в бигудях • 04 ноября в 23:30
Ответ дляMs. Похвала
Ну, канешна)) але пишу та питаю я
автор Мамаша в бигудях • 04 ноября в 23:31
Ответ дляЦибулька зла
В тиху)
Писали. Це нічого не дає, немає кріміналу
Ms. Похвала• 04 ноября в 23:32
Ответ дляМамаша в бигудях
Ну, канешна)) але пишу та питаю я
Откуда вам известно, что хозяева не распространили ваши данные, которые имеют , как мошенников, нечистоплотных жильцов и ТД и ТП?
автор Мамаша в бигудях • 04 ноября в 23:32
Ответ дляНезламна Україна
Звичайна розписка, заплатив такий то, прийняв такий то. За перший та останній місяць від дати вселення.
Сама собі лікар• 04 ноября в 23:33
Напомнило, как ещё до ковида были у меня квартиранты, с виду нормальные люди, но уехали некрасиво, обнаружила, что когда оплачивать пора, их след простыл, замки сменили зачем-то. Где-то через полтора года являются, написали заявление, что оставили в стене схрон с драгоценными камнями. Как мы ржали с участковым...Но осадок остался, потом где-то лет ещё пять каждые новые жильцы мне мозги выклёвывали, что за уголовное дело было
ГороховаЯ• 04 ноября в 23:33
А почему хозяева спешили? Сами там будут жить?
Цибулька зла• 04 ноября в 23:34
Ответ дляМамаша в бигудях
Ну от. Ще можна подати сильно завищені показники лічильників. Нехай поморочаться. Наказати ви їх не зможете, так трохи підісрати. А взагалі забийте. Собі тільки нерви портите
автор Мамаша в бигудях • 04 ноября в 23:35
Ответ дляніколи такого не було
Яким чином? Дратися з нею? Та і замки поміняти можна
автор Мамаша в бигудях • 04 ноября в 23:37
Ответ дляMs. Похвала
Де суть відповіді на моє питання?) я ж не писала що хочу це дізнатись і щоб тут хтось слухав її версії
автор Мамаша в бигудях • 04 ноября в 23:39
Ответ дляСама собі лікар
Так а дорогоцінності знайшли?😂
Бжоли-бандерівці• 04 ноября в 23:39
Ответ дляМамаша в бигудях
так что вы натворили что вас досрочно попросили и не вернули задаток?
Ms. Похвала• 04 ноября в 23:41
Ответ дляМамаша в бигудях
Суть вашего вопроса туговата, в принципе как и сам вопрошающий этот вопрос. На данный момент хозяева оказались умнее.
120-120-120 (не худею)• 04 ноября в 23:41
Ничего не сделаете, это Украина
Ms. Похвала• 04 ноября в 23:41
Ответ дляБжоли-бандерівці
Вы хотите, чтобы автор честно и привселюдно очернила свой нимб честности ?
Сама собі лікар• 04 ноября в 23:42
Ответ дляМамаша в бигудях
Так а дорогоцінності знайшли?😂
А как же? 2 раза по рублю (с)
автор Мамаша в бигудях • 04 ноября в 23:42
Ответ дляГороховаЯ
Так, домовленість була на рік +, приїхали через 5 міс. Поставили перед фактом за 10 днів з фразою - буду жити сама,там була оренда у місті побільше, хоча їх самих не виселяли, але шкода стало переплачувати і захотіли назад
Пишу каліграфічно• 04 ноября в 23:43
Так а яка причина вашого дострокового виселення? Тільки чесно.
Прочитала.
Тоді чим орендодавець обґрунтував неповернення оплати за останній місяць чи заставу плату?
Бжоли-бандерівці• 04 ноября в 23:44
Ответ дляМамаша в бигудях
ну тогда если все уплочено и долгов за вам нет и порчи имущества тоже должна была вернуть не прожитый месяц
ГороховаЯ• 04 ноября в 23:46
Ответ дляМамаша в бигудях
Насыпьте им на коврик несколько раз какой нибудь фигни типа земли, монет, связанные узлами нитки, ещё что нибудь. Пусть живут в сомнениях))