Крем для арбуза• Изменено 05 ноября в 03:54
Запаковали учителя, на глазах у учеников
Возле школы, в Киеве, на Подоле
Это вам не село, не пригород
Вот такие новости.
Но по мнению «большинства» мы должны воевать и дальше, даже с таким раскладом, даже если забронированных будут запихивать и женщин с детьми
Это вам не село, не пригород
Вот такие новости.
Крем для арбуза
• 05 ноября в 04:45
Ответ дляГореотума
Ви реально якісь дивні, а які у нас є варіанти, спитайте у тих же військових, вони готові скласти зброю і чекати рашку в своєму місті?
А скільки сзч? А їх питали взагалі? Багато військових готові на все що завгодно, аби перепочити
Гореотума• 05 ноября в 04:47
Ответ дляШеллар
Ну да, так у Львові місцевий тцкашник Василь нирки відбиває та наубой гонить. ’Радість’ то яка, зато не бурят, свій,
Так бо ховаються, ніхто не хоче йти, це ж вже слідство, причина- ухилянство.
75В• 05 ноября в 04:47
Ответ дляГореотума
Не готові? Чому толі стільки СЗЧ?
Крем для арбуза
• 05 ноября в 04:47
Ответ дляГореотума
З таким раскладом, боятися будемо не тільки що чоловіків загонять, а і про себе страшно буде, зато зброю дають, ціною життя тисячів
75В• 05 ноября в 04:49
Ответ дляГореотума
Це не-ухилянство, а бажання жити!
Гореотума• 05 ноября в 04:49
Ответ дляКрем для арбуза
Ну подавайте петицію, голосуємо в дії, за продовження війни, або капітуляцію, хай більшість вирішує долю країни, чи існувати їй, чи залишитися в історії.
Ответ дляГореотума
Причина - це зелене лайно при владі та любі європейські партнери, які для продовження збагачення всю Україну в труну покладуть.
Ніхто не хоче? То правильно роблять, бажаєте воювати? Почніть з себе, тцк Вас під білі рученьки одразу штурмовиком назначить.
Крем для арбуза
• 05 ноября в 04:51
Ответ дляГореотума
Так петиції набирають голоси, їх ніхто не розглядає
Наприклад про виїзд чоловіків чи службу у 3 років
Народ просто не чують і не хочуть чути, бо це не вигідно
Гореотума• 05 ноября в 04:53
Ответ для75В
Це не-ухилянство, а бажання жити!
Там де буде росія, бажання жити у вас відпаде, вони жорстоко вбивали цивільних коли ще на кліцкріг розрахували, зараз вони нас ненавидять дійсно по звірячому, що ми не здались, і стільки їхніх вбили, так що відіграються вони Буча відпочиває.
Гореотума• 05 ноября в 04:55
Ответ дляШеллар
Вам не здається що ви хочете одною дупою всидіти на двох стільцях, і щоб рашистів, хтось там на сході стримував, але щоб нікого тут не чіпали і ми жили своє краще життя?!
75В• 05 ноября в 04:55
Ответ дляГореотума
Тобто рашка буде робити те, що зараз робить ТЦК?
Гореотума• 05 ноября в 04:57
Ответ для75В
Тцк гвалтує і вбиває жінок, дітей, тцк відібрало у вас житло?
Перемелица• 05 ноября в 04:58
Ответ дляШеллар
Я тоже не люблю зеленоботов, но вроде как рашка напала на нас, а не они.
75В• 05 ноября в 04:58
Ответ дляГореотума
А чоловіків вбивати можна? Аби вас не гвалтували. Та кому ви треба?
Перемелица• 05 ноября в 04:59
Ответ дляКрем для арбуза
Покажите Вашу хоть одну.
Гореотума• 05 ноября в 04:59
Ответ для75В
Де ви живете, явно не лівий берег, спитайте людей до яких наближається фронт, чи воювати, чи здати мільйони людей?!
75В• 05 ноября в 05:01
Ответ дляГореотума
А ви їх запитали? А я достатньо сьорбаю від цієї війни.
Ответ дляГореотума
Я не готова ’нікого стримувати’, тому і не посилаю щоб хтось це робив за мене. І вважаю, що людське життя коштовніше за посадку. Моя думка, що ми давно програли і гинути за пінгвінів та чужі статки не варто нікому.
Перемелица• 05 ноября в 05:02
В общем хватит уже эти темы клепать. Вы этим оскорбляете тех, кто уже воюет за нашу страну. Обесцениваете наших воинов. А они такие же обычные люди, некоторые и в армии не служили. И когда начинают тут защищать ухылянтов, то это уже просто противно!
Ответ дляПеремелица
Але ж Ви не така? Покажіть цим мерзеним ухилянтам як потрібно воювати!
Перемелица• 05 ноября в 05:03
Ответ дляШеллар
Уже.
75В• 05 ноября в 05:04
Ответ дляПеремелица
Уже.
Ну всьо, воїн на Совєтчиці, можна не боятись балістики і лягати спати.
Барабасиха• 05 ноября в 05:06
Ответ дляГореотума
Кто за продолжение войны - автоматом в дие подписывает контракт, получает каску, броник и в окоп.
75В• 05 ноября в 05:08
Ответ дляБарабасиха
Вони то за, але ж у ліжку, і десь в Германії чи Польщі.
Гореотума• 05 ноября в 05:08
Ответ дляПеремелица
Саме так і є, сотні тисяч військових полягли, щоб ці Клави, сиділи в теплі в добрі і казали; а за що вони загинули, ми їх туди не посилали, нам байдуже з яким паспортом в магазин ходити!©
Барабасиха• 05 ноября в 05:09
Ответ дляГореотума
Сколько из этих сотен тысяч бусифицировали без выбора, согласны ли они стать героями?
Блондинка в Шоколаде• 05 ноября в 05:10
Ответ дляПеремелица
На фронте такие же простые люди. У нас не было профессиональной армии. Проснитесь! Чем быстрее наши мужчины станут на защиту, тем быстрее война закончится. И можно будет еще спасти экономику от полной жопы.
в 22-23 году очереди были у тцк, закончилась? я вижу что только кладбища разширились
Гореотума• 05 ноября в 05:11
Ответ дляБарабасиха
Це війна, тут не обирають, тут всі опиняються в жахливих умовах без вибору, так, наша влада здодії і узурпатори, але від того, що ми вийдемо з плакатами тцк- на фронт, путін не збавить свої обороти в наступі.
Блондинка в Шоколаде• 05 ноября в 05:12
Ответ дляГореотума
т.е если им хочется воевать дальше и все другие должны убиться? пусть воюют тогда сами