Крем для арбуза• Изменено 05 ноября 2025

Запаковали учителя, на глазах у учеников

Возле школы, в Киеве, на Подоле
Это вам не село, не пригород
Вот такие новости.
Но по мнению «большинства» мы должны воевать и дальше, даже с таким раскладом, даже если забронированных будут запихивать и женщин с детьми
Летала_НаМетле• 05 ноября 2025
Дівчата! Ще одного насильно бусіфікували! https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3781512
ПоЗиТиВнАя• 05 ноября 2025
Ответ дляНе гоню
Почитайте тг Анастасії Кашеваровой. Це та що за сво. І що вона зараз пише про мобілізацію. І як законно вона йде на рашці. А так да, мобілізації там немає.
Все одно, ні в яке порівняння із тим, що в нас коїться
Крижана бурулька• 05 ноября 2025
Удалено администрацией...
ПоЗиТиВнАя• 05 ноября 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Удалено администрацией...
Пішов спам-понос)
Ручки-Крючки• 05 ноября 2025
А потом удивляемся,почему подростки разговаривают по-русски и слушают русскую музыку...
Крижана бурулька• 05 ноября 2025
Удалено администрацией...
Крижана бурулька• 05 ноября 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Удалено администрацией...
ПоЗиТиВнАя• 05 ноября 2025
Ответ дляКолупалочка
Приятно видеть зелёную агонию. Чем быстрее - тем лучше, хоть есть надежда что Украина выживет
Саме так!
Крижана бурулька• 05 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Удалено администрацией...
БезникаЯ• 05 ноября 2025
Ответ дляЗубачистка
Тим не меньше, 20% країни ще у перший тиждень повномасштабного вторгнення були сам на сам. До вас не дійшли, вам повезло
Кому за це подякувати? Так, владі
ПоЗиТиВнАя• 05 ноября 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Удалено администрацией...
Утютю)
Крижана бурулька• 05 ноября 2025
Удалено администрацией...
БезникаЯ• 05 ноября 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Удалено администрацией...
Огласите зелёный тариф!
ПоЗиТиВнАя• 05 ноября 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Удалено администрацией...
Ще раз це скопіюй, горе-працівник)
А ми поугораємо з тупості)
Шаманю второпях• 05 ноября 2025
Ответ дляГореотума
Ви реально якісь дивні, а які у нас є варіанти, спитайте у тих же військових, вони готові скласти зброю і чекати рашку в своєму місті?
Яких військових треба спитати? У Львові? Чи тих хто хай і в харкові та далі своєі вулиці не виізжали , ну в покровську спитайте , До речі скільки там вже сзч? Офіційно?
БезникаЯ• 05 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Пішов спам-понос)
І ніякого бану за спам)))
Ручки-Крючки• 05 ноября 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
в учителя не було броні всі ці три + років? Звідки відомо, що вчитель?
Цікаво, як його адміністрація школи вберегла до цих пір?
Ви й досі в рожевих окулярах ?
Крижана бурулька• 05 ноября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Удалено администрацией...
Не гоню• 05 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Гарно там де нас немає
БезникаЯ• 05 ноября 2025
Крижана бурулька• 05 ноября 2025
Ответ дляНе гоню
Гарно там де нас немає
Удалено администрацией...
Мішечок щастя• 05 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Пішов спам-понос)
Копняками маньку розбудили)))) караул, крамольна тема в топі, так недовго сайту і під санкції РНБО потрапити, яманька спит
Шаманю второпях• 05 ноября 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Удалено администрацией...
Вам видніше що там , я бачу те що в нас
Мішечок щастя• 05 ноября 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Удалено администрацией...
Мань, яктвм инок-ухилянт, що з липовий довідкою студента втік зв кордон, поживає? Де на плсобіях осів?
Крижана бурулька• 05 ноября 2025
Ответ дляМішечок щастя
Удалено администрацией...
Крижана бурулька• 05 ноября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Вам видніше що там , я бачу те що в нас
Удалено администрацией...
ПАЦАНКА О• 05 ноября 2025
Ответ дляБезникаЯ
І ніякого бану за спам)))
А если маньке ответить, можно схлопотать довичный
ПоЗиТиВнАя• 05 ноября 2025
Ответ дляБезникаЯ
І ніякого бану за спам)))
Нєа.
Самий прикол в тому, що коли вона засирала таку ж тему кілька днів тому, я відправляла скарги на спам, а забанили мене) А воно серло й далі)
Це все, що треба знати про цю країну від такої дрібниці до глобальних речей.
І за це все мають здохнути всі. За апогей тупості, беззаконня в усіх сферах і відмороженності.
Мішечок щастя• 05 ноября 2025
Ответ дляБезникаЯ
І ніякого бану за спам)))
Та хто ж свм себе банити буде)))
Ручки-Крючки• 05 ноября 2025
Ответ дляПеремелица
На фронте такие же простые люди. У нас не было профессиональной армии. Проснитесь! Чем быстрее наши мужчины станут на защиту, тем быстрее война закончится. И можно будет еще спасти экономику от полной жопы.
Війна йде,поки на війну йдуть.