Кондуктор троллейбуса• 06 ноября в 08:38
Атопічний дерматит на обличчі. Як доглядати?
Зона навколо очей, рота - постійно червоніє, шелушиться. Знімаю запалення протопік. Але через певний проміжок часу все повертається. Можливо щось роблю не так? Користуюся потім звичайним кремом для обличчя
БлинчикБезСметанки• 06 ноября в 08:39
Спеціальними барʼєрними кремами та милом потрібно користуватись
Кондуктор троллейбуса
• 06 ноября в 08:39
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Можете порадити які саме?
БлинчикБезСметанки• 06 ноября в 08:43
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Можете порадити які саме?
У сина атопічний дерматит, діагноз лікар поставив. За рекомендацією лікаря користуємось ЛяРош для атопічної шкіри.
дама_из_декрета• 06 ноября в 08:44
Полотенце для обличчя змінити на лляне, поміняти подушку на повністю натуральну.
сою не люблю• 06 ноября в 08:52
Я напишу, що мені допомогло. Після вмивання витиратися папеоовими серветками, одноразовими. Крем Дюкрей Келлюаль на місця, де є прояви. Дієта без смаженого, копченого, жирного
НЛОша• 06 ноября в 09:14
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Мені ця лінійка взагалі не підійшла
БлинчикБезСметанки• 07 ноября в 07:28
Ответ дляНЛОша
Мені ця лінійка взагалі не підійшла
Нам лікар порадив, нам підійшла. Тому пишу, чим ми користуємось. Стан був викликаний антисептиками під час ковід. Зараз все ок
Весела бджілка• 03 декабря в 00:56
Автор,от протопика и елидела могут быть ужасные осложнения,посмотрите про синдром отмены в тик токе