Пузата Хата• 06 ноября 2025

Порадьте парфум для дівчинки 12 років

Купили той 2 рожеві, хто там каже, що то бабл гам?) На старті може й так, а потім якась роза. Чим користуються ваші дівчата? Хочеться щось приємне і не важке
Мост_Устал• 06 ноября 2025
Йдіть в зару, купа на вибір
Мания-Величия• 06 ноября 2025
Еклат, Лавін.
Фрекен бок• 06 ноября 2025
Парфумовані спреї Ів Роше
Фрекен бок• 06 ноября 2025
Moschino Funny
ПрипоРошенная• 06 ноября 2025
В моєї різні. Від Ангела та Чорного опіума до Sunflowers Arden i легких містів VS.
Духи без погодження я б не купляла.
ШобВам_КакНам• 06 ноября 2025
Пожалійте дитину, в неї ще формується організм, а ви вже їй пропонуєте парфуми, які негативно впливають на ендокринну систему на гормони
Скоро_вчера• 06 ноября 2025
москино - лов лов
Фрекен бок• 06 ноября 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Теж читала таку інформацію! Що у багатьох парфумів небезпечний склад, не можна наносити на зону щитовидки, лімфовузлів. Тож краще для дитини підібрати якісь натуральні парфумерні місти, дезодоранти без солей алюмінію, ітд
неДоЖиру• 06 ноября 2025
Britney I VS
Попразендовна• 06 ноября 2025
Моя фанатка парфумів вже кілька років
Найбільше містів Вікторія сікрет, мабуть вже до десятка. З легенького що мала -Jimmy Choo Floral, Jimmy Choo L’Eau - теж непоганий.
Carolina Herrera 212 Heroes For Her - трішки серйозніший але дуже гарний, сама часто їм користуюся
Трішки солодші, але дуже компліментарні та модні - Juicy Couture Viva La Juicy.
Ще є москіно ай лав лав, мені вони так собі, але підліткам подобаються. Зараз донька любить щось більш солодке, хоче Блек опіум, але вони мені зовсім не стійкі, щось зіпсувалися останнім часом(
ПлакалаВАвто• 06 ноября 2025
Мисты сол де жанейро
ніколи такого не було• 06 ноября 2025
Зачем в школу парфюмы,? Если каждый надушится, представьте что в классе будет.
ПрипоРошенная• 06 ноября 2025
Ответ дляПопразендовна
Моя фанатка парфумів вже кілька років
В моєї Блек опіум. Купляли в Сефорі. Дуже стійкі. Купляли місяців 8 тому .
Попразендовна• 06 ноября 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Ну значить це у нас таку фігню завозять. Або попала на підробку. Взагалі їх на собі не чула і ніхто не чув, донька добризкала, їй подобались
Там-тарарам• 06 ноября 2025
В моєї велика колекція. Найчастіше користується Шанель Тендре, має і ПВ і ТВ і міст для волосся.Вони ніжні та нікого не дратують.Сама гарна порада- щось обрати самій дівчині в Зарі, там багато аналогів популярних люксових парфумів.
Стриптизерка• 06 ноября 2025
Моя користується містами Вікторія сікрет
Краля-Галя• 06 ноября 2025
Ароматы Бритни спирс, Зара, Джимми чу , Валентино
Швидка Настя• 06 ноября 2025
Парфумовані спреї (місти) VS або Bath and Body.
Моя хотіла із запахом дощу, я навіть тему тут створювала.
Замовляла їі ’Джангл рейн’, потім просто ’рейн’. Вони не дороги, і якщо у дитини зміняться вподобання - то не шкода грошей.
ПрипоРошенная• 06 ноября 2025
Ответ дляПопразендовна
Ну, не чути Опіум, то капець . Дійсно підробка.
Моїй теж він дуже подобався, купляла в подарунок.
Я бачила в Польській сефорі був він по скидках ще .
13чудоСВЕТА• 06 ноября 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Митися теж не можна, бо флора руйнується))
Из Кукуева я• 06 ноября 2025
Що наколядує, то і купить. Останній ла ріве якісь
13чудоСВЕТА• 06 ноября 2025
Ответ дляФрекен бок
Просто хрінь не купувати за 300 грн
Бокс-орун• 06 ноября 2025
Зара або місти ВС.
Мядуза аля моргонер• 06 ноября 2025
Зара дитячий відділ прекрасний вибір і стійкі парфуми, ціна досить прийнятна. Якщо не знайшли в дитячому,в дорослому взагалі супер вибір. У дівчат 12-ти років різні смаки, стосовно ароматів, рівно, як і дорослих дівчаток. У нас з донькою категорично різні вподобання.
Мурзилка• 06 ноября 2025
У моей коллекция мистов VS. Парфюмы сейчас Bombshell VS, Ариана Гранде R.E.M.
Липка-прилипка• 06 ноября 2025
Моїй трохи менше, чекаю міст ВС, на Миолая подарую.
автор Пузата Хата • 06 ноября 2025
Ответ дляніколи такого не було
Хто вам сказав, що на кожен день. Вона дівчинка, хай будуть в колекції
автор Пузата Хата • 06 ноября 2025
Ответ дляШвидка Настя
А які це Рейн? Не знайзла
Швидка Настя• 06 ноября 2025
Ответ дляПузата Хата
А які це Рейн? Не знайзла
Кукусики• 06 ноября 2025
Моя такое получит. У неё был розовый набор. Ещё у неё мист от Арианы Гранде и босс оранжевые.