Тушьмушьнюшь• 06 ноября в 17:07
Дівчата, як вам курточка?
Самохвалова• 06 ноября в 17:12
Вцілому ок. Кишені великі не зовсім подобаються і манжети на рукавах. А так симпатична
ВерСаСе• 06 ноября в 17:21
Автор, она по набивке хорошая. Я купила похожую, только светлую. Но у меня эта одна из. Не единственная
Морковку дай• 06 ноября в 17:23
На худеньку мабуть норм, я зимові короткі не розумію)) мені треба, щоб як мінімум до коліна
Тушьмушьнюшь
• 06 ноября в 17:25
Ответ дляМорковку дай
Так, короткувата якась
Пишу каліграфічно• 06 ноября в 17:27
не нравится, эти карманы как ни пришей к ...рукав, сильно глянцевая...
Тушьмушьнюшь
• 06 ноября в 17:29
Ответ дляПишу каліграфічно
Глянцеві якраз зараз бачу багато людей носить
Вообще не факт• 06 ноября в 17:33
Ответ дляТушьмушьнюшь
Так, короткувата якась
А може довгувата?) Насправді якась дивна довжина, ні туди, ні сюди.
На ансвері повно курток на всяк смак. Але якщо Вам саме ця сподобалась, то навіщо Вам думки сторонніх тьоток? Купуйте та носіть.
Тушьмушьнюшь
• 06 ноября в 17:31
Ответ дляВообще не факт
Тоьотки тут хороші, поганого не порадять
Файна цьоця• 06 ноября в 17:37
как одна из вполне. есть похожая, больше всего люблю зимой, удобная)
Маю натхнення• 06 ноября в 17:54
Мені не подобається довжина, блискуча тканина, кишені. Люблю дещо коротші з затяжками знизу або нижче колін на морози
Посудомойка• 06 ноября в 18:09
Берите, в карманы как раз папка А4 влезет. И сумку можно не носить. То, что надо!