Моторошні троянди• 06 ноября 2025
Як відчистити резинку в пральній машинці
Підкажіть дієві поради
Бла бла бла• 06 ноября 2025
Купити нормальну пралку Indesit, і не мати потреби чистити резинку. Не розумію, чому всі виробники не роблять як Indesit.
Життє Бентежне• 06 ноября 2025
Ответ дляБла бла бла
А як там реалізовано?
сЛАдКОежКА• 06 ноября 2025
Ответ дляБла бла бла
А як робить індезіт? Вона сушить резину після кожного прання, щоб там не було вологи і бактерій?
сЛАдКОежКА• 06 ноября 2025
Я пшикаю шантеклером( петушком) і протираю вологими сеоветками. В мене 2 в 1, ще і ворс там збирається, то дуже легко витирається.
Всех анонимов аноним• 06 ноября 2025
Тряпочкой с доместосом. И зубочисткой пробить сливные дырочки в нижней.
Бла бла бла• 06 ноября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
А як там реалізовано?
В неї резинка не зплюснута, а повністю відкрита, тому вода, яка там залишається, висихає сама. На фото навіть видно залишки води. Відповідно, туди не забиваються бруд, мілкі деталі і т. д.
Бла бла бла• 06 ноября 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Подивіться мою відповідь попередньому коментатору.
Сусідка знизу• 06 ноября 2025
Ох как я намучалась, пока чистила резинку машинки на сьемной квартире....она была черная! Что я только не делала..и уксус с содой, и шантеклер, и кислородный порошок, и таблетки....Терла губкой кухонной. И делала ей ’компрессы’ с раствором, чтоб отмокало... Вымыла, но все равно не идеально, машинка старая, плюс до меня этим никто не заморачивался видимо..
Парогенератором тоже пыталась) не...нифига
Життє Бентежне• 06 ноября 2025
Ответ дляБла бла бла
Дякую за фото. Класна тема, буду знати
Цибулька зла• 07 ноября 2025
Ответ дляБла бла бла
Тю, так на лівому фото видно що вона брудна з коричневим нальотом. Просто після кожного прання треба вимочувати ту воду, тоді буде ідеально.
Бла бла бла• 07 ноября 2025
Ответ дляЦибулька зла
Нам ідеально не треба, тому ми не вимочуємо воду. Цей бруд на фото - максимум, що накоплюється. Ми витираємо резинку дуже рідко.