Невгамовна шахиня• 07 ноября 2025
Це нормальна ідея подарунку?
Людина має планову операцію на ногах. Хочу перед втручанням подарувати скретч-картку з підказками і пропозицією вибрати дати подорожі. В кінці буде написано, що всі деталі поїздки її чекають після операції. І власне після подарувати вже заброньовану поїздку.
Результат:
вже голосів:
16 (53.33%)
По дитячому
10 (33.33%)
Нормально
4 (13.33%)
Результат
Чтооооооооооо?• 07 ноября 2025
Смотря какому человеку
Я могла заценить, но, действительно, по-детски.
Пффф 100%• 07 ноября 2025
Особенно мило это будет, если операция пойдёт не по плану и человек ещё долго не сможет ходить.
Невгамовна шахиня
• 07 ноября 2025
Ответ дляЛика-прилипка
А какая связь поездки с операцией?
Вона завжди каже, що після операції підемо в похід. Буде поїздка в гори, не в похід звичайно , а хороший готель з краєвидом
Чтооооооооооо?• 07 ноября 2025
Ответ дляЛика-прилипка
А какая связь поездки с операцией?
Типа, что все будет гуд, потом станешь на ноги и бежать.
Подойдёт только заядлым оптимистам
Невгамовна шахиня
• 07 ноября 2025
Ответ дляПффф 100%
Ходити зможе одразу , але відновлення все одно більше місяця
Чтооооооооооо?• 07 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Тогда она оценит.
Если активная оптимистка)
Чтооооооооооо?• 07 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Вены?
Невгамовна шахиня
• 07 ноября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Вены?
Деформація великого пальця на двох ногах
Г@Л@В@ломка• 07 ноября 2025
Я б своїй мамі таке подарувала . Бо інакше вона б не приняла такий подарунок .
А ви так зарозумно написали , що фіг зрозумієш що чекає і від кого ))))
жижифреймут• 07 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну тогда отлично
ШанельКуКу• 07 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Знакомой делали операцию. Она тяжело восстанавливалась. Про сразу ходить не было и речи.
Невгамовна шахиня
• 07 ноября 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Подарунок моїй начальниці , поїдемо 3 дівчат разом із ще однією співробітницею.
Невгамовна шахиня
• 07 ноября 2025
Ответ дляШанельКуКу
Ну додому в той же день і 6 тижнів на відновлення. Поїздку будемо планувати через 3 міс
Ні за холодну воду• 07 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Якщо не секрет, в якому закладі буде операція і яка її вартість?
Фея_3уровень• 07 ноября 2025
Дуже гарний подарунок, який одночасно і подарунок, і підтримка, і віра в позитивний результат операції. Ви молодець, я не розумію чому такі реакції на вашу тему. Мене б такий подарунок в подібних умовах дуже розчулив
Невгамовна шахиня
• 07 ноября 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Це не в Україні , покривається страховкою
Не танцую- но пою• 07 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Тоді шикарний подарунок, як на мене
Телефон Рубика• 07 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я б мабуть після повного відновлення цей подарунок вручила б, чи ви для моральної підтримки хочете зараз ?
Невгамовна шахиня
• 07 ноября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Нам потрібно зараз вибрати дати відпустки і забронювати готель. Дати вона має вибрати, тому готова поїздку одразу подарувати не вийде
Телефон Рубика• 07 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
ТОді мотивуйте, хай все складеться.
ВерСаСе• 07 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
я бы не спешила с таким подарком! хоть и не суеверная - но нужно дождаться конца операции выписки и снятия швов
Невгамовна шахиня
• 07 ноября 2025
Ответ дляВерСаСе
Нема виписки, одразу додому після неї
ВерСаСе• 07 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Нема виписки, одразу додому після неї
это еще не известно - вот выпишут домой - потом и подарите
Пирожкиня• 08 ноября 2025
Маєчня.
Які походи, коли після операції перев´язки, шви. Невідомо як буде загоюватися. Таке можна планувати не менше ніж через 5-6 міс.
Знаю що це, чоловіку робили.