Кофр для ноги• 07 ноября в 21:38

Как у вас давление сегодня?

У меня подскочило до 150, чем сбить? мое норм 115/70
39 лет
Пилосмок працює• 07 ноября в 21:40
Инсульт
Тут как тут• 07 ноября в 21:40
А для чого вам інфа про тиск інших людей?
Пилосмок працює• 07 ноября в 21:40
Лучше фото хлама отправите нам
Тут как тут• 07 ноября в 21:41
Аліна, в мене ваша реклама вискакує
автор Кофр для ноги • 07 ноября в 21:41
Ответ дляПилосмок працює
Лучше фото хлама отправите нам
Какого хлама?
автор Кофр для ноги • 07 ноября в 21:44
Ответ дляТут как тут
Аліна, в мене ваша реклама вискакує
Какая Алина?
автор Кофр для ноги • 07 ноября в 21:44
Дурдом
Пилосмок працює• 07 ноября в 21:49
Ответ дляКофр для ноги
Какого хлама?
Вашей квартиры фото ждем
Пилосмок працює• 07 ноября в 21:50
Ответ дляКофр для ноги
Дурдом
У вас да, дурдом ждет
автор Кофр для ноги • 07 ноября в 21:54
Ответ дляПилосмок працює
Вашей квартиры фото ждем
А при чем здесь моя квартира? я спросила чем сбить давление?
Пилосмок працює• 07 ноября в 21:55
Ответ дляКофр для ноги
У врача спросите
автор Кофр для ноги • 07 ноября в 21:55
Ответ дляПилосмок працює
У вас да, дурдом ждет
Вы здесь все не адекватные, вы тему читали? о чем речь вообще?
Пилосмок працює• 07 ноября в 21:55
Вы не Алина, извините нас за шутки
Редиска Я• 07 ноября в 21:59
Ответ дляКофр для ноги
Не зважайте, тут вже всі геть з глузду з´їхали. Їм постійно ввижаються тролі і Аліна. Я навіть тут не питаю нічого, бо толку вже немає, напишуть хєрні, по вправляються в типу дотепності та й по тому.
По темі - в мами сьогодні 220 на 120, це вперше такий триндець, ледве збили, лежить від ранку і досі.
автор Кофр для ноги • 07 ноября в 21:59
Ответ дляПилосмок працює
Вы не Алина, извините нас за шутки
Какая Алина? ничего не понимаю 🥺
автор Кофр для ноги • 07 ноября в 22:02
Ответ дляРедиска Я
Честно, я так ничего и не поняла. Какая то Алина. Я не Алина. А сколько лет маме? у меня впервые поднялось такое высокое
Редиска Я• 07 ноября в 22:04
Ответ дляКофр для ноги
Какая Алина? ничего не понимаю 🥺
Розумієте, раніше це був великий форум. І була нормальна здорова атмосфера. А зараз, зважаючи на кількість читачів в топових темах, це ’местечковий’ форум хай чоловік на 500 максимум. Серед них реально купа тролів, купка неадекватів і купка відірваних від реальності жіночок. Тому атмосфера зі здорової перетворилася на токсичну. Я старожил, тут з 2012, тому це все відбувалося на моїх очах. Звичка не дає піти зовсім, але часто роблю собі детокс, повертаюся і бачу що стало лише гірше.
Редиска Я• 07 ноября в 22:07
Ответ дляКофр для ноги
Аліна це місцевий напівфрік з купою тем. Працює - щось дотичне до моргу, має постійний срач вдома, дивне мислення, страх хвороб і пару домашніх кролів. А, і ще строчить теми як з кулемета. Тому всі теми які хоч трохи схожі на її авторство відразу приписуються їй.
Редиска Я• 07 ноября в 22:09
Ответ дляКофр для ноги
Мамі багацько, 77. Але такий триндець бачу вперше, добре що я була в неї якраз, бо навіть не знаю чи вона сама впоралася би....
автор Кофр для ноги • 07 ноября в 22:12
Ответ дляРедиска Я
Пусть скорее выздоравливает. Я читала что сегодня какие то бури.
автор Кофр для ноги • 07 ноября в 22:13
Ответ дляРедиска Я
Спасибо, теперь понятно.
🫣
Редиска Я• 07 ноября в 22:17
Ответ дляКофр для ноги
Дякую. Ви питали ще чим збити - найлегше це Андіпал, воно м´яко знижує і не сильно. Якщо дужче то Каптопрес, це як швидка допомога, але тут треба дивитися на скільки від норми піднялося і як ви себе почуваєте, можно не цілу таблетку а половинку і навіть чверть, під язик (але вони гидке) і за годину перевіряти тиск . Є ще Фармадіпін але то вже дуже міцне, коли мало не криз лупашить.
автор Кофр для ноги • 07 ноября в 22:20
Ответ дляРедиска Я
Спасибо вам, но ничего нет из вышеперечисленного, завтра куплю, спасибо большое 😘
Редиска Я• 07 ноября в 22:24
Ответ дляКофр для ноги
Одужуйте! І обов´язково купіть хоча б Андипал, це щось типу цитрамону, парацетамолу та активованого вугілля, тобто повинно завжди бути в аптечці)
Dobray-Ledi• 07 ноября в 23:31
Ответ дляРедиска Я
Каптопрес примите.
Чай горячий из мяты.
Ещё моксинидин хороший препарат,как скорая помощь от давления.
Dobray-Ledi• 07 ноября в 23:32
Ответ дляРедиска Я
Цитрамон??он давление повышает!
Редиска Я• 08 ноября в 00:41
Ответ дляDobray-Ledi
Цитрамон??он давление повышает!
Я порівняла, що Андіпал просто повинен обов´язково бути в аптечці постійно, як і Цитрамон/Парацетамол/вугілля. Це не значить що ці препарати знижують тиск