Печальки.нет• 08 ноября в 13:15
Яке слово має таке ж значення як і слово «галузь»
Треба встановити відповідність
База_птеродактилей• 08 ноября в 13:30
Ответ дляБочка порохУ
Мне не надо у гугла спрашивать, в старой литературе это слово никто не употребляет как сфера деятельности. И сейчас никто не скажет сфера деятельности.
То, что отвечают такие ’филологи’как вы, нужно делить на восемь.
Вже всі зрозуміли, що вам не треба щось там ’спрашивать’. Ви найрозумніша. Очікувано.
Бабця в мештах• 08 ноября в 13:32
Ответ дляБочка порохУ
Есть примеры живого употребления в современное время?
Я вас удивлю но если начать подбирать синонимы к многим словам украинского происхождения, то найдётся много вариантов, которые не используются в современной речи. Например ранок - досвіток, или день - ясниця.
Бджолина королева• 08 ноября в 13:32
Ответ дляБочка порохУ
Таки спробуйте навчитися хоча б гуглити, потім читати українською, маєте шанси вивчити мову. Бо для носіїв це звичайне слово. Ось вам перше ліпше вживання
Бджолина королева• 08 ноября в 13:33
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Дорогенька, ну яке нове? Мені за 40. В школі більшість вчителів вживали слово ’царина’, да і в підручниках з мови/літератури було не раз. Київ
+1 і теж за 40, Київ
БлинчикБезСметанки• 08 ноября в 13:33
Ответ дляБочка порохУ
Конечно это старое слово, дорогуша, но в другом значении.
В каком другом значєніі?)) Ви ж його вперше зараз почули і не зустрічали раніше
звідки ж вам знати в якому значенні його вживали вчителів школі? А я там була безпосередньо і якщо ви не зрозуміли з першого разу, то повторю, що вживали як синонім слова галузь і сфера.
Бджолина королева• 08 ноября в 13:35
Ответ дляБабця в мештах
Досвіток і царина трохи не порівнювані, бо «царина» таки не застаріле, просто більш літературне, у науковому й офіційному стилі вживають, дещо книжне, але не застаріле
Неновая почта• 08 ноября в 13:40
Ответ дляБочка порохУ
Это новое, притянутое за уши значение этого слова, типа слова тюль.
А что со словом ’тюль’?
Христя в тiстi• 08 ноября в 13:41
Ответ дляБочка порохУ
Это же околица? А галузь отрасль, странное соответствие.
Ви кацапка?
Ондатрова шуба• 08 ноября в 13:45
Ну, якщо підібрати слова до лівої колонки, лишається Царина. Очевидно ж. Та й Гугл знає
13чудоСВЕТА• 08 ноября в 13:58
Ответ дляНаБалКоніХодять
Назвіть сучасний український твір або хоч який текст крім словника або назви якогось ТОВ, це можна знайти слово Царина.
Пісня Фіїнки Афини,,.... гуляла по царинах...,,
13чудоСВЕТА• 08 ноября в 14:00
Ответ дляБочка порохУ
Мені 45. Як раз знаю це слово ще зі школи як ,,сфера діяльності,,
13чудоСВЕТА• 08 ноября в 14:02
НаБалКоніХодять• 08 ноября в 14:05
Ответ для13чудоСВЕТА
Фіїнка фрік. Співає вона явно не про галузі.
ПолБатона• 08 ноября в 14:09
Ответ дляНаБалКоніХодять
Хоть кто-нибудь использует слово ’’царина’’?
Кроме славетної мовознавиці (где ’’цитрина’’, там и ’’царина’’).
Звісно, і читаємо і пишемо. Це для людей з широким словниковим запасом.
ПолБатона• 08 ноября в 14:10
Ответ дляБочка порохУ
Для тих, хто не читає українських текстів, або взагалі не читає нічого окрім порадниці - так, нове
НаБалКоніХодять• 08 ноября в 14:11
Ответ дляПолБатона
Удалено администрацией...
13чудоСВЕТА• 08 ноября в 14:14
Ответ дляНаБалКоніХодять
Чому це вона фрік?,
Ні, вона співає як раз про місцевості, і , судячи зі скрінів вище, цілком правильно. Особисто для мене ,,царина,, у значенні місцевості--нове. Знала це слова в значенні галузь
ПолБатона• 08 ноября в 14:23
Ответ дляНаБалКоніХодять
Удалено администрацией...
Воно й видно. Успіхів у подальшому вивченні української!
Люблю порядок• 08 ноября в 15:10
Ответ для13чудоСВЕТА
Чому це вона фрік?,
Аналогічно, в значенні галузь знаю все життя, а в значенні місцевості ніколи не чула
Лама_мама• 08 ноября в 16:44
Ответ дляНаБалКоніХодять
А чому тільки сучасний? У школі усі читали класичні твори і там є таке слово. Чи ви не читали у школі?
Бджолина королева• 08 ноября в 18:15
Ответ для13чудоСВЕТА
Чому це вона фрік?,
Певно, людина мала на увазі, що вона якраз використовує багато діалектних слів