Оченьценная• 08 ноября в 16:32
Мами, блін, добийте мене
Я мама вперше. Сину 1.6 р. Живемо в селі, де мало діток та і взагалі село є село. Сьогодні була можливість поїхати з сином до районного центру. Так нам добре гулялося з дітками на вулиці...приблизно більше 2.5 год.гуляли. Але саме для мене кошмарним було, коли я скинула взуття, а ніжки чомусь мокреньки і зрозуміло, що не сильно холодні, але прохолодні. Був одягнений тепло і сам не замерз, але чомусь ніжки замерзли. Тепер хожу і думаю пронесе чи не пронисе, щоб не захворіти.
сладкий_ноябрь• 08 ноября в 16:34
Тому що йому було жарко, ноги вспітніли і стали мокрими та холодними.
Маю натхнення• 08 ноября в 16:34
Вспотел скорее, поэтому и влажные ноги были. Не каждое потение заканчивается болезнью.
Леді Душка• 08 ноября в 16:36
Перегрівся? Сьогодні досить тепло, щоб змерзнути. Більше пити давайте,вкладіть відпочити.
Перевдягніть у все сухе, особливо шкарпетки.
Балаболка• 08 ноября в 16:36
Дайте угадаю, был в зимних ботинках на меху и шерстяных носочках?
сладкий_ноябрь• 08 ноября в 16:36
Ответ дляБалаболка
І комбінезоні
Балаболка• 08 ноября в 16:36
Ответ длясладкий_ноябрь
І комбінезоні
Само собой, на овчине. Бо свекруха сказала, що дитя мале, замерзне
Оченьценная
• 08 ноября в 16:37
Ответ дляБалаболка
Неа, махрові носки і осінні кросівки. Але краще взула б зимове взуття
Балаболка• 08 ноября в 16:38
Вы б, автор, не синели, а читали что- то про детовыращивание. Болеют не от мокрых носочков, а от инфекционных возбудителей.
Оченьценная
• 08 ноября в 16:39
Ответ длясладкий_ноябрь
І комбінезоні
Якби ж...був в осінній курточці та спорт. штанах
Бутерброд и я• 08 ноября в 16:40
Добью. Так нельзя переживать! Дети не болеют от холодных ног. Дети болеют из-за вирусов и бактерий.
Оченьценная
• 08 ноября в 16:40
Ответ дляВсех в сад
Теж цікавить в чому був одягнений
Мамулі, був одягнений в усе осіннє, зимовий одяг ще, навіть, не замовляла
Леди_на_драндулете• 08 ноября в 16:40
Ответ дляОченьценная
Зачем?Вы на машине обратно ехали?
Балаболка• 08 ноября в 16:41
Ответ дляБутерброд и я
И он жил в селе и гулял сам, а тут попал на площадку с множеством маленьких детей, но заболеет от мокрых носков
Балаболка• 08 ноября в 16:42
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
То Вы ещё уроки не начали с ним делать....
Она будет делать вместо него, не переживайте
Крошечка-хаврошечка• 08 ноября в 16:43
Ответ дляОченьценная
фото
А не жарко ему в таких в + 10?)) может они были мокрые от того что вспотели??
Оченьценная
• 08 ноября в 16:43
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Вірю Вам🧡
сладкий_ноябрь• 08 ноября в 16:44
Ответ дляОченьценная
Навіщо махрові носки? Це блокує ногу і не дозволяє їй рухатися нормально
Ненька наша• 08 ноября в 16:46
Ответ дляОченьценная
фото
Осінні кросівки, кажете? Боюсь спитати, що там зимове...
Оченьценная
• 08 ноября в 16:47
Ответ дляКокошинЭль
Ви дуже тривожна мама.
Я з Вами погоджуюсь...навіть дуже
Крошечка-хаврошечка• 08 ноября в 16:47
Ответ дляНенька наша
Реклама магазина просто)
Шотуткоїться?• 08 ноября в 16:51
.мокрі ноги, бо:
1.дешеве дермантинове взуття
2.занадто жарке.
Я думаю.у вас 1 варіант.
1.дешеве дермантинове взуття
2.занадто жарке.
Я думаю.у вас 1 варіант.
Звезда в шоке• 08 ноября в 16:53
Ответ дляОченьценная
Автор, я така все життя , що не вдягну зо не взую ноги пітніють і мерзнуть , ходжу в кросівках до морозів , не перегріваюсь точно , і діти в мене такі , Після прогулянки ніколи ноги не бувають теплі , Він же не в калюжі ходив ці 2 години
Кидстаффовка• 08 ноября в 17:11
Ото вже налетіти
Мамо, налийте собі 16 крапель коньяку і видихніть.
Дитині помити ніжки ( не окропом звичайно)
Одягнути сухий одяг, налити компоту чи чаю і відчепитися