На пів ставки• 08 ноября 2025

Триндець

Зранку, поки світло було, наготувала їжі, напекла смачних капкейків шоколадних. Залишилася година, вирішила ще закинути в духовку ванільні капкейки, щоб було усім щось до чаю/кави, бо шоколадні тільки я тиждень їстиму, більше ніхто не любить. І тісто класне, і по часу встигала до відключення, а вони за півгодини не встигли спектися😭 Шкода і праці, і тіста((
ЛЮБА• 08 ноября 2025
Ответ дляНа пів ставки
Може, температуру треба було більшу поставити. Зазвичай на 180 кекси печу.
Бисквит на 6 яиц 30-35 минут при 165’ всегда пеку , всегда все готово и отлично пропекается
автор На пів ставки • 08 ноября 2025
Ответ дляЛЮБА
Нк знаю, вперше за цим рецептом пекла. Шоколадні за 20 хв спеклися. А ці тільки встигли піднятися. Зараз подивилася - тісто осіло і задубіло((
автор На пів ставки • 08 ноября 2025
Ответ дляЛЮБА
Бісквіт я печу на 180. Але бісквітне тісто легше, тому швидше печеться. Кексове тісто будо на вершковому маслі, воно важче, потребує більше часу.
ЛЮБА• 08 ноября 2025
Ответ дляНа пів ставки
Шоколадные должны отличаться только отсутствием какао ( его количество заменяется мукой в тесто )
Бисквит печется при 165’ , тогда он получается красивым и ровным
автор На пів ставки • 08 ноября 2025
Ответ дляЛЮБА
Зовсім інша технологія, інший рецепт
ЛЮБА• 08 ноября 2025
Ответ дляНа пів ставки
Зовсім інша технологія, інший рецепт
Надо печь по проверенным рецептам .
автор На пів ставки • 08 ноября 2025
Ответ дляЛЮБА
Надо печь по проверенным рецептам .
Навіть, якби ви були інкогніто, я б вас пізнала по вашому менторському тону, Любо😅
автор На пів ставки • 08 ноября 2025
Ответ дляЛЮБА
Шоколадні відрізняються не відсутністю какао, а навпаки, його присутністю у рецепті))
ЛЮБА• 08 ноября 2025
Ответ дляНа пів ставки
Ванильные без какао , вы поняли , но цепляетесь к словам ))
автор На пів ставки • 08 ноября 2025
Ответ дляЛЮБА
Взагалі ні. Я займаюся кондитеркою, мені цікаві нові рецепти. І щоб рецепт став ’перевіреним’, потрібно ж хоч раз спробувати за ним спекти, чи не так?))