ГоловнаЯ• 09 ноября в 11:03

Навіщо тягнути собак у магазин?

Хтось мені може пояснити необхідність знаходження собаки у магазині. От щоб що?-
Снегурочко• 09 ноября в 19:18
Ответ дляРусланка з гілки
дома, чи у Ви сліпа і маєте собака-поводиря для сліпих?
А я тут до чого? Чого ви переходите на особистості?
Ща как дам• 09 ноября в 19:40
Ответ дляЯк_наготую...
У нас камера вже кілька разів фіксувала, що подібні калюжі залишають діти. А ще є чоловіки,які не можуть донести своє добро додому, вони ж часто обсцикають кущі, дерева і стовби, не відходячи далеко від лавочки, де пьють пиво. Але ж найбільше зло у цьому світі, то домашні собаки
і у нас... Батики сказали : А шо такова? Ну хотели в туалет...
автор ГоловнаЯ • 09 ноября в 19:45
До речі, коли в Україну тільки зайшло Метро, вхід туди з дітьми до певного віку (щось 6-8 років) був заборонений. Це тому що засновники Метро ненавидять дітей?
Безпорадна Кроко• 09 ноября в 20:12
Колись в мене не було собаки, я теж не розуміла, навіщо з ними ходять у магазин, на ринки та у гості. Зараз в мене є собака, і тепер я розумію, чому їх скрізь із собою беруть.
автор ГоловнаЯ • 09 ноября в 20:15
Ответ дляБезпорадна Кроко
О, нарешті! І чому ж?
Диверсификация• 09 ноября в 20:16
Ну, детей же тянут в магазин, они громко кричат. А куда собаку денешь? У нас малышка ши-тцу 5 кг, ребёночек наш, мы не можем её оставить, она с ума сойдёт
Безпорадна Кроко• 09 ноября в 20:40
Ответ дляГоловнаЯ
О, нарешті! І чому ж?
Це просто зручно. Коли їдемо гуляти з нею, іноді заходимо у магазин, щоб купити 1-2 позиції товару. Я не ходжу з нею на великі закупівлі, або у магазини, де купа народу. Для собаки це стрес.

Для мене собака це не просто тваринка, це компаньон, який проводить зі мною багато часу та дарує мені безліч позитивних емоцій.
автор ГоловнаЯ • 09 ноября в 20:46
Ответ дляДиверсификация
Чому так багато людей доколупалися до дітей?! Якщо відповідні органи дізнаються, що дитина сама вдома, то її можуть і відібрати або створити багато проблем. Хоча так само вважаю, що дітей (як і собак чи дуже літніх людей) без потреби не треба тягати по магазинах.
Пусин Кукин• 09 ноября в 20:59
Ответ длякороткопамятна
И песики и их носы могут вас радовать у вас дома, а не в продуктовых магазинах.
В мене немає собаки, нажаль. І від чого мені радіти, то моя справа ) мене не дратують песики в магазинах. )))
Курочка-чубаточка• 09 ноября в 21:10
Ответ дляСнегурочко
Я вас прошу. Продукти запаковані. І господарі тварин самі свої продукти туди кладуть
господарі і в жопу їх цілують, це ж не значить, що і ми повинні це робити...
КвартираЧья• 09 ноября в 21:29
Я живу на 15 поверсі. Я виходжу із собакою і одразу після прогулянки йду в магаз. Особливо зараз, коли відключення світла бігати по сто разів сил немає
Як_наготую...• 09 ноября в 21:33
Ответ дляГоловнаЯ
Що? Що за маячня. Пускають дітей, до 7 років безкоштовно, а з 7ми треба або по учнівському, або сплачувати проїзд. То з 7ми могли не пустити безоплатно. От так от лґі розповсюджуються всілякі несенітниці
Просто болталка• 09 ноября в 21:53
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Потому что нормально погулять лень, хочется совместить, чтоб не ходить туда-сюда два раза.
Да, потому что большинство людей работает, прикиньте!
автор ГоловнаЯ • 09 ноября в 21:56
Ответ дляЯк_наготую...
Ого, як все запущено. Метро - це гіпермаркет такий, країна створення - Франція. Зараз вже пускають дітей (навіть без учнівського ), але у супроводі дорослого. Не пускали через техніку безпеки, але, я так розумію, під напором ´общєствєності´ здалися
sur_sur• 09 ноября в 21:57
Ответ дляГоловнаЯ
Ще одна . Напишіть мені, будь ласка, номер посту де я щось забороняла. Я не називаю собак шавками, дітей даунятами. Я люблю і собачок, і дітей, і людей в основній масі, якщо вони мені нічого поганого не заподіяли. З зоошизою спілкуюся лише в інтернеті, в житті намагаюся не перетинатися
А хто це - зоошиза, можна детальніше?
Як_наготую...• 09 ноября в 22:03
Ответ дляГоловнаЯ
Що саме у вас запущено? Вам не здається, що у вас якийсь підвищений рівень агресії? Раніше в супермаркет ’Метро’ взагалі тільки за картками пускали. До чого ви взагалі приплели те ’Метро’ і ненависть до дітей, взагалі незрозуміло. Вкотре переконуюся, що ваша тема виключно для Спаса і самоствердження
автор ГоловнаЯ • 09 ноября в 22:08
Ответ дляsur_sur
А хто це - зоошиза, можна детальніше?
Ви серйозно?! Ок - це люди, які вважають, що собачки і кошечки це вінець творіння і будь яка рандомна людина (дитина) це ´дауньонок´ і ´ублюдок´ (це тільки із цієї теми, бувають набагато гірші висловлювання). Я можу ще багато про це написати, бо вивчала девіації.
Це ´вкрації´ на випадок, якщо у вас Гугл не працює
автор ГоловнаЯ • 09 ноября в 22:10
Ответ дляЯк_наготую...
А навіщо ви в попередньому пості зробили вигляд, що не зрозуміли про яке Метро я написала?
sur_sur• 09 ноября в 22:14
Ответ дляГоловнаЯ
З іншого боку, існує думка, що людина - не вінець , а біда для природи, яка тотально її знищує.
Як_наготую...• 09 ноября в 22:14
Ответ дляГоловнаЯ
Так я і не зрозуміла, треба було писати, що ви про магазин, чи хоча б назву магазину в лапки взяли.
автор ГоловнаЯ • 09 ноября в 22:18
Ответ дляsur_sur
В такому випадку вінцем творіння слід вважати корів і кроликів, в не собак. А хто вважає себе бідою, може легко це виправити
sur_sur• 09 ноября в 22:26
Ответ дляГоловнаЯ
А без вінців не можна?

Не всьо так адназначна
Диверсификация• 09 ноября в 22:32
Ответ дляГоловнаЯ
Почему? Я описала нашу собаку. Это маленькая ши-тцу 5 кг, безобидная девочка, она даже не лает. Чем она мешает в магазине? Мы живём в Скандинавии, тут везде запрет, но мы её проносим всегда в сумке внутрь магазина. Я не могу её оставить в машине, ей холодно, это бесчеловечно, и не могу привязать возле магазина, тут холодно, и недавно придурок местный со всей дури ударил привязанного лабрадора в нос. Поэтому мы брали и будем брать её внутрь.
Диверсификация• 09 ноября в 22:33
Ответ дляГоловнаЯ
А чем пожилые вам не угодили? Им дома нужно сидеть? А инвалидам тоже?
автор ГоловнаЯ • 09 ноября в 22:37
Ответ дляsur_sur
А без вінців не можна?

Не всьо так адназначна
Ви все таки вмієте користуватися пошуком?! Похвально.
Я звідки знаю навіщо шукати вінець? Тут є яскравий представник культу святих собачок, у неї і спитайте
автор ГоловнаЯ • 09 ноября в 22:44
Ответ дляДиверсификация
Коли до мене приїжджає моя похила мама, ми з нею ходимо на пляж, у кіно, театри, на виставки. У магазин я ходжу сама, і прибираю сама, і готую, і ще до багатьох речей, які приносять стрес, її не допускаю, за що вона мені дуже вдячна
sur_sur• 09 ноября в 22:42
Ответ дляГоловнаЯ
Удалено администрацией...
Диверсификация• 09 ноября в 22:43
Ответ дляГоловнаЯ
А покупки приносят стресс?
Диверсификация• 09 ноября в 22:44
Ответ дляГоловнаЯ
Ну, конечно, если речь об Украине, то там даже 5 минут - это огромный стресс
автор ГоловнаЯ • 09 ноября в 22:47
Ответ дляsur_sur
Удалено администрацией...