ГоловнаЯ• 09 ноября в 11:03

Навіщо тягнути собак у магазин?

Хтось мені може пояснити необхідність знаходження собаки у магазині. От щоб що?-
Ноунэйм• 09 ноября в 11:24
Ответ дляУнция яда
Авокадо, бананы, фрукты я не пакую. Хлеб из их пекарни часто выскакивает из тех бумажных пакетов. И какое мне дело до чужих продуктов облизанных собаками?
Вы считаете что тележки стерильные?
Я вас наверно удивлю , но домашняя собака в разы чище чем та тележка
Xвостокрутелка• 09 ноября в 11:24
У мене маленький магазин (непродуктовий). З собаками деколи заходять. Був випадок, що собака напісяла. Трагедії нема, дала хазяйці швабру і вона прибрала, але нащо мені ці пригоди?
Маруська Му• 09 ноября в 11:24
Ответ дляНога на ногу
Есть специальные тележки для собак, уймитесь уже
То не саджайте собак в звичайні 🤦‍♀️
Русланка з гілки• 09 ноября в 11:24
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Удалено администрацией...
ну і правильно відповіли, мені лиш цікаво, що то за недоколисане всіх ’дауненками’ обзиває
Тільки не про гроші• 09 ноября в 11:25
Ответ дляРусланка з гілки
о, то у Вас собака Баскервілів завелась)))
Ага, всі думають що там алабай, або ротвелер як мінімум, а там плюшевий французік з видатним барітоном і незламною волею.
Бандитка Сью• 09 ноября в 11:25
Ответ дляКу ка ку ка ку
Удалено администрацией...
Вы -здоровы?
Сама купляю квіти• 09 ноября в 11:26
А детей маленьких зачем тянуть с собой к примеру в магазины одежды/косметики? Заказать нельзя или все должны выслушивать ор? Такой же дебильный вопрос как и у вас
Русланка з гілки• 09 ноября в 11:26
Ответ дляВсеЧетко
У меня есть собака, воспитанная, мелкая и адекватная. Но мне проще ее прогулять отдельно, а в магазин сходить отдельно. Любая собака в окружении чужих людей всегда требует внимания. Как тогда выбирать товары?
Вашому песику повезло, в нього любляча і адекватна господиня, котра дбає про свого чотирилапого друга
Русланка з гілки• 09 ноября в 11:26
Ответ дляСнегурочко
Удалено администрацией...
там гірше, вроджене і невиліковне, судячи по тому, що воно виписувало у згаданій вище темі
Борець за гаманець• 09 ноября в 11:27
Ответ дляЩа как дам
Конечно нет. крысы и мыши куда благороднее собак по вашему мнению)))
Ви не бачите різниці міз гімном і собакою? На тих пелюшках було і гімно і кров, мабуть з тєчкою улюбленців приводили. От нехай возять або в спец возиксх доя собак, або держать на руках, а не саджають в загальні візки і тоді взагалі ніяких претензій, собаки в магазині нічим не заважають.
Ошеламиссимо• 09 ноября в 11:27
Щоб погуляти з собакою і на зворотній дорозі зайти в маназин. Собаки не маю, але впевнена, що рукавиці вантажника не чистіші за собачі лапи, а він ними чіпає продукти
Банка з медом• 09 ноября в 11:27
Ответ дляЛюбительница
А зачем привязывать под магазином? Это еще хуже, как по мне
А просто пойти на шоппинг без собаки?
Банка з медом• 09 ноября в 11:27
Ответ дляСнегурочко
А де її подіти?
На работу тоже с собой тащите?
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября в 11:27
Ответ дляСнегурочко
Удалено администрацией...
Вы
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября в 11:28
Ответ дляПусин Кукин
Та, вже почали )))
Намаханные
Русланка з гілки• 09 ноября в 11:28
Ответ дляКавуся
Саму дуже цікавить це питання. Особливо з врахуванням, що там забагато запахів і чужих людей.
от тому в тих мережах, котрі дбають про клієнтів, а не лиш гоняться за продажами, на вході вивішений знак заборони входу з тваринами
Ща как дам• 09 ноября в 11:28
Ответ дляБорець за гаманець
Вам какое дело до того, что в тележках для собак? И не врите) У нас есть три супермаркета с специальными тележками для животных, никогда ничего такого не видела)
Ошеламиссимо• 09 ноября в 11:28
Ответ дляБанка з медом
А просто пойти на шоппинг без собаки?
Можна й без собаки. Можна й з собакою. По-різному можна.
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября в 11:28
Ответ дляРусланка з гілки
Стрелять в чужих животных правильно, потому что своих детей воспитать не можете?
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября в 11:28
Ответ дляГоловнаЯ
І дитина, і собака належать до одного класу ссавців, це правда. Як і свиня чи корова, наприклад, яких на м´ясо ріжуть.
По интеллекту тоже
И уровню раздражения , как я погляжу
Карапулька• 09 ноября в 11:29
А чем мешает? Не понимаю. Мне не мешает и собаки, если что, у меня нет
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября в 11:29
Ответ дляБандитка Сью
Удалено администрацией...
Диагнозы дома раздавайте
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября в 11:29
Ответ дляКу ка ку ка ку
Удалено администрацией...
Согласна
Комиссия50%• 09 ноября в 11:29
Забыла спросить у тебя автор,что мне делать.
Унция яда• 09 ноября в 11:30
Ответ дляНоунэйм
Вы считаете что тележки стерильные?
Я вообще не брезгливая и на стерильность мне по фигу. Я считаю, что собаки в тележках для продуктов - это НЕ уважение к другим людям.
Пусин Кукин• 09 ноября в 11:30
Ответ дляБанка з медом
На работу тоже с собой тащите?
В чоловіка в офіс приводять іноді ))))
Нізто не вощмущався, всі носяться з тим шпіцом, але аоно як кішка лагідне. І бульдожку приводили, бо ветлікарня поряд. Хропіло в ліжечку під столом.
І дітей приводили 😂😂😂
Русланка з гілки• 09 ноября в 11:30
Ответ дляМаруська Му
Ще вчора у Варусі собака такі звуки видавала, наче її вбивають
та воно й не дивно: уявіть стрес собаки, котра потрапляє у незнайоме приміщення, з масою чужих людей, шум, гам, динаміки з музикою і оголошеннями... але хто думає про це, коли ліньки сраку власну двічі вигуляти: спочатку з собакою, а потім - в магазин...
Русланка з гілки• 09 ноября в 11:30
Ответ дляУнция яда
И странно, что это нужно объяснять. Дважды делала замечания и людям и администрации в Сильпо - толку 0.
бо адміністрація - така ж сама бидлота, їм головне - каса
Бандитка Сью• 09 ноября в 11:32
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Диагнозы дома раздавайте
А Вы-дома сидите и самообразовывайтесь.
Русланка з гілки• 09 ноября в 11:32
Ответ дляБорець за гаманець
Підтримую. Зараз хоч з´явились візки для собак. Вчора бачила такі в одному з супермаркетів. Там у відділені для собак постелені одноразові пелюшки. Я як побачила, що на тих пелюшках, чуть не ригнула (соррі) прям біля тих візків.
і без найменшого натяку на совість собачниці, що тут закатують очі ’дбаю про песика’ кладуть їх туди, правда? Бо ж свою постелити, чисту - жаба душить, яка любов до песика?