Полонянка SexShop-а!• 09 ноября в 17:38
Гнійна ангіна. Третій раз за три місяці.
Вперше в житті так часто. Раніше бували, але разів три за все життя.
Захворіла тепер 7 вересня. Прийшла на пункт швидкої виписали антибіотик Аугментин 1000. 7 днів. Пропила. Через тиждень вертається знов. Лікар сказав не долікували, що треба було на 10 днів назначити. Тепер Зіннат 500 пила 10 днів, плюс полоскання, + фуцис від грибка, і ще купу всього. До кінця вересня вилікувалася. В цю п´ятницю знову те саме. Що це таке?
Я не розумію чому так часто.
Завтра звичайно йду знову до сімейного
Я не розумію чому так часто.
Завтра звичайно йду знову до сімейного
Щира українка• 09 ноября в 17:42
Потому что минимум 10 дней аб при гнойной ангине. Недолечить плюс иммунитет не справляется. Тест все разы стрептококк показывает?
Полонянка SexShop-а!
• 09 ноября в 17:43
Ответ дляЩира українка
Я не знала що 10 днів. Пила як врач назначила. При поверненні ангіни по назначенню пила вже 10 днів. Ніхто не казав купувати тест на стрептокок
Щира українка• 09 ноября в 17:44
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Хм. Сделайте тест на стрептококк. В первые пару суток.
Полонянка SexShop-а!
• 09 ноября в 17:45
Ответ дляЩира українка
Я хворію з вечора п´ятниці. На швидку вже не повзла. Лежу два дні. Завтра зранку поповзу до лікаря
Щира українка• 09 ноября в 17:47
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Если бы это была стрептококковая ангина, то болело бы уже так, что бежали бы к врачу бегом. Налеты становятся больше на гландах? Неприятный запах при сглатывании есть?
Полонянка SexShop-а!
• 09 ноября в 17:48
Ответ дляSo_so
А лаборатория есть у Вас, аптеки?
Я в Києві. Антибіотики в аптеці не продадуть без рецепта. Тут лікар не може підібрати а то я
Щира українка• 09 ноября в 17:48
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Зато продадут тест на стрептококк
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Боже, я думала Вы где-то в глухом селе в горах, судя по теме. Тест на стрептококки есть во всех аптеках и любая лаборатория утром возьмёт посев у Вас.
Полонянка SexShop-а!
• 09 ноября в 17:50
Ответ дляЩира українка
Так. Наліт на гландах сильний. Жовті гнійні пробки. Шийні лімфовузли збільшені дуже. Шия як в свині виглядає. Але температури високої немає цей раз . Є маленька, ламає сильно тіло
Дама-мадама• 09 ноября в 17:50
Вам без бак посіву призначали антибіотики? Правильно дівчата пишуть, бак посів з чутливістю і правильний антибіотик. Якась дивна у вас сімейна
Щира українка• 09 ноября в 17:50
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Мне кажется это уже совсем не норм. Может антибиотик не подошел.
Полонянка SexShop-а!
• 09 ноября в 17:50
Ответ дляSo_so
Я візьму цей тест . Зроблю. Далі що мені зробити з ним? Лікарю показувати?
Щира українка• 09 ноября в 17:51
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Да
Полонянка SexShop-а!
• 09 ноября в 17:51
Ответ дляДама-мадама
Де роблять цей бак посів? В амбулаторії?
Полонянка SexShop-а!
• 09 ноября в 17:52
Ответ дляЩира українка
Мене непокоїть що хвороба постійно повертається
Поміркована думка• 09 ноября в 17:52
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
До інфекціониста, він підбере.
Щира українка• 09 ноября в 17:52
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Да, тут нужен уже толковый инфекционист.
Полонянка SexShop-а!
• 09 ноября в 17:53
Ответ дляSo_so
А не исключали мононуклеоз?
Що це? Лікар нічого за це не говорив.
Я просто в шоці з них. Тут пишуть що вони бак посів повинні були зробити. Вони два рази антибіотик від балади виписують. Тупо будем пробувать
Полонянка SexShop-а!
• 09 ноября в 17:54
Ответ дляЩира українка
Я перший раз в такій ситуації. Де його взяти цього лікаря інфекціоніста
Полонянка SexShop-а!
• 09 ноября в 17:55
Ответ дляSo_so
Лида, Синево итд. Только почитайте правила сдачи (утром не пить, не есть, ничем не брызгать горло), как встали, так и идите
У сімейній амбулаторії роблять? Я не доповзу до тих лабораторій мені їхати до них треба. Сімейна благо через дорогу
Полонянка SexShop-а!
• 09 ноября в 17:55
Ответ дляSo_so
Напишите свой район, может подскажут рядом врача
Магелан