veremina• Изменено 09 ноября в 18:29

Івент-менеджер куди піти навчатися (Київ)?

Донька обрала для себе напрям менеджер з організації заходів (event manager)
Хоче йти після 9 класу в коледж, потім універ.
Підкажіть в яких коледжах, а далі універах є такі напрямки? Місто Київ
Можливо у когось діти вчаться по данній спеціалізації.
К.а.л.и.н.а• 09 ноября в 18:31
Поплавського :)
Fighter05• 09 ноября в 18:31
Я сейчас далека от образовательной сферы, но вы уверены что есть такая специализация?
Может посмотрите что-то родственное, гостиничный бизнес, маркетинг, бизнес и т.д.
Natabond76• 09 ноября в 18:32
Спеціальність із серії аби диплом був. Автор, може щось більш практичніше дитині порекомендуйте?
Fighter05• 09 ноября в 18:34
Вот что AI говорит
Смотрите что-то родственное из выделенного, это ласт фундамент, потом захочет организовывать мероприятия - вперед
К.а.л.и.н.а• 09 ноября в 18:36
https://fimfshb.knukim.edu.ua/event-management/
автор veremina • 09 ноября в 23:35
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Дякую. Саме в Поплавського і бачила цей напрям, але думала, може ще десь подібне є, бо якість навчання в цьому вузі чула не дуже
автор veremina • 09 ноября в 23:37
Ответ дляNatabond76
Не погоджуюсь, якщо відкрити вакансії, то їх дуже багато за данною спеціалізацією. І маємо знайому, яка працює в цій сфері, то величезні кошти з проєктів заробляє ( вона туризм правда закінчувала)