Донька обрала для себе напрям менеджер з організації заходів (event manager)
Хоче йти після 9 класу в коледж, потім універ.
Підкажіть в яких коледжах, а далі універах є такі напрямки? Місто Київ
Можливо у когось діти вчаться по данній спеціалізації.
Natabond76• 09 ноября в 18:32
Спеціальність із серії аби диплом був. Автор, може щось більш практичніше дитині порекомендуйте?
Ответ дляNatabond76
Не погоджуюсь, якщо відкрити вакансії, то їх дуже багато за данною спеціалізацією. І маємо знайому, яка працює в цій сфері, то величезні кошти з проєктів заробляє ( вона туризм правда закінчувала)