Админко• 19 ноября в 14:22
Чай якщо іноді хвилює шлунок
іноді буває, що шлунок трохи хвилює, спазми , болі. не смертельні та все ж неприємно, особливо коли на роботі сидиш. а хочеться скрутитися в ліжку. іноді вздуття буває (мятний і ромашковий не допомагають лише гфрше роблять)
ковтала зонт - все добре, лише трохи запалення.
здавала аналізи - теж все гаразд.
харчування - рідко коли їм важку їжу чи хліб. в основному овочі, печені яблука, яйця, нежирний сир, гречка, рис, вівсянка.
цукор - ні. лише мед іноді
Знаю, що не буває ідеальних рецептів, та все ж чекаю на ваші поради щодо мого питання. напишіть назву чи киньте фото.
здавала аналізи - теж все гаразд.
цукор - ні. лише мед іноді
Зам. зав. Анонима• 19 ноября в 14:34
Ось такий порошок собі купила, ще в Таїланді користувалася і вражена дією. П´ю до їжі з водою. іноді раз зранку. Дуже добре допомагає шлунку. В мене часто якісь приколи, отруєння. На цьому вже довго все добре
Админко
• 19 ноября в 14:37
Ответ дляMilkis
Кислі фруктові чаї можуть подразнювати шлунок. Дуже міцний чорний містить кофеін може підвищувати кислотність. Краще неміцні натуральні чаї обирати. Ми купуємо різні види від Ріоба (натуральний листовий). Смачний.
я взагалі не вживаю чорні чи зелені чаї.
вважаю їх харчовим сміттям.ви не уважно тему прочитали, я шукаю чай для шлунку
Админко
• 19 ноября в 14:37
Ответ дляMs. Анонимная
Овочі теж не всі підходять. Прислухайтесь до свого організму
тому вживаю тушковані овочі. не всі.
Яжбоматусяблін• 19 ноября в 14:37
Ответ дляАдминко
вам треба усунути причину, а не наслідки
Админко
• 19 ноября в 14:38
Ответ дляЯжбоматусяблін
молочку яку вживаєте?
лише нежирний сир. іноді йогурт, рідко дуже
молоко - рослинне тільки
Админко
• 19 ноября в 14:39
Ответ дляЯжбоматусяблін
вмерти ))?
я писала, що в лікарів нема питань.
це просто іноді буває. не кожного дня.
стрес нерви - куди це подіти.
я писала, що в лікарів нема питань.
це просто іноді буває. не кожного дня.
стрес нерви - куди це подіти.
Шукаю трусики• 19 ноября в 14:45
Ответ дляАдминко
вмерти ))?
я писала, що в лікарів нема питань.
це просто іноді буває. не кожного дня.
стрес нерви - куди це подіти.
я писала, що в лікарів нема питань.
це просто іноді буває. не кожного дня.
стрес нерви - куди це подіти.
Мятно-ромашковый. Не обязательно покупать в аптеке. Можно ’Карпатский чай’. Обязательно в теплом виде. Можно пить всю жизнь.
Ширли-Мырли• 19 ноября в 14:45
От вздутия есть укропная вода.
Есть фиточаи специальные для кишечника. Там сбор разных трав в составе.
Вроде ключи здоровья такое делает. Я поджелудочной всегда покупаю.
Ответ дляАдминко
Вибачте, неправильно зрозуміла.
А ви перевіряли лише шлунок? чи підшлункову, жовчний, кишечник також?
є таке поняття ’синдром подразненого кишківника.