Мішечок щастя• 10 ноября в 12:13
Як себе почуваєте?
щось погано зранку
Мамзелькіна• 10 ноября в 12:17
В понеділок зранку завжди трошки напряжніше, ніж в пʼятницю ввечері :)))
Мішечок щастя
• 10 ноября в 12:18
Ответ дляКучМала
Трохи нудить , памороки, ще і в боку щось заклинило, тягне(
я мене нудить і паморочиться голова(
КучМала• 10 ноября в 12:19
Ответ дляМішечок щастя
я мене нудить і паморочиться голова(
Вчора теж таке саме було(
І полежати нема коли поки є світло, готую їсти, закину прання хоч на швидкий цикл(
Шукаю трусики• 10 ноября в 12:20
Світла, води, тепла нема, настрій як ви під.... заїб...., а в усьому іншому нормально.
Відкушу все що стирчить• 10 ноября в 12:28
Погано,і так вже кілька днів. Син взагалі у школі сьогодні ледь свідомість не втратив, так голова крутилась, забрала його з уроків, у самої теж вертольоти. Зранку страшенний туман, кисню мало у повітрі.
Мальчун-задирун• 10 ноября в 19:11
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Одеса?
Утром еле дошла до работы, и тепло такое не нормальное
Відкушу все що стирчить• 11 ноября в 12:24
Ответ дляМальчун-задирун
Одеса?
Ужгород