Люблю ХОЛОСТЯКА• 10 ноября 2025
У Києві судитимуть 17-річну матір, яка
Київська міська прокуратура повідомила, що до суду скеровано обвинувальний акт щодо 17-річної дівчини, яка на п’ять днів залишила свого 7-місячного сина самого в квартирі без їжі та нагляду.
За даними Дніпровської окружної прокуратури міста Києва, неповнолітня мати в січні цього року залишила дитину в орендованій квартирі та поїхала до іншої області. Через кілька днів хлопчика у вкрай тяжкому стані вилучили із зачиненого помешкання та госпіталізували.
Медики встановили, що важкий стан дитини був спричинений не лише тим, що малюк кілька днів провів без води та їжі, а й тривалим неналежним доглядом з боку матері. Унаслідок цього у хлопчика діагностували ураження життєво важливих органів через виснаження.
Наразі дитина перебуває у медичному закладі під наглядом лікарів.
Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч. 3 ст. 135 та ст. 166 Кримінального кодексу України — залишення в небезпеці, що призвело до тяжких наслідків, та злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною.
Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років.
мегамоСГ• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Звідки ви знаєте, що розуміє?
Думаєте, недорозвинена?
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Звідки гроші в неї на оренду житла?
Ви у мене питаєте?
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Звідки гроші в неї на оренду житла?
Стали відомі нові подробиці щемливої історії, яка сталася в Києві на новорічні свята, але отримала продовження зараз — йдеться про 17-річну дівчину, яка на кілька днів залишила наодинці 7-місячного сина у квартирі, яку винаймала, і поїхала гуляти до Харкова.
Офіційно правоохоронці кажуть, що наслідки такої недбалості стали тяжкими. Наприклад, за даними поліції Києва, дитина тоді впала в кому, але сталося так, що горе-мати розповіла своєму знайомому, що залишила дитину на декілька днів. Чоловік одразу звернувся до правоохоронців і повідомив про те, що треба негайно рятувати немовля. Така нещасна, згвалтована дитина без грошей, можете на адвоката їй скинутись
мегамоСГ• 10 ноября 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Потом что родив, она переходит в статус матери и все связанные с обязанности перед законом теперь тоже ее . Виновата только она!
А спермоносец, который с ней спал без защиты?по закону отец несёт равную с матерью ответственность и имеет те же обязанности. Или если вовремя сбежал, то уже ни в чем не виноват?
мегамоСГ• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну якщо в неї було більше ніж 3 дитини, то толку від тих 14 тис, це що великі гроші?
Це якщо витрачати їх на дітей, то копійки. Але такі не витрачають.
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Ви у мене питаєте?
Ну ви ж знаєте про те, що в неї були гроші.
мегамоСГ• 10 ноября 2025
Ответ дляЛижТолько
Виновата она, она раздвигала ноги, она жила как маргиналка, она сама строит свою жизнь.
А маргинал, что зажал на презерватив никому и ничего не должен?
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ длямегамоСГ
От і я про це, де батько дитини і чому за дитину відповідає лише 17 річна дитина
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Який сердобольний
ЛижТолько• 10 ноября 2025
Ответ длямегамоСГ
Ну нас же там не было. През не сто проц защита. Виноват тот кто раздвигает.
мегамоСГ• 10 ноября 2025
Ответ дляАноним_1858
А кто?
Она оставила ребенка в закрытой квартире без присмотра на 5 дней. Не кто-то другой, а именно она. И ладно бы, у нас были запрещены аборты, отказ от ребенка, не было бы «окна жизни»
А есть заявление от отца, что она не дает ему видится с ребенком, что он не виноват в системному недосмотре? В обвинении помимо оставления еще и системный недосмотр.
мегамоСГ• 10 ноября 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Хорошо если бы ее присадили на пару лет, для улучшения работы мозга и повышения квалификации.
Может умнее бы стала!Хотя вряд ли...Это уже выброшенный кусок, как и ее сын, такой же маргинал будет.
Главное, чтобы опеку не присудили папаше малыша. Такие уроды не должны воспитывать детей. А в идеале - и иметь их тоже.
мегамоСГ• 10 ноября 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Закон один для всех и она виновна!
Це не знімає відповідальності з батька дитини - він залишив немовля з небезпечною матір´ю.
Бочка порохУ• 10 ноября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
А кому така шалава потрібна?
При чем здесь шалава, если у ребенка есть папка? он обязан заботиться о ребенке наравне с матерью, и если она не берет трубку иди и ищи своего ребенка, беспокойся ел ли он, но удобнее ж все свалить типа на шалаву
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ дляБочка порохУ
А у неї був чоловік?
Аноним_1858• 10 ноября 2025
Ответ длямегамоСГ
А есть отец в свидетельстве?
мегамоСГ• 10 ноября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
А вона хоч у курсі, хто її чпокав? Всі винні, що вона мала сексуальний потяг?Прям, давайте ще скинемось їй на бухлішко, бо всі винні, що вона давала кожному, давайте накажемо всіх і тоді вона не буде підставляти свою піс...ку кожному і народжувати, щоб потім ціленаправлено залишити дитя на смерть
Таке зазвичай мами хлопчиків пишуть.
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну от завагітніє ваша дитина в 17, залишите її одну з дитиною, подивимось чи довго вона витримає
Ок, а давайте я запитаю по інакшому, у темному п´їзді на вас нападе 17-річний підліток і зробить вас інвалідом, ви теж його виправдаєте, ну це ж дитина, мамка виновата, там школа недогледіла, судити не будемо, він не винен, що захотів вас вбити але лиш зробив інвалідом, пошкодуєте лиш?
Опля Картопля• 10 ноября 2025
Ответ дляЛижТолько
Это в какой стране так?
В Словакии . Но здесь страшный культ семьи и на уровне родителей и на уровне страны.
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ длямегамоСГ
Таке зазвичай мами хлопчиків пишуть.
Я мама хлопчиків і я іншої думки.
Мені здається так пишуть ті, хто міг би працювати в колоніях і знущатися над людьми
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ длямегамоСГ
Таке зазвичай мами хлопчиків пишуть.
Я пишу, як мама, як жінка. Мені шкода дитину, а не ту шваль, яка перед тим, як лишити дитину помирати пішла зробила губи на дитячі гроші і поїхала тусити у Харков. Для вас може і норма, що ваша доця так зробить
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
А давайте ще по іншому.
Ви вирішили покоаирятися в носі і впали в кому,
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ длямегамоСГ
Як би ж вона хоч знала хто її теребанив у п´яному угарі, то можна б було ще посперчатись, як там щодня новий
мегамоСГ• 10 ноября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
А кому така шалава потрібна?
А таке чмо, як він кому?
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А давайте ще по іншому.
Краще б ковирялись у носі, чим виправдовуєте це маргинальне бидло і хочете доказати, що це норма
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
А ви в неї свічку тримаєте щоночі?
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А ви в неї свічку тримаєте щоночі?
А ви? Може ви з нею разом у Харкові шпілились поки дитя вмирало? Чи вона на роботі була?
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
От і поковиряйтеся. На 1 морального урода буде в країні менше.
Кров з молоком• 10 ноября 2025
Ответ дляЛижТолько
А он хоть в курсе был? По вашему виноваты все, кроме нее?
Виноваты оба, занимающихся сексом без презерватива.
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Ви в пісочниці?