Люблю ХОЛОСТЯКА• 10 ноября 2025
У Києві судитимуть 17-річну матір, яка
Київська міська прокуратура повідомила, що до суду скеровано обвинувальний акт щодо 17-річної дівчини, яка на п’ять днів залишила свого 7-місячного сина самого в квартирі без їжі та нагляду.
За даними Дніпровської окружної прокуратури міста Києва, неповнолітня мати в січні цього року залишила дитину в орендованій квартирі та поїхала до іншої області. Через кілька днів хлопчика у вкрай тяжкому стані вилучили із зачиненого помешкання та госпіталізували.
Медики встановили, що важкий стан дитини був спричинений не лише тим, що малюк кілька днів провів без води та їжі, а й тривалим неналежним доглядом з боку матері. Унаслідок цього у хлопчика діагностували ураження життєво важливих органів через виснаження.
Наразі дитина перебуває у медичному закладі під наглядом лікарів.
Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч. 3 ст. 135 та ст. 166 Кримінального кодексу України — залишення в небезпеці, що призвело до тяжких наслідків, та злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною.
Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років.
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Що значить відмовився? Ви і курсі що цього зробити не можливо просто на словах?
Аліменти платить?
Відмовитися він не може, його можуть позбавити батьківських прав, а це тяганини не на один рік
Аліменти платить?
Хто він? Вона знає хто батько? Вона пам´ятає всіх статевих партнерів, які її тягали? Ви так пишете, наче у неї був один статевий партнер, з яким вона жила. Її перетягала вся Київська і Харківська обл. А вона подала на аліменти? Що вона зробила доброго для дитини? Вона отримала виплату, за яку зробила губи і щалишила помирати голодною смертю дитину, пропиваючі гроші, які виділила держава на цю дитину, вона зробила це ціленаправлено і думала, що дитина сконає поки вона вернеться. Ви все шукаєте винних у діях тієї курви, а вона могла залишити просто дитину у пологовому, так ця шалава вирішила отримати виплатиі заморити дитину. Яке ще виправдання має бути. Уже і мамка у вас була винувата і її хахалі, але ні слова про цю наволоч
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Ви свідком були чи як?
Я не вірю в те, що це пишуть жінки,
Любимка-анонимка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так тоді на ньому 50% цієї відповідальності. Ви в курсі?
Її до відмовився або взагалі навіть не знає ,що є дитина,чому мати не відмовилася?
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Покажіть де саме я виправдовую її?
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому ви гнобите дитину 17 років і повністю захищаєте дебіла, який цю дитину зробив разом з нею?
Він зробив дитину, а не заморив голодом, різницю відчуваєте?
Любимка-анонимка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А хто зробив ?
То не ясно ,там може вона із всім селом переспала,як знати хто конкретно батько дитини ,щоб притягнути його до відповідальності?
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
От тому і повинен відповідати за здоровʼя, життя на рівні щ матірʼю
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Покажіть де саме я виправдовую її?
Самий перший пост, про бідну дитинку, яка накачала губи на дитячі виплати і не винна, що їйзахотілось заморити дитину голодом
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так, а він не відповідав? Ви маєте докази, що не відповідав?
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А хто зробив ?
Яка різниця хто? Він є і його теж потрібно притягнути до відповідальності.
Любимка-анонимка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви свідком були чи як?
Я не вірю в те, що це пишуть жінки,
Вона щей проститутка
Засомневаю• 10 ноября 2025
Ответ дляОпля Картопля
Ниче, выплаты повысят и такие будут лучше следить за детьми.
Які виплати? 860 грн в місяць і так.
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви свідком були чи як?
Я не вірю в те, що це пишуть жінки,
Ви почитайте статтю, а тоді тут позпинайтесь про бідне 17 річне дитя, яке сношали, а вона не розуміла що це, всіх наказати, щоб наступного разу вона вже довела справу до кінця, а то дитинці не дали догуляти, арештували бідну, а мамка винна, хахалі винні, мали зашити їй діру, щоб вона не сексилась і закрити в квартирі, щоб не тікала, коли у неї тєчка. Всі винні, одна мамашка не винна, вона лиш хотіла вбити дитину
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
То ви спочатку зробіть тести днк на дві області, щоб знайти батька
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Перечитайте ще раз його, щоб зрозуміти в канув кінців, що всі, хто не поливав брудом 17 річну не був на її стороні, а говорив про те, що не лише вона повинна нести відповідальність за цю ситуацію.
Але ви ж не в стані переварити прочитане лише деретеся і поливаєте лайном всіх підряд,
Любимка-анонимка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А він в курсі,що в нього дитина є?
Як його знайти то?
Взяти ДНК у всього Харкова ?
Як його знайти то?
Взяти ДНК у всього Харкова ?
Умничка-помощничка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому що не вміє приймати рішення самостійно, потребує допомоги і тд. Купа причин чому.
Відповідь одна, бо це ще дитина, яка не має досвіду, підтримки, опори, допомоги
Вона вже достатньо доросла, щоб розуміти що буде з немовлям, якщо його закрити на тиждень в квартирі без їжі і води
Любимка-анонимка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Цю ситуація зробила виключно вона більше ніхто!
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Судячи з ситуації не відповідав, бо відповідає за ситуацію лише вона
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Де у цьому всьому батько дитини в батьки дівчини?
Чи читати вмієте чи як?
Любимка-анонимка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А як дитина вміє займатися сексом?
От все ,що ви перечислили не вміє,а сексом займатися вміє?
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 10 ноября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А як дитина вміє займатися сексом?
сексдитина
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А як дитина вміє займатися сексом?
Так, може не вміти, ніхто не вчив, не допоміг, залишив дитину одну з дитиною. Ви забагато вимагаєте від 17 дитини. І абсолютно нічого не вимагаєте від її батьків і батька дитини. Чому?
Любимка-анонимка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому дитина займається сексом?
Чому????????
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Звісно лише вона. Не він лишив помирати дитину. Ви теж вб´єте свою дитину, якщо батько піде від вас?
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Чому дитина займається сексом?
Чому????????
Купа підлітків займається сексом з 16. Але далеко не всі вагітніють і народжують в такому віці.
Все залежить від багатьох факторів.
Умничка-помощничка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чи читати вмієте чи як?
Запитайте в цієї «дитини». Якимось чином в неї зʼявилися гроші на те, щоб розкормити себе до таких габаритів в той момент коли немовля було вкрай виснажене, на фарбування своїх патл, і на оренду квартири також. Ви так пишете, як вона бідна лишилась з немовлям, ніби вона голодувала і крихти випрошувала ці 5 днів, щоб себе і дитину прогодувати, а не просто звалила. Вона виснаженою ніяк не виглядає
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
На ньому 50% відповідальності, а не 0
Любимка-анонимка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Все залежить від багатьох факторів.
Та ви що,а не мають ,бо ще діти!
Любимка-анонимка• 10 ноября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Залізний капкан на матільду повісити