Люблю ХОЛОСТЯКА• 10 ноября 2025
У Києві судитимуть 17-річну матір, яка
Київська міська прокуратура повідомила, що до суду скеровано обвинувальний акт щодо 17-річної дівчини, яка на п’ять днів залишила свого 7-місячного сина самого в квартирі без їжі та нагляду.
За даними Дніпровської окружної прокуратури міста Києва, неповнолітня мати в січні цього року залишила дитину в орендованій квартирі та поїхала до іншої області. Через кілька днів хлопчика у вкрай тяжкому стані вилучили із зачиненого помешкання та госпіталізували.
Медики встановили, що важкий стан дитини був спричинений не лише тим, що малюк кілька днів провів без води та їжі, а й тривалим неналежним доглядом з боку матері. Унаслідок цього у хлопчика діагностували ураження життєво важливих органів через виснаження.
Наразі дитина перебуває у медичному закладі під наглядом лікарів.
Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч. 3 ст. 135 та ст. 166 Кримінального кодексу України — залишення в небезпеці, що призвело до тяжких наслідків, та злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною.
Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років.
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Та ви що,а не мають ,бо ще діти!
Ви пропонуєте вдягати залізні труси на них? Чи тримати біля себе до 18?
Любимка-анонимка• 10 ноября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Запитайте в цієї «дитини». Якимось чином в неї зʼявилися гроші на те, щоб розкормити себе до таких габаритів в той момент коли немовля було вкрай виснажене, на фарбування своїх патл, і на оренду квартири також. Ви так пишете, як вона бідна лишилась з немовлям, ніби вона голодувала і крихти випрошувала ці 5 днів, щоб себе і дитину прогодувати, а не просто звалила. Вона виснаженою ніяк не виглядає
За гроші спала із дідусями
Цигарний шланг• 10 ноября 2025
правильно, за свои поступки надо отвечать. 17 это не ребенок, понимала, что делает.
Любимка-анонимка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
На ньому 50% відповідальності, а не 0
А скажіть хто він врешті решт?
Любимка-анонимка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так матільду на замок
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Так матільду на замок
От тоді так і зробіть, щоб не дай Бог не розмножуватися і не плодити собі ж подібних
Любимка-анонимка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Та ви що,я себе взмозі тримати та не робити таких вчинків
Бочка порохУ• 10 ноября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
За гроші спала із дідусями
ой та не завидуйте уже так молодым девочкам, из-за которых богатые дядьки не хотят вас, возрастную тетю)
Хочу барабульки• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Воспитывать нормально надо.
Хочу барабульки• 10 ноября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А як дитина вміє займатися сексом?
От все ,що ви перечислили не вміє,а сексом займатися вміє?
А разве нужно много ума чтобы лечь и раздвинуть?
Як міряти?• 10 ноября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
З чого ви взяли ,що батько дорослий ,а не такий же 17 річний пиздюк?
А где вы прочитали, что я уверена в его взрослости?
Адекватные взрослые (то есть родители подростков, у которых случилась ранняя беременность) принимают участие в решении таких вопросов, а не скидывают все на 17-летнюю девочку. Ребенок не может отвечать за ребенка.
К тому же нет данных, что все произошло без насилия.
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А ви виправдовуєте собі подібних, які морять дітей голодом?
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
На ньому 50% відповідальності, а не 0
Яка саме? Він мав знати наперед, що вона захоче заморити голодом дитину?
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так, може не вміти, ніхто не вчив, не допоміг, залишив дитину одну з дитиною. Ви забагато вимагаєте від 17 дитини. І абсолютно нічого не вимагаєте від її батьків і батька дитини. Чому?
Та ви що? Дитина захотіла по звірячому вбити дитину, а тут забагато вимагають. Не дали їй завершити справу. Вона і губи зробила, щоб шлятися по Харкову, а тут якесь дитя назаваді. Бідне дитятко, недогуляло у Харкові, пов´язали. Ви ні слова про дитину не написали, вам лиш цю дитиновбивцю шкода.
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А ви, прям інститут закінчували, щоб навчитися як годувати дитину, міняти памперс?
Умничка-помощничка• 10 ноября 2025
Ответ дляЯк міряти?
Що саме «ВСЕ» на неї скинули? Ви вважаєте вона сама на оренду і своє життя-буття заробляла? Така цікава була в неї дистанційна робота, так? А в Харків поїхала проект захищати на 5 днів?
Явно це не за її гроші було житло і все інше, з неї вимагалось тільки погодувати дитину і не тинятися хрін знає де. Що ще ВСЕ на неї звалили?
сказочное_Бали• 10 ноября 2025
Ответ дляБочка порохУ
С возрастными тетями спят молодые хлопци)
Як міряти?• 10 ноября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Вы серьезно?
Если она уехала, закрыв ребенка, то понятно, что она была с ребенком одна. Почему за 5 дней никто из взрослых не хватился?
В этой истории сплошные белые пятна, информации мало, остаются только догадки.
У меня есть дети. А у вас? ’Тільки погодувати дитину’ - на этом не заканчивается уход за малышом, это ежедневный круглосуточный труд без перерыва. Ни один, даже суперответственный, подросток, не может и не должен сам менеджерить такие вещи. Но тут, как всегда, готовы сожрать) советчица - оплот стабильности.
Бочка порохУ• 10 ноября 2025
Ответ длясказочное_Бали
за деньги - да)
сказочное_Бали• 10 ноября 2025
Ответ дляЯк міряти?
Вы серьезно?
Может родители в селе, она якобы студентка,. Перечисляют деньги на аренду и знать не знают, что она уже родила.
Як міряти?• 10 ноября 2025
Ответ длясказочное_Бали
Та ну перестаньте. После родов кто-то должен забирать. Не одна же она взяла ребенка и сумки в зубы и отважно понесла домой?
Залетна Я тут• 10 ноября 2025
Ответ дляТуся муся
+100
Я вспомнила как мама одна оставила 2-х детей дома, а с 3-м ушла к новому мужу...
Помню. Нормальные люди детей не бросают ради развлечений
из_под_тишка• 10 ноября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
За гроші спала із дідусями
З українською мінімальною пенсію? Сумніваюся😏
из_под_тишка• 10 ноября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Нацюцюрника вчасно натягувати. Чи мамо не навчила?
Умничка-помощничка• 10 ноября 2025
Ответ дляЯк міряти?
Вы серьезно?
“Дитину із зачиненої квартири вилучили у вкрай тяжкому стані. Медична експертиза дійшла висновку, що це було викликано не лише тим, що малюк кілька днів був без води та їжі, а й тим, що про нього й раніше не піклувалися. Немовля не годували, йому не змінювали підгузки. Майже весь час він лежав у нерухомому стані, через що на його тілі з’явилися пролежні, зазначають слідчі.
Коли лікарі вперше оглянули хлопчика, він у віці семи місяців важив лише 3,3 кілограма, маючи 60 сантиметрів зросту.”
из_под_тишка• 10 ноября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
А як так трапилося, що педіатр не бачив дитини стільки часу😱 щеплення?
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ дляиз_под_тишка
То через це, що він не натягнув нацюцюрника вона не годувала дитигу 7 міс, через це їй захотіоось зробити так, щоб дитина помирала у своїх фекаліях без води і їжі, маючи вагу 3.3 у 7 міс? Чому ця тварина не здала дитину у буд.малюка чи не залишила у пологовому, ні, ця скотина вбивала помалу його щодня, дитина мала крвйню ступінь дистрофії.
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Воно жило на орендованій квартирі
Смажена полуничка• 10 ноября 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Не у всіх мінімальна, максимальна теж є
из_под_тишка• 10 ноября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Воно жило на орендованій квартирі
Але ж породіллю виписують з пологового на конкретну адресу, вона не може розчавитися в тумані. Впродовж трьох діб повинна завітати патронажна сестра. Потім педіатр. Дитина не може бути не приписана до якої-небудь кліники, дитячого лікаря.