Детективы Национального антикоррупционного бюро Украины (НАБУ) пришли с обыском к совладельцу студии «Квартал 95» и соратнику Владимира Зеленского Тимуру Миндичу, сообщили источники «Украинской правды».
В самом НАБУ заявили, что бюро вместе со Специализированной антикоррупционной прокуратурой (САП) проводит «масштабную операцию по разоблачению коррупции в сфере энергетики».
Боже, після спроби їх розігнати, які активні стали. Сразу на всіх фронтах долають корупцію. Та ти шо. Скіки енергії і завзяття зразу взялося у людей
Президент Зеленський у вечірньому зверненні прокоментував розслідування щодо корупції в енергетиці.
Він заявив, що підтримує розслідування НАБУ і САП. І додав, що необхідне невідворотне покарання усіх причетних до схем в енергетичній галузі:
«Сьогодні дуже потрібні будь-які результативні дії проти корупції. Невідворотність покарання потрібна. ’Енергоатом’ забезпечує Україні найбільшу частку енергогенерації. Чистота в компанії – це пріоритет», – сказав президент.
Він також закликав уряд співпрацювати з антикорупційними органами.
Раніше сьогодні НАБУ повідомило про проведення спільно зі САП «масштабної операції» з викриття корупції у сфері енергетики.
(с.) Радіо Свобода
Аха-ха
(с.) Радіо Свобода
Аха-ха
Ответ дляLisa_m
Я все не перескажу, послушайте или в тредс посмотрите там цитаты уже насобирали. Наиболее выдающиеся.
Я перескажу: смотрітєлєй слухали за словами набу 15 місяців. І підозрюють у розкраданні 100 млн дол. З яких багато виведено у Москву. Як вдобно. Як вдобно.
Виводили, виводили, а набу слухали і слухали
По грошам - не докажеш, по плівкам тоже, але розголосу на весь інтернет
Ответ дляFilomena
Пора вводити смертну кару? Зарплат їм мало(
Це Україна, страна можливостей. Любий хто хоче може шуганути на соціальному ліфті на самий верхній поверх. Стати мульйонером на відкатах. Європейці тут миють свої гроші.
Якшо хочете чесного стабільного життя вам явно не сюди
Ответ дляlilul990
Ви чудово знаєте, що нічого їм не буде. НАБУ складе папку. Суд покладе її на полицю. А потім закриє завдяки поправкам лозового. Скільки президента просили відмінити ці правки? Отож.
Ответ дляFilomena
Та де не буде. Набу і ФБР разом синхронно возбудились. Вот вам плівки, вот вам підозра про розкрадання.
Зеленському жирно на шось намікають
Ответ дляlilul990
А чого міндіча вивозили а не мульйони і мільярди?
Так мільярди в криптокошельках міндича. Іголка в яйце, а яйце в утке😂. Вже зеля і андрюшка на острів собі натирили, придбають острів в океані розміром як Київ, назвуть ньюУкраїна, завезуть туди гарем і будуть правити ще років 50.
Ответ дляСонья09
А пароль від криптокошелька на дні тихого океана? Ех, повіримо набу на слово. Шопоробиш
Ответ дляlilul990
Сша зливають Зеленського - вся причина цих качєлєй. Коротко і влучно
Як можна стільки зусиль докладати в міжнародній політиці. Зістаритися на 10 років. Стояти майже 4 роки проти найбільшої країни планети і просрати все через лобіювання інтересів «друзів»? В голові не вкладається. Чи то ресурсу не вистачає чи «друзі» такі.
Ответ дляFilomena
Сша вам і не таку сльозливу історію розкажуть. Пан Каддафі не дасть збрехати
Ответ дляlilul990
Ну вот, вы же явно не слушали, а завели очередную тему с анализом. Нахиба? Вопрос риторический.
Ответ дляlilul990
Ой, не потрібно ля-ля. Одні «олігархи» замінюються іншими. І тут США ні до чого. Але їм зручно. Чому б ні? І Зеленський скотиться з Олімпу, а друзі з маловідомими прізвищами залишаться в тіні і при грошах.
Ответ дляМанула
Вважаєте Чарльз у долі?
Думаю пан Чарльз розуміє до чого йдеться. І вкрадені мульярди ніхто ніколи не доведе, бо нема цифрових слідів. Є тільки одна купка непонятних долярів, припущення і якісь непонятні розмови двох непонятних тіпів
Але гучно і пафосно. Сша без англіків рішили повпливать на шось? Скрутно їм прейдеться
Ответ дляFilomena
Та боже, успокойтесь, це не про корупцію, це про разборки сша із зеленським. А ваш наївний длброчесний мозг уже плавиться
Ответ дляlilul990
Не знаю кому буде скрутно, а нам буде хрєново. Хоча незрозуміло, куди ще хрєновіє?