Метелик• 11 ноября 2025

А о чем говорится, коротко на аудиозаписях Миндича?

lilul990• 11 ноября 2025
Ответ длявентиляторная
С тех,которые выделяются на работу всяким СБУ и разведке.Не?
Цікава стаття розходів. Думаєте так і називається- на агентурні сітки?
вентиляторная• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Американці грають свою гру. Звідки я знаю шо вони хочуть від зеленського
В свою игру играют с глупыми
Бачу_майбутнє• 11 ноября 2025
Ответ дляМати тріля
Кстати скандал с яйцами, так и не довели до конца. Дело о расскрадании 1.5 млр,было закрыто в связи с неправильным оформлением документов. Так тоже бывает.
Це просто триндець.
Я і сама працюю з держзакупівлями - як постачальник.
Тендери Енергоатом це завжди були з купою якихось сертифікатів, не зрозуміло як написана документація- щоб пройшли тільки свої, які заплатять відкат. Як раз все це на плівках є.
Ще Укрзалізниця та ж сама історія.

Свинарчуки просто дитячий садочок відносно цього.
Лукава_Кiшка• 11 ноября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Я впечатлена полным отсутствием страха.
В стране война, в конце концов.
Вон, у меня сосед с контузией, даже не осудят, если нервы не выдержат. А оружия - на любом рынке навалом.
Ну просто вообще черти не пуганые.
Все об этом говорят, но все дальше выдерживают. Украинцы народ слишком терпеливый
Шукаю стакан• 11 ноября 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Треба ще трошки почекати, зараз рашики проведуть розслідування, їхні боти вийдуть в ефір, і ми все дізнаємося, чиї хто кому передав, хто з ким не поділився, хто кого має посадити... І головне - якого бренду торби рекламуються
та порошенко винуватий, не чекайте
Клевотница• 11 ноября 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Интересно, куда они сдрыснули. Откуда нет экстрадиции.
А е кто-то запросил уже? На каком основании?
Пока Зелень у власти никто не запустит судебный процесс
lilul990• 11 ноября 2025
Ответ дляГомосноб
Через росию, а не в росию
Цікаво чого рашики не підняли цей золотий кейс для дискредитації зеленського, якшо через них виводилися гроші

Якшо
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990

Якшо
Так
А що там Шарій і всі ватні блогери? Що кажуть?
Гомосноб• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990

Якшо
Того что сами сейчас узнали об этом)
lilul990• 11 ноября 2025
Ответ дляГомосноб
Того что сами сейчас узнали об этом)
які ви наївні
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Топ новина зараз в рашці
Що наше Гур чуть не вкрало Міг! Ось
вентиляторная• 11 ноября 2025
Ответ дляНеробименінерви
То американці тягнули з розслідуванням і дали зелене світло заступнику Синюку, який зливав дані в Оп? Дали час з літа Міндічу?
Да нафиг американцам тот Миндич?Они его где хочешь достанут при надобности
Гомосноб• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
які ви наївні
А аы думаете что миндича низачто гоняют? Жертва политических репресий)
Дружная семейка• 11 ноября 2025
Ответ дляШукаю стакан
та порошенко винуватий, не чекайте
Кстати, думаю скоро что-то будет про порошенка, про его схемы. Они всегда всплывают после таких скандалов.
lilul990• 11 ноября 2025
Ответ длявентиляторная
Не дістануть. Фірташа досі з Австрії дістати не можуть
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ длявентиляторная
Як не треба, тож корупціонер і грошики з ФРС Америки
lilul990• 11 ноября 2025
Ответ дляГомосноб
Економічних репресій -американських
Неробименінерви• 11 ноября 2025
А мені нравицця.
Як воно все Горить, всі суєтяться.
Каляка маляка• 11 ноября 2025
Ответ дляШукаю стакан
у нас бурятів немає
В нас є тцк
вентиляторная• 11 ноября 2025
Ответ дляШукаю стакан
Але при всьому при цьому зеля розповідає, що Україна здатна воювати ще два-три роки.
Так,а насколько хватит российских замороженных денег,на которые он облизывается?Тут хоть бы на два хватило с такими аппетитами.
Шукаю стакан• 11 ноября 2025
Ответ дляКаляка маляка
В нас є тцк
Отож..(
вентиляторная• 11 ноября 2025
Ответ дляНеробименінерви
Боїться американців
Где боится?
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ длявентиляторная
Где боится?
Тут, забоявся Набу, що від американців , по версії деяких
Сама Юля казала що Набу то зовнішнє управління, треба їх влітку було мочити, а у Юлі великий хист тирити з часів Лазаренко
вентиляторная• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Нет, конечно,статья расходов называется на укрепления энергообьектов и замена цвета светофора на изумрудный.А, ещё перевод бабушек через дорогу,чтобы под машину не попали.
вентиляторная• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990

Якшо
І що б їм це дало?
lilul990• 11 ноября 2025
Ответ длявентиляторная
Гомосноб• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Економічних репресій -американських
Бедный и в украине нет ему покоя, везде достают.
lilul990• 11 ноября 2025
Ответ длявентиляторная
І що б їм це дало?
Те саме шо зараз дало набу і американцям
lilul990• 11 ноября 2025
Ответ дляГомосноб
Хай їде до фірташа в австрію
lilul990• 11 ноября 2025
Ответ дляНеробименінерви
А мені нравицця.
Як воно все Горить, всі суєтяться.
У трампа шось горить видно. Тіки непонятно чого трамп через набу так довго слухав і нібито дав вивести американські гроші

Трамп за кожну копійку вдавиться