Метелик• 11 ноября в 03:18

А о чем говорится, коротко на аудиозаписях Миндича?

lilul990• 11 ноября в 09:16
Ответ длявентиляторная
С тех,которые выделяются на работу всяким СБУ и разведке.Не?
Цікава стаття розходів. Думаєте так і називається- на агентурні сітки?
вентиляторная• 11 ноября в 09:16
Ответ дляlilul990
Американці грають свою гру. Звідки я знаю шо вони хочуть від зеленського
В свою игру играют с глупыми
Бачу_майбутнє• 11 ноября в 09:17
Ответ дляМати тріля
Кстати скандал с яйцами, так и не довели до конца. Дело о расскрадании 1.5 млр,было закрыто в связи с неправильным оформлением документов. Так тоже бывает.
Це просто триндець.
Я і сама працюю з держзакупівлями - як постачальник.
Тендери Енергоатом це завжди були з купою якихось сертифікатів, не зрозуміло як написана документація- щоб пройшли тільки свої, які заплатять відкат. Як раз все це на плівках є.
Ще Укрзалізниця та ж сама історія.

Свинарчуки просто дитячий садочок відносно цього.
Лукава_Кiшка• 11 ноября в 09:16
Ответ дляПродаю витрішки
Я впечатлена полным отсутствием страха.
В стране война, в конце концов.
Вон, у меня сосед с контузией, даже не осудят, если нервы не выдержат. А оружия - на любом рынке навалом.
Ну просто вообще черти не пуганые.
Все об этом говорят, но все дальше выдерживают. Украинцы народ слишком терпеливый
Шукаю стакан• 11 ноября в 09:16
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Треба ще трошки почекати, зараз рашики проведуть розслідування, їхні боти вийдуть в ефір, і ми все дізнаємося, чиї хто кому передав, хто з ким не поділився, хто кого має посадити... І головне - якого бренду торби рекламуються
та порошенко винуватий, не чекайте
Клевотница• 11 ноября в 09:16
Ответ дляЖивунаБагамах
Интересно, куда они сдрыснули. Откуда нет экстрадиции.
А е кто-то запросил уже? На каком основании?
Пока Зелень у власти никто не запустит судебный процесс
lilul990• 11 ноября в 09:17
Ответ дляГомосноб
Через росию, а не в росию
Цікаво чого рашики не підняли цей золотий кейс для дискредитації зеленського, якшо через них виводилися гроші

Якшо
Неробименінерви• 11 ноября в 09:18
Ответ дляlilul990

Якшо
Так
А що там Шарій і всі ватні блогери? Що кажуть?
Гомосноб• 11 ноября в 09:18
Ответ дляlilul990

Якшо
Того что сами сейчас узнали об этом)
lilul990• 11 ноября в 09:18
Ответ дляГомосноб
Того что сами сейчас узнали об этом)
які ви наївні
Неробименінерви• 11 ноября в 09:19
Топ новина зараз в рашці
Що наше Гур чуть не вкрало Міг! Ось
вентиляторная• 11 ноября в 09:19
Ответ дляНеробименінерви
То американці тягнули з розслідуванням і дали зелене світло заступнику Синюку, який зливав дані в Оп? Дали час з літа Міндічу?
Да нафиг американцам тот Миндич?Они его где хочешь достанут при надобности
Гомосноб• 11 ноября в 09:19
Ответ дляlilul990
які ви наївні
А аы думаете что миндича низачто гоняют? Жертва политических репресий)
Дружная семейка• 11 ноября в 09:19
Ответ дляШукаю стакан
та порошенко винуватий, не чекайте
Кстати, думаю скоро что-то будет про порошенка, про его схемы. Они всегда всплывают после таких скандалов.
lilul990• 11 ноября в 09:19
Ответ длявентиляторная
Не дістануть. Фірташа досі з Австрії дістати не можуть
Неробименінерви• 11 ноября в 09:19
Ответ длявентиляторная
Як не треба, тож корупціонер і грошики з ФРС Америки
lilul990• 11 ноября в 09:20
Ответ дляГомосноб
Економічних репресій -американських
Неробименінерви• 11 ноября в 09:21
А мені нравицця.
Як воно все Горить, всі суєтяться.
Каляка маляка• 11 ноября в 09:21
Ответ дляШукаю стакан
у нас бурятів немає
В нас є тцк
вентиляторная• 11 ноября в 09:22
Ответ дляШукаю стакан
Але при всьому при цьому зеля розповідає, що Україна здатна воювати ще два-три роки.
Так,а насколько хватит российских замороженных денег,на которые он облизывается?Тут хоть бы на два хватило с такими аппетитами.
Шукаю стакан• 11 ноября в 09:22
Ответ дляКаляка маляка
В нас є тцк
Отож..(
вентиляторная• 11 ноября в 09:22
Ответ дляНеробименінерви
Боїться американців
Где боится?
Неробименінерви• 11 ноября в 09:25
Ответ длявентиляторная
Где боится?
Тут, забоявся Набу, що від американців , по версії деяких
Сама Юля казала що Набу то зовнішнє управління, треба їх влітку було мочити, а у Юлі великий хист тирити з часів Лазаренко
вентиляторная• 11 ноября в 09:25
Ответ дляlilul990
Нет, конечно,статья расходов называется на укрепления энергообьектов и замена цвета светофора на изумрудный.А, ещё перевод бабушек через дорогу,чтобы под машину не попали.
вентиляторная• 11 ноября в 09:27
Ответ дляlilul990

Якшо
І що б їм це дало?
lilul990• 11 ноября в 09:27
Ответ длявентиляторная
Гомосноб• 11 ноября в 09:27
Ответ дляlilul990
Економічних репресій -американських
Бедный и в украине нет ему покоя, везде достают.
lilul990• 11 ноября в 09:28
Ответ длявентиляторная
І що б їм це дало?
Те саме шо зараз дало набу і американцям
lilul990• 11 ноября в 09:28
Ответ дляГомосноб
Хай їде до фірташа в австрію
lilul990• 11 ноября в 09:33
Ответ дляНеробименінерви
А мені нравицця.
Як воно все Горить, всі суєтяться.
У трампа шось горить видно. Тіки непонятно чого трамп через набу так довго слухав і нібито дав вивести американські гроші

Трамп за кожну копійку вдавиться