Закусенец• 11 ноября в 22:33

Як найти вчителя гри на фортепіано в Трускавці?

графиняВишенка• 11 ноября в 22:35
Йдете в музичну школу ( це дешевший варіант)
Наймаєте вчителя приватно ( це дорожче)
автор Закусенец • 11 ноября в 22:37
Ответ дляграфиняВишенка
Наймаєте вчителя приватно ( це дорожче)
Нема варіантів приватних, обшукала олх, букі і просто пошук гугл.
Я не тону• 11 ноября в 22:37
В Дрогобичі шукайте
автор Закусенец • 11 ноября в 22:38
Ответ дляЯ не тону
В Дрогобичі шукайте
Дякую, спробую.
графиняВишенка• 11 ноября в 22:39
Ответ дляЗакусенец
В музичній школі попросіть контакти викладача по ф-но.
автор Закусенец • 11 ноября в 22:40
Ответ дляграфиняВишенка
Дякую!
Я не тону• 11 ноября в 22:40
Ответ дляЗакусенец
Дякую, спробую.
У Дрогобичі є кілька варіантів знайти вчителя фортепіано, зокрема Дрогобицька дитяча музична школа №1 (вул. Шевченка, 10) та Дрогобицька дитяча музична школа №2 (вул. Лесі Українки, 41). Також можна звернутися до фортепіанної студії ’Tutti’, де уроки проводить Ольга Білінська, або знайти приватного викладача, наприклад, через оголошення про індивідуальні заняття (контакт +38 (098) 716-98-17).
Державні музичні школи
Дрогобицька дитяча музична школа №1: вул. Шевченка, 10.
Дрогобицька дитяча музична школа №2: вул. Лесі Українки, 41, телефон: +38 (067) 371-12-84.
Приватні студії та викладачі
Фортепіанна студія ’Tutti’: уроки проводить Ольга Білінська, яка має індивідуальний підхід до учнів різного віку.
Приватний викладач: пропонує індивідуальні заняття для дітей та дорослих. Телефон: +38 (098) 716-98-17.
Анонім-ка• 11 ноября в 22:55
В чате Трускавца тоже люди искали, не было ответов и предложений
автор Закусенец • 11 ноября в 22:58
Ответ дляЯ не тону
Державні музичні школи
Приватні студії та викладачі
Дуже дякую!
автор Закусенец • 11 ноября в 22:59
Ответ дляАнонім-ка
Шкода,якесь немузичне місто.
Анонім-ка• 11 ноября в 23:00
Ответ дляЗакусенец
Шкода,якесь немузичне місто.
Музичні школи є, ви знайдете