Блакитна устриця• 12 ноября в 10:54

Треба похудати

Скажу відразу , мені 37 років.
Колись в 30 худала з 81 до 68 кг я так тримала цю вагу . Але з початку війни по чуточку і набрала . Зараз маю 72-73.
І от в чому проте а ніяк не можу скинути.
Вже навіть записалась на марафон по схудненню, хоча сама вже напам´ять знаю ці всі методики, але все ж.
Наприклад
Сніданок омлет з 2 яєць + лаваш 40 г + твердий сир 40 г + якась трава, чи наприклад сирники ПП ( творог 140 г + яйце + цільнозерновн борошно 30г + поливаю їх йогуртом нежирним )
Або лаваш 40 г а в середину творог 100 г і твердих сир 25-30 г

Обід - м´ясо чи риба 120 г , крупа 120-130 г. Салат 130-140 г.

Вечір м´ясо 120 г чи риба , салат 130-150 г,
Буває роблю собі у вафельнийі котлетки з філейного курячого фаршу + яйце + цибуля і в вафелткийю. Цих котлет 120 -140 г + салат.

Кроків 10-15. Тисяч . Буває у вихідні менше кроків, бо багато домашньої роботи.
Але вага не падає. Я вже й не знаю що робити
ВетерВполе• 12 ноября в 10:55
Удалено администрацией...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 12 ноября в 10:55
и еще секс-марафон
успокойте_Меня• 12 ноября в 10:56
Ці марафони треба просто заборонити
ЯНаПэПэ• 12 ноября в 10:56
Так вы анализы сдайте, может у вас инсулинорезистентность, с ней вы так просто не похудеете
КонФФетОшка• 12 ноября в 10:58
Ответ дляВетерВполе
Удалено администрацией...
Коли тебе вже грець вхопить?
Випий вже горілки, та піди сусідів діставати
Не вмію заміряти• 12 ноября в 10:59
А скільки ви вже так? Тиждень десь?
автор Блакитна устриця • 12 ноября в 11:00
Ответ дляНе вмію заміряти
А скільки ви вже так? Тиждень десь?
Вже від серпня. Було 74,5, зараз 72+- і все
В раніше вже б певно було 65. При такому харчуванні
Не вмію заміряти• 12 ноября в 11:01
Ответ дляБлакитна устриця
Ну норм, до НР буде 70
А що таке?• 12 ноября в 11:01
Оземпік, саксенда, але за призначенням лікаря
из_под_тишка• 12 ноября в 11:03
Ответ дляА що таке?
Серозно? При 76 кг?
Работать надо• 12 ноября в 11:04
Зачем вы сюда пишите свое меню? Вы его вбейте в любое приложение доя похудения. И пусть вам посчитает ваше кбжу.
Капуста Маша• 12 ноября в 11:08
Мої спостереження при схудненні: робіть дні без фіз.активності, пийте воду, спробуйте трохи більше! їсти. Не знаю чому це працює, але вага тоді починає йти, якщо застряла на місці.
Тоскующая• 12 ноября в 11:11
Яке кбжу? Якщо біля 1200 то вага вже йти не буде
Незнакомлюся• 12 ноября в 11:48
Ответ дляБлакитна устриця
Я також при такому плюс мінус, але менше їм хліба, лаваш 40 г це не забагато? І сир 20 г тільки , тому що по жирам буде перебір. Але вага стоїть . По одягу відчуваю, що схудла, знайомі також питають, чи не схудла я ( я не розповідаю, що худну). Я десь місяць на такому харчуванні.
Незнакомлюся• 12 ноября в 11:49
Ответ дляРаботать надо
То зрозуміло,мені як і автору цікаво почути досвід. Як швидко худнуть на бжу і підрахунку калорій. Особливо коли вік за 40.
Незнакомлюся• 12 ноября в 11:50
Ответ дляТоскующая
Але будуть йти м´язи,якщо менше 1200. Особливо,якщо вік за 40.
Работать надо• 12 ноября в 13:30
Ответ дляТоскующая
Ещё как будет. Я на 800 прекрасно худела. В 50 лет