Телепузик• 12 ноября в 13:45

І де справедливість? Львів vs Одеса

Вже тиждень я у Львові. Живу, працюю і гуляю- різні райони. За тиждень не чула жодної тривоги. Жодного разу не вимкнули світло. І, де справедливість!!!!?
Я з Одеси, якщо що.
Завтра вже їду додому, у темряву, відсутність тепла і постійні тривоги
Супер
Ms. Искренность• 12 ноября в 13:53
Ответ дляТантрический кекс
Чтоб свет одинаково не отключали!
До чого тут світло?
ГейСюда• 12 ноября в 13:53
Ответ дляФея_3уровень
А меня удивляет другое, подписана в инсте на пару одесситок, таких, ярких, модных. Ни слова ни про свет, ни про тревоги. Сторис с шоппинга, спорта, кафе. Как у них так выходит?
А должны быть неумытые в растянутой пижаме? Моя пожилая соседка говорила ’лопни, но держи фасон’ . Вот так и выходит
Столічна штучка• 12 ноября в 13:54
Ответ дляОле Лукойе
Ну так определитесь уже. В одной теме не страдаете, а в другой обстрелы страшные и без света так же как и все.
Так ви про себе хвилюйтеся, а не про нас.
Тільки не про гроші• 12 ноября в 13:54
Справедливість була б в тому, щоб ніде не було тривог і відключень, а не в тому, щоб у Львові було так же погано, як в Одесі.
автор Телепузик • 12 ноября в 13:54
Ответ дляMs. Искренность
До чого тут світло?
Бо у Львові його не вимикають, а в Одесі за світловий день тільки 3 години є світло!
Басноплетка• 12 ноября в 13:55
Ответ дляMs. Искренность
Ви хотіли, щоб у вас летіли шахеди у Львові чи що, не можу зрозуміти?
Так, або вся Україна, або ні. Це дійсно несправедливо
Фея_3уровень• 12 ноября в 13:54
Ответ дляГейСюда
Причем тут не умытые?
Речь об этом вообще не шла
Тантрический кекс• 12 ноября в 13:54
Ответ дляMs. Искренность
До чого тут світло?
То того что во Львове не отклбчают.
Я из Николаева и у нас отключают! А вы даже понять не можете до чого
Столічна штучка• 12 ноября в 13:54
Автор, вам би про інше хвилюватися
❗️План путіна далі — окупувати Одещину, Миколаївщину та Харківщину, щоб повністю відрізати Україну від моря, — «Foreign Affairs».
Редиска Я• 12 ноября в 13:55
Я просто шокована вашим дописом. Якби у Львові була постійна тривога, літали шахеди, було мало світла- оце вам було приємно на душі , так? Ух, як класно, що не в мене лиш все хреново??? Ви точно здорові? Я в Києві , але радію, що можна хоч десь людям трошки поспати, пожити тихіше, нас в гості прийняти
Оле Лукойе• 12 ноября в 13:55
Ответ дляСтолічна штучка
Вы меня и не волнуете. Просто странно наблюдать эту шизу.
Ms. Искренность• 12 ноября в 13:55
Ответ дляТелепузик
Бо вас обстрілюють
Голубая фишка• 12 ноября в 13:56
Ответ дляФея_3уровень
А все украинцы снимают исключительно про свет?
Плакулька• 12 ноября в 13:56
Можете порівняти Одесу з містами,які ще ближчі до фронту,може вам від цього потеплішає на серці, що хтось ще в більш жахливіших умовах
Як ухурделю• 12 ноября в 13:56
Ну хуйло хоче в першу чергу ’звільнити’ Одесу, бо на його думку і думку багатьох рабсеян, Одеса - то русский горад, бо там купа русскоговорящих. От і ’звільняють’.
Ms. Искренность• 12 ноября в 13:56
Ответ дляТантрический кекс
То того что во Львове не отклбчают.
Бо мій коментар був більше про тривоги і ракети
ВыФсеВрете• 12 ноября в 13:56
Ответ дляТелепузик
У Харкові не вимикають, а в передмісті - постійно немає світла. Аналогічна сітуація з різніцею 20 км.
Ms. Искренность• 12 ноября в 13:56
Ответ дляСтолічна штучка
Автор, вам би про інше хвилюватися
Так воно й буде, на жаль
ВыФсеВрете• 12 ноября в 13:56
Ответ дляСтолічна штучка
Автор, вам би про інше хвилюватися
А де у Харкові море?
ВЫВсеВрете• 12 ноября в 13:56
Я как-то наткнулась на передачу Птушкина и Кацурина. Ходят, ржут, жрут во Львове, аж жир по щекам течет. Два, б.ть, воина.
Голубая фишка• 12 ноября в 13:56
Ответ дляФея_3уровень
Так не профиль, сторисы. Каждый день сторис я с кофе, я в зале, я сижу в машине ем свою гречку, будто обычная жизнь
А должны из убежищ?
Тантрический кекс• 12 ноября в 13:57
Ответ дляMs. Искренность
Ваш комментарий был на отвлечение внимания от света , у автора вторым предложением про свет!
Плакулька• 12 ноября в 13:57
Ответ дляФея_3уровень
Просто не всі нитки
ivareka• 12 ноября в 13:57
Ответ дляГейСюда
красотка
ТебеОноНадось• 12 ноября в 13:58
Ответ дляФея_3уровень
От них подписчики отпишутся если они ныть будут. The show must go on. Да и блогерши обычно не нищие, могут себе позволить мощную зарядную станцию и кафе-рестораны.
Кusalochka• 12 ноября в 13:58
То есть справедливо отлючать Львов, чтобы вам обидно не было? Странная атмосфера сегодня на сайте. Да и не только сегодня. Я б за такие темы бан на год давала.
Рекламама• 12 ноября в 13:59
Українці у всій красі

Мрієте щоб кругом був Маріуполь - тоді настане справедливість ?
Тантрический кекс• 12 ноября в 13:59
Ответ дляКusalochka
Конечно у нас же единая система или нет?
ВыФсеВрете• 12 ноября в 13:59
Ответ дляКusalochka
Якщо за всі теми бан давати, ви через тиждень будете сама з собою розмовляти, та з маньками. Демократія та свобода слова - ні, не чули?
Столічна штучка• 12 ноября в 14:00
Ответ дляТантрический кекс
Чтоб свет одинаково не отключали!
Так не буде