LenakaBro• 12 ноября в 14:50

Магазин по ялинкам

Дайте будь ласка перевірений інтернет магазин по литим ялинкам. Щоб і якість і ціна адекватні були.
Похваліть свою або навпаки поругайте, щоб не брала таку, можна з фото. Дякую.
кет8888• 12 ноября в 15:12
Тут просто чудо ялинки різні, і їдуть за бугор
Смерека - плюс
автор LenakaBro • 12 ноября в 15:17
Ответ длякет8888
Смерека - плюс
Фірма смерека плюс і фірма тут просто чудо? У Вас яка? Дякую
аглая-аглая• 12 ноября в 15:20
Я вже тут писала, загугліть магазин 7 гномів, у них великий вибір і шоурум. Доречі, можу помилятись, але здається, вони торгують тими ж ялинками, що і Смерека. І ці ялинки мають високий попит закордоном, зокрема в Румунії, Польщі, Німеччині вони продаються, але дуже дорожче.
автор LenakaBro • 12 ноября в 15:51
Добре, дякую.
Якщо ще є варіанти, пишіть