Маурита• 12 ноября в 22:11
Психотерапевт Київ
Дівчата, порадьте психотерапевта з власного досвіду...треба термінова консультації з приводу тривожності, депресії для дорослого.
Дякую
Даха-сваха• 12 ноября в 22:14
автор, до психотерапевта за швидкою допомогою не звертаються. Якщо терміново - то це психіатр. А психотерапевт - це тривала робота, де перші якісь результати ви помітите через місяць чи місяці роботи.
Наизнанку• 12 ноября в 22:19
Как вариант в 8 больнице есть отделение пограничных состояний, но надо направление. Я там когда-то лежала с тревожностью и депрессией, но есть просто консультации
Маурита
• 12 ноября в 22:30
Ответ дляДаха-сваха
Та стан не критичний...але треба розуміти куди рухатися далі
Терміново,бо хочу щось з цим робити,не чекати поки пройде само
Даха-сваха• 12 ноября в 22:34
Ответ дляМаурита
ну в цьому сенсі тиждень-два нічого кардинально не змінять.
Почитайте для початку якісь книги-самодопомоги, багато чого ви можете зробити і самі, поки чекатимете на зустріч.
В західній страховій медицині, де є тривале очікування на консультацію, дають такі книги, і якийсь відсоток навіть відміняє зустрічі потім.
Чудо в декрете• 12 ноября в 22:40
Ответ дляНаизнанку
Оттуда Ковалева ушла и делать там больше нечего
Головний кошак• 12 ноября в 22:58
Ответ дляМаурита
Ви для себе хочете ? Що у вас сталось?
Маурита
• 12 ноября в 23:15
Ответ дляГоловний кошак
Ви для себе хочете ? Що у вас сталось?
Ні,це для рідної людини...та все що відбувається ,вже не можливо вивозити
Тобто трагічного нічного,але стан тривожності, замкненості в собі,до того ж зміни в житті в роботі
Людина все розуміє,хоче вийти з цього,була консультація з психотерапевтом,але не зайшло,шукає ще ,хочу допомогти
Маурита
• 13 ноября в 00:05
Ответ дляПриму в дар
Якщо саме терапевт - то можу порадити Наталю Артаміну.
Приймає онлайн?
Дякую
Приму в дар• 13 ноября в 00:14
Ответ дляМаурита
Приймає онлайн?
Дякую
Навіть не знаю, я на очних була прийомах.
Але помом зараз всі онлайн приймають.
ЧупакабраЗеБест• 13 ноября в 10:18
Ответ дляМаурита
я знаю что они все платные.
Игорь Синенко
Facebook
› synyenko
ПСИХИАТР, ГИПНОТЕРАПЕВТ Запись на консультацию очно/онлайн: +380507628566 или +380682119569
Игорь Синенко
› synyenko
Гергель Татьяна Психолог• 28 ноября в 02:17
Доброго вечора. Якщо ще актуально, то працюю з такими запитами. Я психолог ( вища освіта), психотерапевт. Консультую онлайн, досвід 7років