Кондуктор маршрутки• 13 ноября 2025
Коли у вас був хлопець.. якщо він був, звісно. Скільки часу пройшло від початку
Ваших стосунків? Коли ви офіційно почали зустрічатись до першого сексу?
Не виправдовуюсь• 13 ноября 2025
А что это за ’встречания’ такие без секса?
Это как?
В чём их смысл?
Это как друзья что ли?
Если конечно речь иднт о школьниках - тогда понятно.
Это как?
В чём их смысл?
Это как друзья что ли?
Роза в вазі• 13 ноября 2025
Секс на першому побаченні. Декілька місяців зустрічалися, розбіглися, через півроку-рік знову зустрілися, почали знов зустрічатися, декілька років жили разом, одружилися, вчора було 20р офіційного шлюбу. Думаю, може вже пора розлучитися)
ЯНаПэПэ• 13 ноября 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Було , що півроку чи рік?
Тримаєте його у френдзоні?😄
Ума Палата• 13 ноября 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Було , що півроку чи рік?
Не, столько нет