ЖивунаБагамах• 22 ноября в 16:05
Жить вместе
Когда после начала отношений вы начали жить вместе? Чтоб это было у вас именно надолго и удачно, перешло в брак или просто длится до сих пор
Я пані прохана...• 22 ноября в 16:09
Через 5 месяцев начали жить вместе,уже в следующем месяце стукнет 18 лет как мы в браке и сыну в следующий год 18 будет.Вроде это долго,удачно ,я считаю.
Красота неземная• 22 ноября в 16:11
Ответ дляКак_б_не_так
В день першого побачення.
ви небрезгливі люди з низькими стандартами життя чи дуже заможні що з´їхалися у котедж з окремими ваннами?
Викачую яйцями• 22 ноября в 16:12
Год встречались, расписались, стали жить вместе. Так и живём.
Как_б_не_так• 22 ноября в 16:14
Ответ дляКрасота неземная
Ми щасливі люди які зустріли одне одного, живемо теж щасливо, одна із запорук щастя це те що ми сра…и з високої гори, великими купками на самоствердження і знецінення нещасних і нещасливих людей))))які от пишуть схоже
На пів ставки• 22 ноября в 16:15
Ответ дляКрасота неземная
А ви з маргіналами зустрічаєтесь, що вам необхідна окрема ванна кімната?
Як_наготую...• 22 ноября в 16:18
Мы 8 месяцев дружили, общались и виделись ежедневно, потом 3 месяца встречались и съехались
ХвостПистолетом• 22 ноября в 16:24
Ответ дляКак_б_не_так
В день першого побачення.
А расскажите, как это было? Первое свидание и Вы остались у него или как? Просто интересно, романтика…
Принцепесочка• 22 ноября в 16:27
зустрічались близько року, ще десь два роки жили разом. потім одружилися.
Как_б_не_так• 22 ноября в 16:28
Ответ дляХвостПистолетом
Нєа
він приїхав до мене …..ахаха і ми на СЗ познайомились.
Я жила в самому центрі і я не збиралась з ним нічого мати абсолютно, просто класна переписка була, цікава вихована людина. Він просив зустрітись, я не дуже мала час. Тут в один день, думаю: ладно, нехай приїде в центр, вийду в якусь кафешку біля дому повечеряти. І тут почався тааааакий снігопад, просто треш, місто зупинилось, а сніг просто валив лапатий, мокрий , за дві години навалив до пояса. Я думаю, нікуди не піду, ну його нах. Зай приходить до мене, принесе щось з того ж ресторану, посидимо- поговоримо
він приїхав до мене …..ахаха і ми на СЗ познайомились. Я жила в самому центрі і я не збиралась з ним нічого мати абсолютно, просто класна переписка була, цікава вихована людина. Він просив зустрітись, я не дуже мала час. Тут в один день, думаю: ладно, нехай приїде в центр, вийду в якусь кафешку біля дому повечеряти. І тут почався тааааакий снігопад, просто треш, місто зупинилось, а сніг просто валив лапатий, мокрий , за дві години навалив до пояса. Я думаю, нікуди не піду, ну його нах. Зай приходить до мене, принесе щось з того ж ресторану, посидимо- поговоримо
Красота неземная• 22 ноября в 16:32
Ответ дляНа пів ставки
А при чому тут маргінали? Всі люди какають пукають (не метеликами) , це елементарна фізіологія, прокидаються вранці з несвіжим дизанням і таке інше, і нормальній адекватній людині треба якийсь час щоб інша людина стала близькою щоб то все було не противно. Ділити унітаз, ліжко із абсолютно чужою людиною це треба бути геть без претензій до гігієни.
Викачую яйцями• 22 ноября в 16:34
Ответ дляНа пів ставки
Прикольно… как они сексом собираются заниматься, если необходима отдельная ванна 😂
Как_б_не_так• 22 ноября в 16:36
Ответ дляКрасота неземная
У вас от ніякої гігієни в світогляді, але ж живете якось?
До речі, так буває що люди стають рідними одразу, а є що і за 10 років не стається родства🤷🏼♀️
ЖивунаБагамах
• 22 ноября в 16:56
Ответ дляКак_б_не_так
Вот точно, брезгливость это прям индикатор любви
ХвостПистолетом• 22 ноября в 16:58
Ответ дляКак_б_не_так
Нєа
Вау!
ХвостПистолетом• 22 ноября в 17:00
Ответ дляКрасота неземная
Мля, а сексом как вы занимаетесь не с близким вам человеком, если мужчина нравится и вы любите его, всё остальное по фиг.